0 oy
652 göst.
Diğer kategorisinde (140 puan) tarafından
Mrb kızlar 39+6 hamileyim bilmiyorum ben mi fazla alınganım. Kaynanam bir hırka örüyor ama mavi renk benim ise bir kızım olacak diyor ki mavi örüyorum ki hemen arkasından bir oğlan yapın öyle dedikçe üzülüyorum sizce ben mi abartıyorum 

34 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Haklısın bence 
(140 puan) tarafından
Keşke olmasam
-Reklam-
0 oy
(79 puan) tarafından
Ne bu erkek merakı,  sağlıkla gelsin guzel kızın 
(140 puan) tarafından
Bir anlasam annem de böyle kızım olacak dediğimde yaa deyip üzülmüştü :( ben ise çok sevinmiştim
(79 puan) tarafından
Kiyamam sana üzme kendini,  hele bir doğsun o zaman bak gör nasıl üstüne titreyecekler
(140 puan) tarafından
Valla canım bilmiyorum ama ilk öğrendiklerinde de hepsinin yüzü düşmüştü oysa kız çocuğu nimet bereket keşke bilseler
0 oy
(12,494 puan) tarafından

Hırkayla la cinsiyet belirlemeyi de gördü ya bu gözler :ermm:

(140 puan) tarafından
Valla tam masmavi canım ördüğü hırka model vs erkek
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Hahaha kız ne değişik insanlar var ördü diye peşinde erkekmi olacak kız aldiris etme örsün de mavi kırmızı fark etmez 
(140 puan) tarafından
Haklısın ama nebiliyim
(2,835 puan) tarafından
Babaanneler erkek çocuklara çok meraklılar cnm bence hiç takma.kafana doğuma az kalmış zaten kendini bunlarla üzme cnm
(140 puan) tarafından
Erkek kız ne önemi var ki hayırlısı sağlıklısı olmadıktan sonra
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kız desene anne renklere cinsiyet yüklenmez sen öt kıza da olur:) 
(140 puan) tarafından
Dedim zaten de nebiliyim öyle deyince kötü hissettim belki ben abartıyorum dedim kendi kendime
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Bende kızıma mavi hurka ormustum ama rengi hosuma gittigi içindi. Hee de gec canim lüzumsuz sözler
(140 puan) tarafından
Öyle ama kendimi kötü hissettim cinsiyetin ne önemi var annem de aynısını yapmıştı sonra dedim ki kendi kendime demek annem beni öğrendiğinde mutlu olmamış
(3,328 puan) tarafından
Canim üzülmekte ve kendini kötü hissetmekte haklısın. Sende diyiverecen ogluna de onun geni cinsiyeti belirliyor benlik bisey yok diyiver. Bi daha agzini acarsa. Bir kız annesi olarak diyecegim tek şey cok sanslisin inan.
(140 puan) tarafından
Biliyorum Allah razı olsun canım
0 oy
(605 puan) tarafından
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu, yaptığı çok saçma olmuş gerçekten boşver canım kafana takma sen güzel bebeğine doğumuna odaklan...
(140 puan) tarafından
Ona odaklandım zaten ama nebiliyim canım zoruma gitti işte biraz
0 oy
tarafından
 Tek kelimeyle manyakk :) 
0 oy
(13,151 puan) tarafından
Ör anne ör mavide kızıma ne yakışır ama deseydin:)
(140 puan) tarafından
Ahahah ayy sen çok yaşa
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Kaileye almadığından mı bilmem umrumda olmazdı
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ee madem arkası erkk olur oda gıyer dıye düşünüo o zmn ara renkler örsün:)

(140 puan) tarafından
Yok ara renk olsa alınmazdım
0 oy
(7,745 puan) tarafından
Yani ben çok sevdiğim renk mavi olduğu için kızıma mavi yelek örmüştüm ama k.validenin söyleme şekli de çok garip. Allah akıl fikir versin
(140 puan) tarafından
İşte öyle demese mavi örse zoruma gitmezdi ama sözü hoş olmadı
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Hee sen dedin diye de aha hemen şimcik dogururdum diyeydin boşverrrrrrr sen sagligina bak bebisin cani sagolsun oda boş boş konuşup dursun hormonlardan canim en ufak pire deve gorunuyodu banada
(140 puan) tarafından
Aynen bu ara çok takıyorum kim ne dese
0 oy
(53 puan) tarafından
Kaynanan saçmalamak ta boyut atlamış 
(140 puan) tarafından
:( öyle
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Giydirmezsin olur biter oğlum olursa giydiririm dersin
(140 puan) tarafından
Vermiyor ki kızına giydir demedi ki oğlan olunca ona giydir diyor
(6,441 puan) tarafından
Aman hiç takılma baktın devam ediyor oğlan olunca seversiniz falan de lafını söyle
(140 puan) tarafından
Zaten ben kızımı şu bu sevsin diye yapmadım ama nebiliyim ben hiç dede babanene sevgisi görmedim o da öyle olsun istemiyorum
0 oy
(415 puan) tarafından
Üzerine çiçekler dikersin kız için olur. Kaynana gelince erkek torun sevdalısı demek ki kendini böyle tatmin ediyor .bosyere kendini üzme insanlar böyledir karşı tarafı pek düşünmez 
(140 puan) tarafından
Öyle ama ne önemi var kız oğlanın sağlıklı olması önemli değil mi hem benim daha ilk bebeğim
(415 puan) tarafından
Seni zaten haksız bulmuyorum ilk veya son olsun her bebek özeldir . Bazı insanlar böyledir diyorum onun için takılma anne de bir tane de pembe ör de
(415 puan) tarafından
Demeye çalıştığım şu bebeğin annesi o değil bu yüzden ne diyeceğini bilmiyor belki sen cinsiyeti bilmeden önce içinden kız geçiyordu belki kız seylerinw daha çok bakıyordun. Sen annesi olduğun için bebeğime odaklandın cinsiyetine değil . O da kaynana olduğu icin erkek olsun soyumuz devam etsin derdinde muhtemelen kötü bir niyette görmüyorum dileğini bu şekilde dile getirmiş keşke böyle yapmak yerine iki tane dokuyup oglumuzda biran önce gelsin deseymis iyi olurmuş
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Hiç güleceğim yoktu :)) aman canım boşversene ne alınıyon. :D onun düşünceside bu kadar :)))
(140 puan) tarafından
Nebiliyim canım ilk öğrendiklerinde de hespi yüzü düşmüştü belki ben yanlıs anladım dedim ama bu laflar :(
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Şey de sende gülerek, tamam bi hrkaya sebep hemen arkasını yaparım siparişide erkek diye geçerim olur hahahah de belki susar. Bazı kaynanalar gelini rahatsız edici laflar söylemeyi sever benimki gibi. Böyle dalga geçerek ve gülerek cevao vereceksin ona istediğini vermezsen senlw uğraşmayıda keser
(140 puan) tarafından
Diyorum belki ikinci de kız olur eltiminki kızınınki kız olursa ne yapacan diyor işte benim ki bir umut
0 oy
tarafından
Allahın isinede karışır olmuşlar.  Oğlunla alakalı anne onun kromozomlari sayesinde belirleniyor cinsiyet de. Şu her halta karışan insanlara ayar oluyorum . Hayır erkek olsa ne kız olsa ne . Hayırlı sağlıklı evlat olsun yeter
(140 puan) tarafından
İşte maalesef herkes bun söylediğinizi  anlamıyor :(
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Sacmalamış. Benim kaynanam da hamileyken örüyordu elinde turkuaz bi ip varmıs bana dedi kızım bu ip de var elimde ama bunu örmedim rengini erkek rengi dersin diye ddi, bende yok ben turkuazı da giydiririm kızıma ddm öylelikte örmuştu onu da.. yani kiz erkek ne farkeder sağlıklı olsunlar da
(140 puan) tarafından
İşte keşke anlasalar bunu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 219 göst.
0 oy
5 cevap 149 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Bejna (73 puan) tarafından soruldu
+4 oy
11 cevap 273 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy