0 oy
138 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (128 puan) tarafından
2 yasinda kizim hep istahsizdi hâlâ da istahsiz sizin bebekleriniz nasil miktari falan ne kadar acaba...kızım mesela dün kahvaltı da 1 yumurta yedi az ekmekle bi kac lokmada haslanmis patates yedi bi jac saat sonra kremali bisküvi görmüş istedi 1 tane yedi uyudu uyandı aksam yemegi olarak bi kase yoğurtlu çorba yaninda da az tavuk yedi gece yatmadan oyun oynarken zorla yarim muz yedi bana yetersiz geliyor ama ne kadar teklif etsem de yemiyor bugün de kahvaltı da fırında kızarmış patates yedi öğlen 2-3 kasik yoğurt yedi daha da yemedi Aralarda kuru yemis kuru üzüm falan veriyorum yemiyor zaten onları yerse de öğün olarak yemiyor aksam 6 da yemek yiyor gece 12den asagi uyumaz o saate ben bile acıkıyorum bebegim nasil acıkmıyor anlamıyorum biberon da kullanmıyor 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emiyor mu canim
(128 puan) tarafından
Pankek sevmez de krep yaparim kahvaltıda yarım yer:D ah bizim kide tarttik 10.300 geliyor 1 yaşında da sınırdaydı hâlâ formunu koruyor:D
tarafından
Hahahaaaa onların yerine biz alıyoruz canım ☺ onlar fit kalmak istiyorlar demekki ☺ offf benimde şimdiden emzirme konusu beni çok üzüyor nasil kesecem diye ☹
(128 puan) tarafından
Ya valla sorma o zaten basli basina bi dertti bizim kide bagimliydi zamanla azalttım günde 2 sefer uyku oncesi emerdi en sonunda 1 buçuk ay önce komple kestim ilk3 gün rahattık sonra bi tutturdu meme dye günlerce eziyet etti bi 20 gün mizirdandi her aklina geldiğinde istedi en sonunda kardesime 1 hafta kalmaya gittim orda cocuklarla oynarken unuttu
tarafından
Ayyy çok şükür unutmuş canım benimki sabah gözünü açtığı gibi meme deyişi beni benden alıyor o kadar güzel söylüyor ki hemen boynuma sarılıyor nasıl olacak bende bilmiyorum çok zor bir durum inşallah benimde çabucak unutur şimdiden strese girdim inanki
(128 puan) tarafından
Inşallah canim ya cok zor bi süreç emzirirken ayrı bi sıkıntı bıraktırmak daha da sıkıntıli ben bile oturup agliyordum sanki aramizda ki tüm bag kopmuş gibi hissediyordum artık
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Gene yiyormuş canım maşallah hiç yemeyenler var bide mesela benim bebe su bile icmez
(128 puan) tarafından
Bi zaman dedigin gibi agzina lokma sürmezdi artik bez alamıyordum o yuzden dogru buna şükür ama iste ayina yasina göre kilo olarak alt sınırda...senin ki emiyor mu yada biberon falan içiyor mu
(2,369 puan) tarafından
Hayır canım yemediği için kestim biberonda hiç kullanmadik
(128 puan) tarafından
Kac aylık canim hic mi yemiuor yine az da olsa yiyor mu
(2,369 puan) tarafından
Kırıntı tatlı yiyor 25 aylık canım
(128 puan) tarafından
Ya iste ben kırıntı vermem tatli da sevmez o yuzden mecbur kahvaltı ve aksam.yemegi yer ama onu da az yer
0 oy
tarafından
Hastalanmiyosa yetiyo demekki . Inan benim oglum et tavuk balik yemez makarna pilav patates . Bebekken cesit cesit yedirirdim 3 yasina girecek cok az cesit cok az miktarda yer . Ben biraktim artik yemiyo diye dert etmeyi az da olsa yiyo iste napiyim kendimi yirtamam ya
(128 puan) tarafından
Ya bizim ki et tavuk sever ama hafta da bi gün yer öyle ust uste denk gelse yemez onun harici dedigin gibi makarnasiz günümüz geçmiyor makarna ve yoğurt çorba favorimiz
tarafından
Arada da olsa yiyo ya bosver akisina birak hastalanmiyosa sikinti etme corba da yiyomus oglum onu  yemeyi de birakti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 390 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 150 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu

380,327 soru

11,387,653 cevap

34,890 kullanıcı

...