0 oy
464 göst.
Diğer kategorisinde (211 puan) tarafından
Acaba evin toplu olmasıyla ev halkının ruh halide mi değişiyor alakası var mi sizce 

30 Cevaplar

+1 oy
(7,684 puan) tarafından
Beni cok etkiliyor ya duzeni cok seviyorum ama sürekli duzenlemeyecek kadar da tembelim o yuzden yaptığım gibi kalsin istiyorum
-Reklam-
0 oy
(48,690 puan) tarafından
yok ya takintim yok elimden geldigjnce toplarım bulaşık birakmamaya çalışırım bazende alir basini gider 
0 oy
(5,661 puan) tarafından
Hemde nasıl :-):-):-) 

Evim düzenli temiz olunca benden huzurlusu yok ama ev dağıldığı an benim psokloji yerlerde temizleme isteği de gelmiyor artık bide hava kötü olunca öyle olur bu gün hiç iş yapmadım mesela 
(1,927 puan) tarafından
Bende ayni böyleyim hava Kapaliyken iş yapasim gelmez ama gunesliyken hiç durmam :))
(5,661 puan) tarafından
Keşke sadece iş yapasım gelmese ben bildiğin yerler de yim moral olarak enerjim olmuyor çekilmez bir bunak gibi oluyorum :-):-)
tarafından
Kapalı hava da hemen toplarım evi ki modum düşmesin sonra yağmur eşliğinde cam önünde bir keyif kahvesi evim toplu hava loş daha bi keyifli oluyor:)
(5,661 puan) tarafından
Yaa ne güzel keşke bende öyle olsam
0 oy
(410 puan) tarafından
Valla ben çıldırıyorum toplu görmeyince her yerin düzenli bir şekilde durması gerekiyor
0 oy
(774 puan) tarafından
Benim eşimin çok değişir malum çocuklu ev yani oyuncak falan illaki olacak ama adam tahammül edemiyor alır götürür bazen oyuncakları 2 3 bişey bırakır oyuncak olarak tabi bende toplu kalsa mutlu olurum ama oğlumu oynarken mutlu görmek en önemlisi valla isterse b..k götürsün oğlumdan kıymetli değil hiçbişey böyle dediğime de bakmayın özellikle elektrikli süpürge elimden hiç düşmez temiz olduktan sonra dağınıklığı çok takmamaya çalışıyorum yani 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Dağınıkken gelen cinnet hissiyle ardından gelen çocuğum özgürce oynasın hissi arasında kafayı sıyırcam etkilediği kesin 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bende eşimde hatta cocuklarimda topluya alıştık dağınık olunca benimkiler kaldırıyor otomatik
0 oy
(12,650 puan) tarafından
İçinde kaıp olmayana dek hayır:))))
0 oy
(6,188 puan) tarafından
Ben düzenciyim beni etkiliyo 
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Kesinlikle doğru orantılı bence geçen Bi postta daha bahsettim bundan misal evi bir gün dip köşe temizlik yapınca ertesi gün en ufak Bi şey insanın gözüne batıyor dur şurayı da yapayım da dünkü gibi temiz düzenli olsun evim diyo daha rahat oluyor gün içinde strese girmiyor ve aynı şey bedenimiz içinde geçerli misal yataktan çıkınca pijamaları çıkaramadık saç baş o biçim dağınık paspal Bi halde olunca insanın o gün kolunu kaldırası gelmiyor ama tam aksi uyanır uyanmaz elimizi yüzümüzü yıkadık saçını taradın güzelce topladın veya ördün güzel bir model yaptın yüzümüze Bi krem Bi rimel hafif Bi kapatıcı az Bi ruj üstümüze de Bi tayt sweat ya da güzel Bi ev eşotymanlarını giydin o gün çok daha mutlu daha enerjik daha kadın hissediyor insan kendini valla ☺️❤️
0 oy
tarafından

Valla dağınık olunca iş yapma isteğim gelmiyor çöküyorum toplayınca içim rahat ediyor hele ki temizlik yaparsam kuş gibi oluyorum :)<3

0 oy
(7,618 puan) tarafından
Benim etkiler her yer derli toplu olunca kendimi iyi hissederim düzen severim.
0 oy
(612 puan) tarafından
Hem de öyle bir etkiliyor ki. Mesela mutfakta bulaşık kalsın daha sonra girip yemek yapasim gelmiyor. Ev dağınık olunca sanki kafamın ici de dağılıyor gibi hissediyorum. Kızım günlerdir hastaydı doğru düzgün ilgilenemedim evle, almış başını gidiyordu. Bugün biraz toparlayınca o bile çok iyi geldi. Ah bir de güneş olsa
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bence kesinlikle var. Evim şuan karman çorman deli oluyorum. Ama tertemiz ve toplu olunca bende çok huzurlu oluyorum 
0 oy
(286 puan) tarafından
Psikolojim evin dağınıklığını etkiliyor.
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Bu ev bastan asagi psikolojimi etkiliyor zaten:woot:

0 oy
(7,958 puan) tarafından
Benimkini etkiliyor sürekli aklımda huzursu, oluyorum 
0 oy
(413 puan) tarafından
Eskiden bulaşık olmasında diğerleri önemli değil derdim ama şimdi hiç biri olmasın 4 çocukla çok zor oluyo 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Evet hic sevmem ama napcan kizim dagitiyo. Aksam o uyuyunca bi toplariz esimle evde cocuk oldugu bile anlasilmaz :) oda sevmez daginikligi 
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Temiz ev her zaman huzur verir daginik olunca bende hastaymisim gibi oluyom

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 245 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 682 göst.
0 oy
6 cevap 85 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
24 Haziran 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,137 cevap

34,863 kullanıcı

...