0 oy
157 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (352 puan) tarafından
2 tane ürün sipariş verdim...Biri mavi jeansten bir kot almistim trendyol üzerinden....450 tl.ye...Geldi, begendim,kullandim...Bi baktim fiyatını 337 tl ye düşürmüşler 1 ay sonra..Nasıl canım sıkıldı...Nasil canım sıkıldı...Bi de 3 taksitle aldım...Resmen dalga geçilmiş.. Yani baya indirim gelmis...Bi taksiti boşuna veriyorum...Kendimi kaziklanmis,kandırılmış,***** yerine konulmuş hissettim...Sonra bir ürün daha sipariş verdim, ertesi gün elime geçti gecmesine derken bir baktım o gün fiyatı düşmüş...Ya ben mi bahtsızım arkadaş....Hemen iade kodu oluşturdum, geri gönderiyorum,yenisini sipariş verdim, düşük fiyattan..Ama bu ürünü kullanmadım.diye bunu yaptım, bi de fark ettim yani fiyatının düştüğünü..Bunlar alay eder gibi bunu yapıyorlar, çok sinirlendim..Bu 2 oldu..Müşteri hizmetlerine de yazdım,yapacak bisey yok, dünkü fiyat bu, bugünkü bu diyorlar...Varsa bu işin bir püf noktası ya da dikkat etmem gereken biseyler yazın lütfen...Beğeniyorum,aliyorum ama böyle oluncakendimi kötü hissediyorum..Ben de çalışan bir insanım,paranın kolay kazanilmadiginin farkındayım.Hep de benim aldığım ürünler indirime giriyor..İhtiyacı olan varsa benim almamı beklesin:))

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Çok haklısın vallahi pazartesi bende sipariş verdim 600 dü bir baktım fiyatı hemen ertesi güne 700 e çıkmış ürünün ama ben sevindim hemen aldım iyiki dedim :D

(352 puan) tarafından
Evet oyle de olabiliyor da bana bu ara hep tam tersi denk geldi...
-Reklam-
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Acil olmayan şeyleri listeme alıp takip ederim fiyatlari, akakceden bakarım genelde oradaki takip listemde vardır.
(352 puan) tarafından
Aslında var favori listem tabi de...Ne bileyim alayım diyorum bi bakıyorum indirime giriyor kısa süre sonra:) Şansa bak...:)
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Favoriye al birazz bekle hemen sipariş verme zaten indirime girdiği zaman bildirim geliyor o zaman siparişini ver 
(352 puan) tarafından
Bakayim öyle indırım yakalamaya çalışırım bi daha sipariş verirsem..Ama ben mi beceremiyorum ki.dedim...Şans herhalde..
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bende cok siparis veririm arada siparislerim kismindan eski aldiklarimin fiyatına gox atıyom degismismi diye hepte zamlanmis valla seninki gecici indirime girmistir belki sonra fiyat yükselir gene ama tabi bende olsam üzülürdüm 
(352 puan) tarafından
Valla ben bi bakıyorum supriz....Indirime girmis buluyorum..Hem de güzel indirim.oluyor :)))
0 oy
tarafından

Aldıktan sonra indirime girince vay anasını derim şansıma............. 

Ondan sonra uğraşmam ama iade falan vs ile .
(1,572 puan) tarafından
Gecen uc tane sal aldim freshscarftan tanesine 150 lira verdim ertesi gun indirime girdi 50 lira 150 lira zarar da oldum ama uğraşmadım iade filan:D nasip deyip gecerim
(352 puan) tarafından
Valla ben de öyle dedim ilk bahsettiğim alışverişe ama canım sıkıldı tabi...2.yi kurtardık bakalim..Keşke görmeseydim.dedim yani indirimli halini..113 tl.fark var...   Bosa verdiğim.para...Başka bir ihtiyacini alir yani insan...
tarafından
Vallahi ben aldığım şeyin fiyatına geri bakmıyorum baktimlarim oluyor onlarda fiyatı artmış şekilde seviniyorum :D
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Listene ekle ve bekle acil değilse o ay içerisinde mutlaka yarı fiyatına düşüyor :D 
(352 puan) tarafından
Evet daha çok dikkat edecem bundan sonra..
0 oy
(48,668 puan) tarafından
favorilere ekle ilk önce illa dusuyo düşünce alirsin
(352 puan) tarafından
Evet ,öyle yapmayı deneyeceğim.. Ekliyorum.aslinda ama böyle denk geldi işte...Bi de üst üste aynı şey olunca kafayı taktım sanırım birazcık:)))
0 oy
(104 puan) tarafından
Canim ben müşteri temsilcisiyim bize yaziyorsun iraya yazinca ama napalim simdi satici değiştiriyor malum biz bi etki edemiyoruz sadece siparislerinizi kontrol edip surecteki soruna etki edebiliyoruz. Eger bundan sonra baska bir urun alacak olursan oncelikle favorine ekle bir sure dursun favoride. Urun ne kadra favorilenirse o kadar kupon ve indirim ihtimali artar :)
(352 puan) tarafından
Evet,öyle yapmayı deneyeceğim..
0 oy
(540 puan) tarafından
Yani favoriye alır beklerim canım bende acileyeti yoksa eğer. Ama bahtsızlıkla çok alakası yok canım ya denk gelmiyordur 
(352 puan) tarafından
E vet doğru...Üst üste olunca niye böyle dedim ben de...Nasip tabi de..

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 306 göst.
28 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pink26 (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 240 göst.
24 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 160 göst.
8 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu

379,709 soru

11,366,563 cevap

34,847 kullanıcı

...