0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından

image

image

anlayan varmi gastroenteroloji yolladi 14 aylik 8.5 kilo hem hematoloji ye hemde diyetisyene yolladi mama takviyeside alacak hematoloji ne anlama geliyor:((

12 Cevaplar

0 oy
(1,369 puan) tarafından
Hiçbir fikrim yok canım. Ama ne hissettiğini anlayabiliyorum. İnşallah tertemiz çıkar sonuçları 
-Reklam-
0 oy
(6 puan) tarafından
Korkma cnm bı sorun görünmüyor sadece zayıf olduğu için arastiracaklar 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kilosu mu azmış canım ne için götürdün doktora geçmiş olsun çok
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hematoloji kan hastalıklarına bakıyor hemen olumsuz düşünme kilosu az olduğu için göndermiş araştırılır inşallah bir şey çıkmaz canım
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Hematoloji kan hastalıkları diye biliyorum kuzum bizde gastroenteroloji de takipliyiz benimkidehem nazogastrik sondayla makinadan hem normal agızdan alıyo mama 16 aylık 8400 dü kilosu ama rsv ye yakalandı ve zayıfladı yoğun bakım doktorumuz sondayıda cıkardı bakalım bize ne dicek doktorumuz 
0 oy
tarafından
Hematoloji kan bilimi canım.

Herhangi bir kan hastalığı var mı, kanında herhangi bir vitamin demir vb eksikliği var mı bunlar kontrol ediliyor 
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Benim oğlumda bir buçuk yaşına kadar 8 kiloydu bir türlü kilo almadi sonra almaya başladı hematoloji kanına bakcak vitamin eksikliği var mı diye
0 oy
(3 puan) tarafından
22 yaşındayım beni her gitmemde çocukluktan beri hematolojiye yollarlar zayıfım kilo alamıyorum ve vitamin kan değerlerim düşük beslenme az çünkü dikkat etmiyorum açıkçası. Korkacak bişey yok sakin olun , varsa neden demir eksikliği yada vitamin eksikliği kan eksikliği olduğunu araştırırlar . Ona göre tedavi veya beslenme başlanır. Geçmiş olsun 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bizde gittik hemotojiye ultrason muayene oldu kızım kan sayımı yapıldı canım 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bizdede b 12 yüksekliği vardı böbrek dalak falan ultrason muayene oldu hemotoji bölümü araştırma bölümü canım kanda birsey gördükleri zaman o bölüm doktorum bir kac tetikler istiyor 
0 oy
(4,681 puan) tarafından
kan degerleri dusuk canim 
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Kanı hemoglobin biraz düşük ama yakın zamanda bir enfeksiyon geçirmiş zayıf yemesi zayıf olunca doğal olarak kanı biraz düşük korkulacak bir şey yok sadece kan ilacı başlar o kadar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
23 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.