0 oy
932 göst.
Diğer kategorisinde (1,364 puan) tarafından
Kızlar ya kaç kere yazdım ama doğru düzgün postuma cevap veren olmadı içim rahat etmiyor kararsızım pisman olmamak için bikez daha soruyorum girenler cevap verirse sevinirim kızlar ya Montessori mi yoksa baza mi gönlüm Montessori de ama yaptırma olarak burda çok pahalı hazırlar da hep 90 190 ölçü sizce küçük mu iki yaşında kızım ne zamana kadar kullanir

34 Cevaplar

0 oy
(9,001 puan) tarafından
Yani nasılsa büyüyorlar ilerdede kullanacağı bosey olsun  
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlumun Montessore ve ben çok rahat yatabiliyorum içindeki zaten baza yatağı.
0 oy
(48,731 puan) tarafından
Montessori ler uzun sureli degil imkanin paran varsa olabilir bir kez olsun dersen baza korumalik alirsin
0 oy
tarafından

Kuzu Montessori yatak kullanıyorum ikizlere 90 199 tek kişilik normal yatak yani benimkide 2 buçuk yaşında ben marangoza yaptırdım 3 ay önce 1300 TL ye çokta güzel oldu 

image

image

0 oy
tarafından
Valla bn baza aldım oğlum için senin dediğin şey hem ileride kullanışsız oluyor hemde pahalı gereksiz baza en azından yetişkinliğe kadr kullanılabiliyor 
0 oy
(13,272 puan) tarafından
Ben bazadan yanayım şu an park beşiği var hatta bakayım da 100x200 olandan alacağım büyüdüğünde de rahat rahat yatsın Montessori yataklar güzel ama büyüdüğünde de kullanılabilir gibi gelmiyor bana o yüzden baza bakıyorum hatta beğendim bir tane eşimi kandırabilirsem onu alacağım 
0 oy
(219 puan) tarafından
90x190 biz Montessori aldık içinde sen ben bile yatarız normal bi baza büyüklüğün de zaten aldığımız adam 10 12 yaşına kadar kullanır dedi bence daha fazla kullanır 
(1,364 puan) tarafından
Aynen canım bide yani bu  kadar ileriyi düşünmeye gerek yok bence anı yaşamak gerek bakalım o kadar ömrümüz olacak mı
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım baza al valla hem depo olarak kullanılıyor hem örtü serince güzel duruyor. Monestro alırsan tekrar değiştirmen gerekecek. Bütçen misaitse yap içinde kalmasin
0 oy
(6,833 puan) tarafından
100*200 al canim cok kullanisli olur evlenene kadar yatar ben ogluma oyle aldim suan 3. 5 yasinda evlenene kadar rahat yatar
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Baza aldim 2.5 yasindan beri yatiyor, kenarina koruyucu korkuluk aldim, hem fazlaliklari da bazanin altina koyuyorum yer acildi 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Kızımda baza kullaniyorum bebegimede ayrı oda yaparsam yine baza kullanırım 
0 oy
(2,947 puan) tarafından
2 yaşindayken genç odasi aldık eskimeyecek bir model ceviz. Acikcasi her sey cok pahali aldim mi iyi bir sey olsun omurluk kullansin istedim. Oglum zarar veren bir cocuk degil 1 yildir kullaniyoruz. Aldigimiz yerde kenarina korkuluk yaptirdik cikarilabiliyor. Olcusu 100*200.
0 oy
(673 puan) tarafından
İki buçuk yaşında kızımıza baza aldık. Kenarına da korkuluk aldık. Büyüyecek yeni masrafa gerek yok
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ben karyola aldım altı çekmeceli ister yatak koy ister fazla eşya oyuncak vs. Bazadan bile kullanışlı bence. Kızım 1.5 yaşındaydı yanına korumalık da takmistik şuan 5 buçuk yaşında hala yatıyor ve genç kız olunca bile kullanabilir Montessori falan bence belli yasa kadar idare eder ilerde istemiycek her şey pahalilasiyor tekrar almak gerekicek. İki kızım var işte büyük olan 5 buçuk küçüğü 3 buçuk ikisinin de aynı karyolasi şuan oğlum var 8 aylık bir kaç seneye ona da yine karyola alcam.

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 217 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 373 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 662 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.