0 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
bana cok acil bez gonderebilecek olan varmi arkadaslar cok zor durumdayim suanda dogumumda aldigim alt acma bezlerini normal bant ile bezliyorum bebegimi tenine temas etmiyor  geri cevirmeyecek olan varmi lutfen ne olur yanlis anlamayin bu durumu hakkinizi hepiniz helal edin 
notu ile kapatıldı: Yasak post

9 Cevaplar

+1 oy
(48,529 puan) tarafından
senin hakkinda post acmislardi daha once yardim istiyo satiyo diye
tarafından
Hakkimi yine de helal ediyorum ama ben bisey satmiyorum inanmak isteyen buyursun arasin gorussun benimle ama benim hakkima girmisler bunu duyduguma cok uzuldum vallahi inanin cok uzuldum nasil olur boyle
(540 puan) tarafından
Senin Instagram hesabın falan mı var yazar mısın özelden
(2,089 puan) tarafından
Banada yaz merak ettim
tarafından
Ben aradim konustum kizlar ve emin olun arasaniz inanilmiycak bisey yok ortada ... Benimde dikkatimi cekiyordu hesap sahibi gorustum
tarafından
Kullanmiyorum zaten ev internetim komsuma bagli durumda arkadaslar sattigimi dusunmus hic bi platformum yok buradan baska arayin isterseniz görüşebilirim sizinle ama bi beni dinlemeden kul hakkina girmeyin hele ki benim gibi bu durumda olan bi insanin yapmayın
-Reklam-
0 oy
(2,000 puan) tarafından
Ya biseden deil bu 2 oldu insan bi şüphelenmiyor deil
0 oy
(295 puan) tarafından
Esin çalışmıyor mu
tarafından
Ayriyim
0 oy
(295 puan) tarafından
Kuzum ayriysan devlet sana her türlü yardım eder .internetlerde pek yardim arama
tarafından
Kayit oldum 2 . Deneme suanda ayriyim esimden belki cikabilir diye dusunuyorum insallah 1. Ciyi yapamamisim o yuzden red olmus yardimla kayit oldum insallah cikacak
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Çevrende yardım edecek hiç mi kimsen Yok Allah kimseyi evladiyla sınamasın Allah yardımcın olsun ama burası yanlış yer .
0 oy
tarafından
Özelden yazdım bakabilir misin
(2,785 puan) tarafından
Geçen bu hesap hakkında post açılmıştı burdan birisi tanıyomuş bu postu açanı hata bebek arabası isteyip satmışmı ne
tarafından
Evet bu hesap benimde dikkatimi cekiyor o postada yazmistim gecen dikkatimi cektigini allah her iki tarafida bilendir ...
tarafından
Ben bebek arabasi evet istedim esim calisiyordu ben para vermek yerine normal bi sekilde istemistim sonra esimin isyerindekiler bir oldu aldilar bebegim ufakti istediginde daha sonrasinda 6 aylikken korona oldum ailece yattik tutanak ile birlikte esimi isten cikardilar suan bebegim 10 aylik ve hala da toparlanamadik arabayi da parayla vermedim bu arada benden de kotu olan birine verildi muhtarliga biraktik aldilar bende sadece muhtarliktan elbise kullanilmis aldim benimde yararim boyle oldu elhamdülillah
0 oy
tarafından
Nerde oturuyorsun 
0 oy
tarafından
Bu bez bittikten sonra ne olacak peki? Ne zamana kadar birilerinden birşey isteyeceksin.
tarafından
Cocugumu emanet edicem tanıdığıma calismaya başlıyorum yakinda sadece bebegim alismasi gerekiyyoe duurmuyor kimsede
tarafından
Allah yardımcınız olsun ama bi an önce ayakların üstüde durmaya bak. Çocuk bu alışır mecbur.
tarafından
Mecbur yaocak biseyim yok
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Babası bakmıyor mu canım yada onun senin ailen falan 
tarafından
Esimle gorusmuyoruz ayrilma yolundayiz ailesiyle zaten gorusmuyorum ailemlede
(6,441 puan) tarafından
Canım o çocuk onunda çocuğu görüşme sen git davanı aç nafakanı al boşanma olmadan alabiliyorsun evladına bak bugün yarın bakamıyor diye davada açar
tarafından
O yoldayiz zaten anlaşıyoruz ama ben yapamıyorum artik
(6,441 puan) tarafından
Bak diğer cevapları okudun mu sürekli yardım istiyorsun yazmışlar ve bu yardımları sattığını
tarafından
Ben bebek arabasi evet istedim esim calisiyordu ben para vermek yerine normal bi sekilde istemistim sonra esimin isyerindekiler bir oldu aldilar bebegim ufakti istediginde daha sonrasinda 6 aylikken korona oldum ailece yattik tutanak ile birlikte esimi isten cikardilar suan bebegim 10 aylik ve hala da toparlanamadik arabayi da parayla vermedim bu arada benden de kotu olan birine verildi muhtarliga biraktik aldilar bende sadece muhtarliktan elbise kullanilmis aldim benimde yararim boyle oldu elhamdülillah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 352 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
0 oy
0 cevap 49 göst.
0 oy
17 cevap 661 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,389 soru