0 oy
62 göst.
Aile kategorisinde (2,107 puan) tarafından
Kızlar ne alaka demeyin ama hamilelik ve evlilik öncesi kalp krizi geçirdiğimi sanmıştım bir ara hastaneye gitmiştim ordaki doktor panik atak ve anksiyete başlangıcı var psikiyatriyd gidip ilaç başla demişti bende çok üstüne gitmedim ilaç falan da kullanmıyorum 33 haftalık hamileyim kalp atış sesim yüzünden uyuyamıyorum akşamları ağzımda atıyor sabah karşı uyuya kalıyorum sabah ta kalp atış sesine uyanıyorum hastaneye gittim tansiyonum sürekli 14/9 çıkıyor yüksek tansiyonum da var yarın doktor kontrolüm var normal doğum istiyordum ama yapamazsın dedi sağlık ocağı Hemşiresi ve doktoru yarın bunu doktor ile paylaşsam doğum şekli konusunda karar verilir mi 33 haftalık hamileyim şuan en azından belirsizlikten kurtulmak istiyorum 

1 cevap

0 oy
(2,729 puan) tarafından
Açıkçası benim de tansiyonum hem yüksek hem düşüktü geceliğimde.  Kansızlık olduğu için kalp çarpıntısı çok fazlaydı. Şuan senin rahatsızlığının sebepleri farklı bir şeyse bilemem ama benim gibiyse normal doğuma engel degil
(2,107 puan) tarafından
Sevindim öyleyse çünkü kendimi normale çok hazırlamıştım korksam da kafamda o korkuyu bitirmiştim anlık olıyor zaten mesela şuan diyelim 14/9 yarım saat sonra 12/9 oluyor
(2,729 puan) tarafından
Ben cok çektim tansiyondan ama buna doktor karar verir eğer tansiyonun bebeğe zarar verecek derecedeyse acil sezeryan olursun zaten ki risk alma. Ama onun dışında normal doğum olursun inşallah
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 86 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebiss (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
29 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemgozeee (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 700 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde halimegokmennn (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemayse (418 puan) tarafından soruldu

384,874 soru

11,512,022 cevap

35,174 kullanıcı

...