0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Buna karar veremiyorum  özelde doktorlar daha tecrübesiz geliyor devlet daha tecrübeli gibime geliyor ama bilmiyorum kararsızım ama özelde de ilgi iyi oluyor 

20 Cevaplar

+2 oy
(877 puan) tarafından
Bence özeli devleti yok doktor insan olsun adam olsun anlayışlı olsun yeter 
tarafından
Evet Allah iyi insanlarla karşılaştırsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallahi canım bu hastaneden hastaneye değişiyor ben ilk bebeğimi hep özel hastane yüzünden kaybettiğim için asla büyük konuşmuyorum gitmem asla devlette de miss gibi doğumumu yaptım gayet ilgililerdi bebeğimi emzirmeme kadar yardımcı oldular üstünü başını yardım ettiler hep sağolsunlar
tarafından
Üzüldüm Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,930 puan) tarafından
Ben özel taraftariyim ikinci bebeğini devletin sorumsuzluğu yüzünden kaybettim cnku korkuyorm devletten
tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Neden tecrübesiz olsunlar ? İki dogumumu da özelde yaptım yine hamile kalsam yine özele giderim
tarafından
Geçen bir hemşire kan aldı kolumda damar belli damar bulamıyorum diyor bir saat içinde iğne gezdirdi canımı yaktı yani ondan
(9,626 puan) tarafından
Hepsi öyle degilki yani benim gittiğim özel hastanede çoğu bölümün doktoru devlet hastanesinden özele geçiş yapmış benim doğum doktorumunda önceki çalışma hayatı devlet hastaneleri olmuş
tarafından
Hm anladım teşekkür ederim
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Özel bir kere sadece ilk hamile olduğumu öğrendiğimde gittim devlete randevulu gittiğim halde iki saat bekledim tamm sorun yok dedi gönderdi ama özele gittim hemen numarasını veriyir doktor ilaç için falan hastaen gitmiyordum whatdaptan yazıyordum ilacım bittigini reçete yazıyordu ha onu da geçtim her ayrıntısını ben sormadan anlatıyordu eşim benden daha meraklıdır herşeyi sorardı hiç sikilmadan anlatırdı devlette iyi doktorlar vardır ama  araştırmak gerekiyor 
tarafından
0 oy
tarafından
Iyi doktor nerdeyse orda olmalı bence bizim burda tecrübeli iyi doktor özele geçti maalesef 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Valla özel hastane benim için çok avantajdi çünkü normal doğum olacaktı ama baktım ki sancim yok biseyim yok Suni sancı vereceklerdi bide sürekli alttan muayene edince çok korktum beni sezeryana alın dedim aldılar hemen ama devlette oyle bir şansım olamazdı o yüzden iyiki özele gittim ama tabi şuan fiyatlar çok yüksek ya ALLAH yardım etsin hamilelere
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bence genel konuşma neden tecrübesiz olsunlar ilk doğumumu özelde yaptım doktorum çok çok iyiydi sezeryan olmama rağmen yoğun bakım sürecinden geçtik erken doğum yaptığım için o süreçte a'dan z'ye çok iyiydi hala görüşüyoruz hemşirelerimizle hatta Arkadaş olduk İkinci bebeğime hamileyim yine aynı hastanede aynı doktorum doğum yaptırcak sonraki ilgi alakasıda çok güzel o zorlu süreçte insan muamelesi görüyorsun en azından 
tarafından
Tabi orası öyle bir kaç kez gittim devlet gibi umursamaz bir ortam vardı bir de hemşireler yeni mezun galiba damarda kan alırken bile eziyet etti resmen iğneyi taktı içinde çeviriyor kötü oldum
(7,447 puan) tarafından
Hastaneden hastaneye fark var ben mesela bakarım tecrübeli olmadığını hemen anlarım tecrübeli personel isterim ve o da kendini çok net belli eder
tarafından
Ben öyle konuşmaya da çekiniyorum kötü hisseder diye
(7,447 puan) tarafından
Hissedebilir sonuçta para veriyorsun ve canını emanet ediyorsun deneme tahtası değiliz bizde
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Normal doğum istiyorsan özel çünkü devlette kimseyi yanına almıyorlar sancı sırasında ama özelde sancı sırasında istedigin oluyor ebn eşimi istedim her anıma sahit oldu çünkü sancılar dehşet verici can cekiliyor sun resmen 
tarafından
Allah yardımcımız olsun
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Özelde ki doktorunu araştırır gidersin tecrübeli mi değil mi, özele de zaten kaliteli doktorları alıyorlar ki insanlar tercih etsin cunku para veriliyor , ben özelde yaptım cok memnun kaldım , iyi ki diyorum her seferinde elhamdülillah, devlette iyi şeyler yaşamamıştım muayenelere gittigimde , hemde nasip meselesi devlette güzel şeyler yaşayanlar da var 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Yani bizim buralarda devlet çok kalabalık oluyor asla devlette yapmak istemem özel tercih ettim iki doğumda da bulunduğun şehir önemli bence 
tarafından
Gittiğim devlet hastanesi hoşuma gidiyor ilgi var ama doğumda doktor olmazsa ebe olur korkusu var neyle karşılaşacağımi bilmiyorum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben ilkini devlette yaptım canım pişmanım öxelde yapacağım ona buna yediren kocam ödesin
tarafından
Kocana mı kızdın pismansin hastaneye mi
(6,441 puan) tarafından
İlki devlette çok kötü oldu hastane güzeldi çalışanları b.k gibiydi şimdide eşime kızdım kaç para olursa olsun doğumum özelde olacak
tarafından
İnşallah gönlünce olur Allah yardımcın olsun
0 oy
(679 puan) tarafından
İstediğin doğum şekline bağlı sezeryan ise özel normal ise devlet çünkü özel seni sezeryan yaptırmak için uğraşır devlette normal
tarafından
0 oy
tarafından
Valla devlette yaparım dedim para vermem özele çok pahalı ayrıca onu gider çocuğuma harcarım doğum her yerde acısı olucak birsey neden özel diye ısrar edeyimki dedim nitekim iyiki de devlet demişim üzerime kadar giydirdi hemsire çok yardımcı oldu içinde Allah korkusu olcak bir insanın para yzunden güzel muamele etmicek bana göre 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum Allah iyi insanlarla karşılaştırsın
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Belli olmuyor ki ben devlete çok gittim kontrol için bazı doktorlardan memnun kalmadım iyisine nerede denk geleceğini bilemezsin doğumumu da özelde yaptım doktorum ilgili ve tecrübeliydi 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Katilmiyorum canim bu düşüncene devlette sahte doktor cikti özelde dogum yaptim pazar gecesi gelip acil sezeryana girmiştim yine olsa özeli tercih ederdim
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Ben devletciyim canim. Kendim gittim cokda memnun kaldim
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Özel tecrübesz bencede bu ara ozelderde sahte doktr kol geziyor 
tarafından
Bazıları umursamaz davranıyor evet devlet gibi sanki
0 oy
(41 puan) tarafından
Bence özeli devleti yok  doktor iyi olacak işini bilecek sevecek.ben ikisini devlette yaptm ama ne cektm.simdi üçüncüye hamileyim Özele gidiyorum ve dogumuda özelde düşünüyorum çünkü doktorum işini severek yapıyor ve memnunum çok şükür 
tarafından
Teşekkür ederim Allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Ben devlette yaptım ama özel gibi ilgi gördüm aşırı memnun kaldım ebemden doktorumdan o birazda şans işi ve karşına gelen kişinin insanlığıyla alakalı 
tarafından
Anladım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 128 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 320 göst.
10 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,756 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 273 göst.
25 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 441 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde gozde24 (417 puan) tarafından soruldu

380,064 soru

11,377,378 cevap

34,864 kullanıcı

...