0 oy
945 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün gece de eşim hakkında post açmıştım. Ondan sonra bayağı kavga ettik zaten. Sonra biraz yatıştık neyse. Demin bir film izliyoruz. Kadın normal efoşmanla. Açık yeri yok. Kocam olcak öküz dedi ki kadının eşofmanını mı bantlamışlar falan. Neresinde dedim, popsundaymış. Bant gibi bir şey vardı. Açıkçası ben hiç dikkat etmedim ama demek ki bakmış..

Daha 4 ay oldu doğum yapalı. Eski halim yok haliyle. Artık beni beğenmiyor sanırım. :ermm: kendimi beğendirme gibi bir çabam yok ama böyle sal.ak saçma şeyler söyleyince ağzına iki tane çarpasım geliyor.

Napim kızlar ben akıl verin 

18 Cevaplar

+5 oy
(532 puan) tarafından
Allah aşkına ne kadar boş şeylere takiliyorsunuz ya . Komplekse girme bence . Zamanla vücudun toparlanacak . Emin ol tvdeki o kadınlarda eşini beklemiyor hayatım :D boş boş şeylere kafa yoracagina bende bant yok der indiriverirdim ben olsaydim dönü hahahahahaha :D biraz rahat olun herşeyi bu kadar ciddiye almayın ya
(6,441 puan) tarafından
Hahahaj bende yazdım vallaha:)
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Adam olmayınca ne yaparsan yap değişmez karakter meselesi 
tarafından
Acaba sürekli böyle mi olacak. Daha evleneli 1 buçuk sene oldu :(
0 oy
tarafından
Valla bence senı sınırlendırmek ıcın yapıyor, ınsan farketse soylemez cunku susar bazen esımle bısey ızlıyoruz eeh yanı kadının gogsu ortada dıyorum aaa ben farketmedım oyle mı dıyo, farketmemıs olamaz yanı ama caktırmıyo, senınkı senın sınır oldugunu bıldıgı ıcın bılerek yapıyor
tarafından
Olabilir valla
(12,904 puan) tarafından
Farketmedşm deyince de insan sinir olur :))
tarafından
Ay yok olmuyorum farkettım kocaman memesı var demesınden ıyıdır :D heee kesın gormedın dıyorum bende
0 oy
tarafından
Gerçekten bunumu dert ettin kendine 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Sen böyle stres ol diye yapıyo belliki tabiri caizse sittiret :)))
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Birlikte dizi film izlemeyin canım yani o kadın açıkta olabilirdi yada film sevişme sahneli olup daha abssürt bi şekilde de olabilirdi yani tv kıskançlığı bana tuhaf geliyor sonuçta manken gibi hatun hepsi bakılır :) 
0 oy
tarafından
Senin hic begendigin erkek oyuncu vs yok mu ? O an gözü çarpmış olabilir. Ne var ki bunda :)
tarafından
Gerçekten Benim olsa hiçbir şey demicem. Ama cidden ben dizi falan izlerken ne gözüm erkekte oluyor ne de dizide. Aklım genelde geride bıraktığım bulaşıklarımda oluyor dddhjhd
0 oy
tarafından

:D cok komık geldı cıdden bunu mu kıskandın :D yok artık dıyorum ya got bu ya herkeste var Allah askına 

tarafından
Ay ne bileyim yaa. Bu aralar yalnızlıktan kafayı yedim galiba. Her şey batıyor
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım yeni doğum yaptın diye biraz Gerginsin sanırım dikkatini çekmiş olabilir dediğin gibi açıkta bişey yokmuş normal eşofman ayrıca art niyetli olsa bunu sesli mi söyler içinde tutar asla da anlayamazsın yani adam normal bişey demiş açık bişey olsun tamam anlsrım ama fazla tepki vermişsin bence 
0 oy
(682 puan) tarafından
Allah başka dert vermesinne diyim 
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Bacım bunun gibi minik şeylere kafanı takma. Kendini kimseye beğendirmeye çalışma ama kendin için bişeyler yapmaya çalış çocuktan vakit buldukça yoksa kafayı yersin.. Maskeye bilmem neye vakit bulamıyorum ama bazen oğlumu babasına verip 1 saat kitap okuyorum çıkıyorum yürüyüş yapıyorum hava güzelse onları dışarı gönderiyorum bebek arabasıyla gezin diye kendim evde dinlenip dizi izliyorum vs. Böyle olunca daha sakin olursun arada çocuğundan uzaklaş ve kendin için bişeyler yap küçük şeyleride görmezden gel yeni anne babasınız kavga edilir bazı laflar batar vs. Bu sürece alışana kadar normal alışınca geçiyo
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ama bu kadar da olmaz bak ilişkiye zarar bulunmaz hint kumaşı mi canım eşin neyini kıskanıyorsun. Oyuncu kadında öldü kocan için sanki yazık değil mi sana böyle olmaz bu kadar 
0 oy
tarafından
Diğer postunda yazdım biseyler hemen tepki verdin 

1.si ben eşine bışey dememiştim sen bi soru sordun ben kendi Eşim üzerinden cevap verdım 

2.esin ya seni kıskandıriyor yada gerçekten böyle başka kadınlara ilgi duyuyo 

Ki bu asla senin suçun değil doğum yapman kendini salman bunun bahanesi olmaz olamaz 
0 oy
(5,235 puan) tarafından
Valla canım bende sınır oluyorum bi şeylere. Hayırdır poposuna mı bakiyosun dizini izlesene derdim trip atarım tabiki

Diziyi izlesin biz erkekler gotune bakmiyoruz hiç onlarda bakmasın bi zahmet
0 oy
(556 puan) tarafından
Tek derdin bu olsun 
0 oy
(481 puan) tarafından
Yani dikkatini çekmiş ne var bunda anlamadım niyeti kötü olsa niye sana söylesin daha yeni kavga etmişsiniz zaten
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Degistiremezsin canim.  Ama cabalayabilirsin :)
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Şaka mı yapıyorsun ? Ne var bunda ? Yaşın kaç merak ettim ?
tarafından
Yaşla ne ilgisi var pardon onu anlayamadım.
Kıskanmanın, eşinin böyle davranmasına alınmanın yaşla ne alakası var. Ha 18 yaşındayım ha 30 ha 60 ne fark eder
(6,253 puan) tarafından
Olgun yaşta biri böyle basit şeylere takılmaz. Hele hele böyle bişeyden kıskançlık çıkarmaz:)
tarafından
Olgunluğun yaşla ilgisi olduğunu düşünmüyorum.
Ayrıca sizin içiniz geçmişse ve eşinizi kıskanıcak kadar sevmiyorsanız da o sizi bağlar beni değil
(6,253 puan) tarafından
Yok ben eşime güveniyorum kıskançlık yapacak dönemlerimi de  de çoktan geçtim. Aramızda böyle basit şeylerden kıskançlık olmuyor canım.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 521 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Habibeo6 (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 247 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemgozeee (330 puan) tarafından soruldu

378,436 soru

11,327,772 cevap

34,781 kullanıcı

...