0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (438 puan) tarafından

Kızlar o doktor salgın var diyip eve gönderiyordu iyiki diyorum başka yere gitmişim kan aldılar kanı yüksek çıkmış dediler demistimya akşam üzeri baktım normali 70-110 görünüyor kızımda 200 görünüyor :( ve 200 ve üzeri olanlara diyabet teşhisi konuluyormuş randevu alıp gidecem çocuk doktoruna dua edin iyileşsin. Bu şeker işinin düzelme şansı varmı bilmiyorum da akşam üzerinden beri moralim bozuk o doktor herşeyi hakediyor şuan onu anladım ... 

7 Cevaplar

+1 oy
(1,165 puan) tarafından
Ya o doktor acildeki doktor değil mi? Neden bu kadar doktora taktınız ki zaten acildeki doktor acil müdahale etmek içindir teşhis için değil. Sonrasında devam eden sıkıntı varsa mutlaka uzmana gidilir. Biraz anlayışlı olun her türlü hasta geliyor şu an salgın var ve ne durumda olduklarını anlayabiliyor musunuz. Bu kadar abartmaniza gerek yok. Yapmanız gerekeni yapıp uzmana goturmussunuz ve gereken yapılmış 
(438 puan) tarafından
İyi yaptım az bile.. teşekkür ederim yinede çok okuyamadım kızımla ilgileniyorum yorumalra geldiydim gidiyom by
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Arkadaslar tabiki sorun doktorda. Salgin var deyip eve gönderiyordu diyor, inanıp eve gidebilirdi bu kadin. Bir doktorun lafıyla neler olurdu dusunebiliyor musunuz? Aynisi basima geldi cunku benimki çocuk doktoru olmasina ragmen önemsemedi ust uste kontrole goturdugumde kizdi üstelik. Ozel hastaneye gidince yogun bakima yatirildi benim çocuğum tedaviye gec kalindi diye. Doktorlar basite alinmamali onların sozleriyle biz hareker ediyoruz cikmis diyorsunuz ki doktora neden takıldın. Neye takılacak hastanedeki kantinciye mi. 

Gecmis olsun rabbim acil sifalar versin inşallah..
(438 puan) tarafından
Allah binlerce kez razı olsun gülüm. Çok teşekkür ederim kafa dengim olunca ne güzel anlaşıyoruz eline yüreğine sağlık canım aynen öyle malesef ilgi denen bişey yok serum yerkende başka bir hastayla kavga etti eşinin çocuğunun yanında nasıl aşagagilayici hareketler varya asabim bozuldu
tarafından
Yazik ya gerçekten ne diyebilirim ki her doktor icin demiyor ama cogu boyle onlara muhtac oldugumuzu bildiklerinden midir nedir ama çok yazık
(438 puan) tarafından
Tabiki niye olcakki başka sen bana muhtaçsın ben istediğimi yapabilirim kafasindalar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yani tamam haklısın da bu sıkıntının arasında doktora bu kadar takılman boşa stres, başka doktora gittin sorunu öğrendin tamam yani takılma artık probleme odaklanmalısın doktora saydırmak çocugunun hastalıgını düzeltmicek. Her zaman her hastanede böyle doktorlarla karşılaşabiliriz
(438 puan) tarafından
Çok iyi diyorum az bile. Sağol canım yinede
(25,224 puan) tarafından
İyi diyorsun da bişeye fayda etmiyor o yüzden canım boş yere kendini strese sokuyorsun. Geçmiş olsun
(438 puan) tarafından
Boş yere değil aslında kızımla adam akıllı ilgilenilmeyince strese sokuyorum kendimi :/ sağol gülüm
0 oy
tarafından
Canim doktora giydirdigin kacinci post bu su doktor olayini sal artik cocuguna odaklan tamam olabiliyor boyle seyler keske olmasa ama olabiliyor. Asil konuya odaklan bosver doktor moktor artik.
(438 puan) tarafından
Giydirmek benim işim az bile... Teşekkür ederim yinede randevu aldim goturcem bakam
0 oy
(922 puan) tarafından
bizde acile 2 kez gittik kusma ishal icn ne kan ne kaka tahlili yapildi 13 aylik bebek 4 gunde igne iplik oldu ne yese ya kusuyodu ya ishal oluyodu en son ozele gittik adenovirusune yakalanmis hos oordaki doktorda bobrek yetmezligi olmus dedi Allahtan tahlil yapildi ozel devlet farketmiyo hastanelerden nefret ediyorum Allah iyi insanlarla karsilastrsin aldigimiz her nefes boyunca RABBIM NE HASTANEYE DUSURSUN NE CEZAEVINE artik boyle dua edicem
(438 puan) tarafından
Amin canım burda bile iyi insanlarla krsilasmiyoruz ki hastaneler ne yapsın bebeeemmm ... Zaten başka bir hastayla da kavga etti eşinin çocuğunun yanında nasıl aşagagilayici hareketler varya asabim bozuldu iyice dalasım geldi sonra hasta doktoru dövdü diye haberlere çıkıyorlar haketmesin onlarda
(922 puan) tarafından
bu arayi bosver agzina geleni yaziyorlar o anlari onlar yasasa daha fazla tepki verirlerdi
(922 puan) tarafından
aynen oyle tvlerde cok gorur olduk
(438 puan) tarafından
Boşverdim bende emann. Sizlerin yorumu yetiyor bana :)
0 oy
(7,983 puan) tarafından
Rabbim şifa versin 200 çok fazla inşallah bir daha olmaz kac yaşında kizin
(438 puan) tarafından
18 aylık canım :((  sağol gülüm Allah razı olsun:(
(7,983 puan) tarafından
Kıyamam çok küçük şekeri Rabbim düşmanıma vermesin en büyük korkum şeker kesinlikle iyi bir doktora götür benim gebelik şekerim vardı onun için biliyorum nasıl bir ilet
0 oy
(914 puan) tarafından
18aylik yazmışsın bence sekeri normal yeni beslendiyse veyahutta hava falan aldiysa hastanede sonra kan tahlili yapildiysa o yüzden yüksek çıkabilir yani verilen havalar şekeri yuksektiyor
(438 puan) tarafından
Yok doktor zaten yüksek çıkmış dedi :( kızım 10:30 da uyur her akşam en son 10:30 da mamasını yedi sabah 06:30 a bişey yemedi gece beslenmesini kesmiştim 2 hafta önce sabah havale geçirdi direkt hastaneye götürdük ilk önce kan alındı hiçbir şey yapılmadan daha sonra 3 şişe serum verildi. Hava falan vermediler. Hiç aç gidilmisti yani dohru tespit edilmesi için 8 saat aç olması gerekiyomus zaten o saate kadar bişey yemedi evde toparlan hastaneye git derken 07:30 falan oldu açtı yani açlık şekeri 70-110 olması gerekiyomuş ama kızım açken 200 çıktı:( toklukta 200 normal sayiliyormuş :(
(914 puan) tarafından
Yâ arastirilsin bakalim İnşaAllâh rabbimin izniyle kötü bir şey cikmaz cenâb-ı rabbul alemin şifalar nasib eylesin
(438 puan) tarafından
Allah razı olsun gülüm.. Develt Hastanesi'ne bir hafta sonrasına randevu alabildim eşim yarın özel hastaneye randevu aldı sabah gidecez bakalım duramiyoruz böyle bir hafta daha bekleyemem belki bir haftada daha kötü olur bir an önce gitmek istiyorum Allah'tan aile destek parası bugün yatacak öyle goturebilcem yoksa goturemezdim ilaç gibi gelecek bize valla
(914 puan) tarafından
Hadi bakalim hayırlısı olsun inşaAllâh özelde testler çok pahali altindan kalkabilecek misiniz ki
(438 puan) tarafından
Yapacak bir şey yok yetmezse sağdan soldan borç alcaz napalim :( :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
7 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
30 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cerenin Annesi (156 puan) tarafından soruldu

381,131 soru

11,410,206 cevap

34,948 kullanıcı

...