+2 oy
572 göst.
Aile kategorisinde (499 puan) tarafından
Eşim 2 erkek kardeşler eltimin 4 kızı var benim ilk bebeğim cinsiyetini öğrendik erkek. Ailede bir bayram havası var ailenin ilk erkek torunu diye gecen ailece toplandık görümcem aileye ilk erkek geliyor sonunda gercek torun sevicez gibi saçma bir cümle kurdu eltimin yaninda bende onu bozdum herkesin icinde ne demek gerçek torun kız olunca gerçek olmuyor mu kendi cinsiyetininde ne konustugununda farkinda olmuyorsun bazen dedim. kaynatamin falan suratı düştü bide bana surat astılar ama sinir oldum eltim orda 4 kızı orda nekadar ayıp ama. Ay böyle insanlardan nefret ediyorum halbuki kız çocuk için dinimizde bile okadar cok güzellikler varken bizdeki bu ayrim neden. Ailedeki bu durum beni çok rahatsız ediyor şuan. Eltimlede aram çok iyi Allahtan yoksa bunlar yüzünden bana bilenirdi. 

22 Cevaplar

0 oy
(2,223 puan) tarafından
İyi demişsin canım muhtemelen eltinin de kalbi kırılmıştır sen orada tepki vermeseydin sana da kırılırdı bence sen doğrusunu yapmışsın
(499 puan) tarafından
Yok konuştum sonra eltimle eltim ben onun araya fesatlik sokmak için öyle konustugunu biliyorum senin kabinide biliyorum sikma canını saglikla gelsin yegenim kızlarıma abi geliyor dedi.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 513 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gozdeh (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 523 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde MimozaCicegi (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 385 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy