0 oy
256 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,651 puan) tarafından
Evde kendim lazer yapmak istiyorum hem hijyen açısından hemde utanıyorum açıkcası kullanıp memnun kaldığınız cihaz var mı ve sarı tüylere etkisi oluyo mu 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende alicam Philipsinkini baska marka yok diye biliyordum ta ki dün bi reklamda Braund unkini gorene kadar
(2,651 puan) tarafından
Ya reklam çokta bi dünya para almışken iyisi olsun diyo insan çok model var kafam karıştı iyice
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Bacaklarımda şuan bir tane bile yok çenede yok kollarda bı kaç tane var oda düzenli kullanmadım diye genel anlamda memnunum ben canım baya etkisi oldu yani
(1,125 puan) tarafından
İki yıldır uyanmıyor o zaman:)) arkadaşım kullanıyordu memnun diye aldım oda kuzeninden görmüş kısacası hepimiz memnunuz canım
(2,651 puan) tarafından
Peki sarı tuylerde de aynı etki oluyo mu canım
(1,125 puan) tarafından
Sarışındi arkadaşım ama kılları siyahtı sarısı varmiydi bilmiyorum kuzum
(2,651 puan) tarafından
Anladım canım alt bacak öyle de çok saçma bişey
(2,726 puan) tarafından
Bikini bölgesinde nasıl etkili mi
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Canım öncelikle o urunler güzellik merkezlerindeki cihazlar kadar etkili değil beklentini tam karşılamaz normalde güzellik merkezinde 3 seansta alacağın sonucu o cihazda 7 8 kullsnim sonra alacaksın ve guzellik merkezindeki cihazların yarisi kadar etkili olcak ve çok ugrastirici güzellik merkezinde 1 saatte tüm vücut bitecek işlemin o cihazda 2 3 saatte bitecek ve 15 günde Bi yapmak zorundasin
(2,651 puan) tarafından
Onda da haklısın tabi bebeğim küçük her seferinde anneme bırakamam yaşlı insan bacakları çok ağrıyo evdeyken onu oyalar yaparim diye düşünüyorum canım
(8,937 puan) tarafından
Sen bilirsin elbette ama artilarindan çok eksileri var bu cihazların bide evde daha uzun saatler yapmak zorunda kalcaksin bu riski göze al
(2,651 puan) tarafından
O da doğru teşekkür ederim yorumların için işi bilene teslim etmek daha mantıklı geliyo
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben kullaniyorum braun silk expert pro 3. Çok memnunum haftada bir yaptım 4 hafta sonra 15 günde bir yapmaya başladım rahat rahat dizimi aciyom yapiyom valla. Gayet de etkili 
(2,651 puan) tarafından
Peki sarı tüylere etkisi var mı biliyo musun ust bacak komple sarı benim öyle bi saçmalık var bende
(3,552 puan) tarafından
Yok hayır sanmıyorum. Kitapcigindan hangi tüy renginde daha etkili olduğu vs yaziyor. En çok beyaz ten siyah tüyde etkili. Bende öyleyim. Ama sarı tuyde normal lazer cihazları bile etkili değil
(2,651 puan) tarafından
Benim üst bacak sarı renk o sorun var

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
29 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Azrainci (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 188 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
0 oy
2 cevap 154 göst.

380,401 soru

11,389,786 cevap

34,897 kullanıcı

...