0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından

23+3 haftalık hamileyim

image

Dün detaylı ultrasona girdim, arkası dönüktü naptıysa dönmedi doktor dedi kıza benzettim ama bilemiyorum, ilk gebeliğim çok merak ediyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından

Kafasından nasıl anlıcaz kız:) 

(139 puan) tarafından
Kafası tek var:) Kurban olurum kafasına
(11,217 puan) tarafından
Neyse kız dıyım agzı burnu pek kibar kız gibi maşsllah: D
(139 puan) tarafından
Hadi inşallah :) çok kibar olması lazım çünkü annesi de öyle :)
-Reklam-
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Kızdır o zaman erkek olsa çoktan belli olurdu canım 
(139 puan) tarafından
Hadi inşallah yaa:) sağlıklı olsunda
0 oy
(394 puan) tarafından
Maşallah canım sağlıkla gelsin inşallah. Renkli ultrason resmi vermedilermi sana
(139 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun teşekkürler canım:) Yok bunu tek verdi bide kaç tane daha ama renkli değil, bide devlet hastanesine gittim,
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Erkek ve kız bebeğin alın bir de çene yapısı farklıymış gerçekten kıza benziyor gibi hayırlısı olsun 
(139 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim :) sağlıkla gelsin de ilktir ne gelirse baş göz üstüne sadece çok merak ediyorum bişeyler almak istiyoruz ama net değil
0 oy
tarafından
Sağlıkla al kucağına bende detaylıda öğrendim cinsiyeti 
(139 puan) tarafından
Bn öğrenemedim ya:(o kadar çok öğrenmek istiyorum ki, bişeyler alacam ama daha kesin bişey yok:)
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Bence kiz:) 
(139 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin de:)
(139 puan) tarafından
Yuvarlak bi kafası var millet diyo erkek kafası böyle yuvarlak olur:)
(1,546 puan) tarafından
Ben kiz da oyle diye biliyorum cnm:)
(1,546 puan) tarafından
Ogrenirsen yazsana bana
(139 puan) tarafından
Tamam canım yazarım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hislerime güvenirim,erkek diyorum
(139 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım:) eşim erkek olmasını çok istiyor bklm hayırlısı sağlıklı olsunda, ilktir baş göz üstüne
0 oy
tarafından
Ne kadar güzel bir ultrason fotoğrafı, bebeğinize de maşallah biblo gibi:)) 2 çocuğumda da özele de gittim devlete de, böyle bir fotoğraf alamadim. Hele oğlumda bir usg fotoğrafı vermişler vallahi bakasım gelmiyor:)) kafasından büyük burnu var, bildiğin gargamel :) bu ara çok emin olduğum bir tahmin tutmadı ama erkek diyorum :)
(139 puan) tarafından
Çok tatlı hele siz diğer fotoları görün ya o kadar güzel poz vermişki:) kurban olduğum ya, sağlıklı olsunlarda gerisi hikaye, ilk gebeliğim sadece sağlıklı olsun bize yeter ama merak ediyorum ne bilim bişeyler almak istiyorum ama netleşmeden almakta istemiyorum,
tarafından
Belki benimkiler de güzel poz vermişlerdi ama sagolsunllar doktorlar öyle almışlar ki fotoları hareket halindeyken kaymış çocuklar:) çok korkmuştum çirkin bunlar demiştim ama reklam bebesi gibi doğdular:) ama sendekiler çok güzel anı olacak. Bu arada beyaz, krem, su yeşili falan al alacaklarını, pastel renkler çok yakışıyor bebeklere, iki cinsiyete de olur. Bu arada cigit diye bir mağaza var, civil değil ama, öyle anlıyor bazen söylediklerim,  ben çoğu şeyini ordan alıyorum, İnternet sitesi de var, bir bak istersen. Belli olunca da ona göre ekleme yaparsın.
(139 puan) tarafından
Ayy çok teşekkür ederim canım :)) böyle bir yoruma o kadar ihtiyacım vardı ki Anlatamam
tarafından
Canım rica ederim, ne güzel heyecanlar bunlar :) Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah, sağlıkla mutlulukla giyinsin aldıklarını da :)) ❤️
...