0 oy
1,035 göst.
Diğer kategorisinde (1,089 puan) tarafından
Benim annem bizi küçükken pek opmezdi biz öpmek istediğimiz zamanda pek opturmesdi. Kötü bir anne olduğu için degil Sevmiyorum derdi öpmeyi de opturmeyi. 

Şimdi ben oğlumu neredeyse günde 50 defa öpüyorumdur. Oda beni öpüyor. Siz öpmeyi sever misiniz ?

66 Cevaplar

+6 oy
(4,287 puan) tarafından
Öperim,  ama dudaktan opene çok karşıyım bu konu da da asla elestirye açık değilim 
(7,704 puan) tarafından
Benim k.validemle görümcem sürekli öpüyordu bir de benim kızımı. Birkaç kez uyarınca yapmayı bıraktılar çok şükür
(875 puan) tarafından
artıladıım bende oğlumu çok çok öperim ısırırım ama dudağın falan öpülmesene kesinlikle karşıyım hiç doğru değil
(4,287 puan) tarafından
Öpen var ve bunu normal olarak algiliyorlar aşırı sinir oluyorum , bebek de olsa çocuk da olsa o bir birey ve onun da özel alanı ve mahremiyeti var bunu küçük bebekken aşılanmazsa ileride dogacabilecek tehlikeleri düşünmek lazım.  Çünkü annem öpüyor normal babam öpüyor normal başkası öpersen de normal algılaması çok yüksek. Buna asla ihtimal dahi vermek istemem
(5,818 puan) tarafından
Çok karşıyım yakın bir arkadaşımın oğlu sırf bu yüzden 1 hafta hastanede yattı kayınvalidesi dudağından öpüp durmuş çocuk ertesi gün ateşlendi ateşi düşmeyin hastaneye gitti enfeksiyon kapmış dediler yatırdılar. Hem mikrop açısından hemde mahremiyet açısından olmaması gereken bi durum
(48,610 puan) tarafından
bende dudaktan opmeye karsiyim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ay opmek ne kelime yalayip yutuyorum valla :D

tarafından
Bunu yazmaya gelmiştim şimdi gidebilirim
tarafından
:))))
(1,089 puan) tarafından
Bende aynı ya o beni ben onu
(2,458 puan) tarafından
Enik annesi Bayılıyorum yorumlarına:)))
tarafından
Laplusbelle☺️☺️❤️
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Benim annemde öyle ama ben doya doya öperim oh mis 
(1,089 puan) tarafından
Benim annem hiç sevmiyor ya opmeyide opulmeyide
0 oy
(914 puan) tarafından
Şuan hastayım bi haftadir bulaşmasın diye öpmüyorum çok özledim:( 
(1,089 puan) tarafından
Ay ben hastayken çok zor dayanıyorum hatta 1 2 defa da öpüyorum napiyin canım çekiyor
(914 puan) tarafından
Onun iyiliği için ama yine bulaştı:(, maske takiyorum birdr düşün
0 oy
(652 puan) tarafından
Ben günde yüz defadan fazla bile opuyorumdur. ,27 aylık kızım bebeklikten şimdiye kadar opmelere doyamiyorum
(1,089 puan) tarafından
Ay benjmkide 24 aylık. Kaynanam kayinbabam öpünce kızardı. Bende öpmek sevmek için doğurdum köşede otursun diye değil dedim. Şimdi karışmazlar
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Öpüyorum opulmezmi 
(1,089 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Ben direk yiyorum :) hiç çocuklarıma karşi nazik değilimdir 
(1,089 puan) tarafından
Bende hirpalayaraj severim ama öpmek bir ayrı. Şimdi oda beni öpüyor ben öpünce falan
0 oy
(2,864 puan) tarafından
Benim de annemin bizi öptüğünü hiç hatırlamam,bayram seyranda öpse bile bana bizi öpmesi çok tuhaf geliyor,kendi çocuklarımı çok öpüyorum sonra da düşünüyorum annem niye böyle değildi nasıl bizi opmeden duruyordu diye:)
(1,089 puan) tarafından
Bazıları çekiniyor ama bazılarıda hiç sevmiyorum annemden. Çok güzel sevgi gordum ama öpmeyi sevmezdi
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Bal bal opulmezmi :):):)
(1,089 puan) tarafından
Evet ya
(3,761 puan) tarafından
:):):
0 oy
tarafından
Öpmekte ne ayy bal bile yanında hiç bir şey yiyorum resmen ☺
(1,089 puan) tarafından
Herkesin çocuğu öyle canım rabbim özene bozene yaratmış. Birde herkes der ya dünya güzeli diye
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bende cicuklarımı çok öperim çocuklarımda öpmeyi öpülmeyicok severler eski İnsanlar neden sevgilerini yaşamazsın acaba
(1,089 puan) tarafından
Eskileri bilmem ama benim annem 42 yaşında genç yani ama o sevmez babamı bile hiç öptüğünü görmedim
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben anneme çekmişim annemde biz olana kadar ne çocuk kucağına almış ne sevmiş abimle bana ölüp biter bide torunlarına onun harici dahada görmedim bende aynıyım kızıma aşığım resmen aman yeğenimi öpmüşlüğüm yoktur bebekken severdim hoppa hoppa o yani vallaha her yerinden öpüyorum 

Ay kız oğlum olacak kaynanam pipisinden öperiz diyo o kadar da değil
(1,089 puan) tarafından
Çocuk sevilmez mi ya ben hep çok severdim kucağıma alirdim ama opmezdim kimsenin çocuğunu ama oğlumu çok canım çekiyor valla
(6,441 puan) tarafından
Vallaha hiç sevmezdim bekarken falan he hiç dokunmazdım evlendim yine aynıyım kendi evladım hariç kimsenin çoçuğuna dokunamıyorum
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Öpmem mi o bal yanaklarini iki pasami da öperim koklarım ☺️♥️
(1,089 puan) tarafından
Masaallah canım Allah muhabbetinizi arttırsın
(13,824 puan) tarafından
Cümlemizin☺️♥️
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Bende annemi durduk yere öpen biri hiç olmadım ama cocuklarimi öperim. 
(1,089 puan) tarafından
Çocuk sanırım hepimizin kırmızı çizgisi
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Benım annemde öyleydi bnde pek opmeyi opülmeyi sevmem ama eşim maşallah yer bitirir. Banada der sen hiç öpmüyosun bizi:)

(1,089 puan) tarafından
Benim canım oğlumu öpmeyi çok çekiyor ya ona alıştı benden oda beni öpüyor
(11,217 puan) tarafından
16 aylık kızım gelip beni şapur şupur öpüo esim iyi ki bana cekmişler diyo: adD
0 oy
(11,221 puan) tarafından
Başından elinden falan öpüyorum yüzünden öpmeyi sevmiyorum 
(1,089 puan) tarafından
Her yerini öpüyorum ya ben
(11,221 puan) tarafından
Seninki büyümüş ondandır benimki daha 7 aylık  :D
0 oy
(6,909 puan) tarafından
Benim oğlan bunaliyo bazen süs ben seni öpmek için doğurdum diyorum olabilir ya benim ananemde hıc sevmezdi zorla öperdim rahmetliyi 
(1,089 puan) tarafından
Aynen valla bende öpmek için sevmek için doğurdum köşede otursun diye değil canım
0 oy
(7,372 puan) tarafından
Öperim ben 1 yaşına az kaldı
(1,089 puan) tarafından
Benimki 2 yaşında zaten en fazla ne kadar opebilirim ki
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Ooooo sayamadığım Kadar çok aşk yaşıyoruz resmen oğlumla çokta hoşuna gidiyor benimde hoşuma gidiyor. :)
(1,089 puan) tarafından
Evet benim oğlumda çok sevuyir6opmeyide opulmeyide
(7,444 puan) tarafından
Sevgi dolu yetişmesi çok önemli biz sevgimizi göstericez ki ilerde onlarda sevgilerini gösteren gösterebilen bireyler olsunlar
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Benim annem de öyleydi o yüzden mesafeli büyüdük ama ben çocuğuma öyle yapmayacağım dedim her fırsatta da öpüp sarılırım simdi :)

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 456 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 1,391 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ikbal (48,610 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 920 göst.
0 oy
9 cevap 243 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mersal (1 puan) tarafından soruldu