0 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde (646 puan) tarafından
küçük çocuklu anneler evinizin dağınık olmamasına çok özen gösteriyormusunuz

45 Cevaplar

+1 oy
(6,672 puan) tarafından

Gösteriyor uz keske bebelerimz de dağıtmamaya özen gösterse :D

(4,700 puan) tarafından
Haha :) koptum
-Reklam-
+1 oy
(2,705 puan) tarafından
15aylık sadece o uyurken duzenlı:)uyanır uyanmaz itinayla dagıtılır cok stres yapıyorm gözuma batıyor ama sanırım en güzel manzara bu cocuklu ev normal dagıtmıyorsa problem vardır zaten❣️
+1 oy
(7,467 puan) tarafından

image

ahahagahah.  Büleyimmmmm 

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kızım 9 aylık 4 aylık da hamileyim isim yeni bitti saat 10 dan beri yapıyorum her gün böyle yoruldum bu huyumdan
(2,094 puan) tarafından
Maşallah bu ne hız ne kadar küçükler iki bebek olcak Allah yardım etsin ben bı taneyle zor ugrasiyom
(3,230 puan) tarafından
Kızım akıllı canım maşallah
(2,094 puan) tarafından
Ay maşallah valla
(2,497 puan) tarafından
Maşallah kız helal olsun ikiz gibi büyürler
(3,230 puan) tarafından
Inşallah canım:}
0 oy
(180 puan) tarafından

Oğlum 13 aylık uyuyunca topluyorum kalkınca döküyor illa ki oyuncak falan oynaması bitince tekrar topluyorum ama bazen de geliyllar bana hiç ellemiyorum batiesin artık usandım diylrum:D

0 oy
(7,621 puan) tarafından
Oturma odası oyuncak dolu 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Şuan evimin halıni görsen değil arbede harp çıkmış durumda :) 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Kızım 13 aylık ve hiç takılmıyorum. Gece o uyuyunca topluyorum. Gündüz hiç dokunmuyorum çünkü aynı şey oluyor 
tarafından
Aynen bende . Gece o uyuyunca oyuncak çamaşır bulaşık hallediyorum. Akşam baba gelince ailecek dağıtıyoruz
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Düzen delisi olarak sürekli ev toplama halindeyim. Dağıtıyorlar arkalarından ben topluyorum günüm ev toplamaya geçiyor. Dağınık olunca sinirli oluyorum ev üstüme üstüme geliyor 
0 oy
(597 puan) tarafından
Hayır göstermiyorum. Psikolojim el vermiyor sürekli ev temizleyemem bende insanım 
0 oy
(573 puan) tarafından
İlk bebeğim şu an 10 aylık kolik Bi bebekti küçükken bırak evi bazen tuvalete bile gidemiyordum çok dağınık tı sonra 5 6 aylık oldu ev biraz daha düzenli oldu şu an dediğim gibi 10 aylık düzenledikten sonra 10 dk gitmiyor geri dağılıyor sabah poposu hava alsın azıcık diye bez bağlandım altına örtü serdim salona gelmiş kakasını yaptı geçen gün kan ilacını içirirken elime vurdu ilaç döküldü az önce elektrikli süpürgeyi banyoda yıkamak için banyoya götürdüm oda da oynuyordu hemen yanıma gelmiş arkam dönüktü borudan çektiği gibi yere düşürdü dolabın üstünde duruyordu süpürge paramparça oldu daha bir sürü bişey :)) ama canı sağolsun diyoruz napaşım 
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Ben bütün evi temizler odaların kapılarını kilitledim ki cok dağılmasın oyle oyle alıştı yavrum sadece oturma odası ve koridoru dağıtıyor sonrada baban geldi hadi oyuncaklarını topla diyorum topluyo paşam elimden geldiğince evimin düzenli olmasına özen gösterşyotum
0 oy
tarafından
Ben gösteriyorum ama aynı özeni oğlum göstermiyor :)))
0 oy
tarafından
Hıııc gostermıyorum umrum degıl valla
(646 puan) tarafından
Benimde umrumda değil cnm ozaman problem yok :)
0 oy
(613 puan) tarafından
3 yaşında oynadığı yeri dağıtıyor sadece . Ama oynuyor çocuk ne yapayım. O uyuyunca topluyorum uyanıyor yine ayni :) canı sağolsun da
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Evet uyur uyumaz toplarım o kalkınca eski haline getirir bide eşimin işten gelmesine yakın toplarım ilk girişte derli toplu görsüm diye
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Valla dagitsin dilediği gibi burasi onun çöplüğü topluyoruz tabi birlikte bir yerde de düzen nedir tertip nedir bilmesi de gerekiyor diye ama o 1 toplarsa ben 10 ama bir yerden sonra basedemiyorum akşam epey yayılıyor oyuncaklar her yere yatmadan onları toplamak eziyet gibi geliyor 
0 oy
tarafından
Valla sabah bir dağıtır akşam o yatana kadar heryer dağınık tüm odalar. Asla toplamam o yatınca toplarım. İçim ferahlıyor onun dağınıklığından. İlerde çok özlenecek bu dağınıklık. 
0 oy
(13,857 puan) tarafından

Yooo topla topla ayni:D

0 oy
(829 puan) tarafından
Ben itina ile toplarım kızım özellikle dağıtır 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 465 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,484 göst.