0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Herhangi bir sıkıntı yasadiniz mi kızlar doğumdan sonra bebekte yada şimdi kaç yaslarindalar

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım benim ablam 35 hastalıktan vuruldu bir hafta bekledi anca suyu geldi dogurdu:) 

Gayet sağlıklı bor oğlu oldu hala da öyle çok şükür. Şuan 4 yaşında yeğenim 
tarafından
Maasallah. Ya ben kizima hamileyken erken doğum riskim vardı hastane yapmak istemedi korkuttular da ilerde sorun olur diye. Aklıma geldi öyle demek ki iğne gitmesin diyeymis
tarafından
Canım ciğer geliştirici kötü bisey değil.  Hatta ablamın suyu geldi 1 hafta so ra sömürdü doktoru demiş ki kız ben sana doğurma demedim mi:)) şakasına tabi:)))  Allah sağlıkla büyütsün canım seninkini de. . Doktorun iyi olması şart canm .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şu anda 3 yaşında çok şükür herhangi bir sıkıntı yaşamadık
tarafından
Maasallah Rabbim sağlık versin
tarafından
Amin canım inşallah teşekkür ederim ❤️
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Ben oldum cnm 32 haftalıkken vurdurdum erken doğum riskim vardi her ihtimale karşın doktor yaptır dedi hicbri sıkıntı yaşamadık cnm kızımda gayet sağlıklı 
tarafından
Maasallah.  Allah sağlık sıhhat versin canım
(2,835 puan) tarafından
Amin canm cümlemize de inşallah ❤️
0 oy
(130 puan) tarafından
Mart ayinda 8 yasinda olucak nasipse. 30 ve 33 haftalarda yapildi ama 36+6 haftada 3330kg dogdu. Solunum sıkıntısı yuzunden 1 hafta kövezde kaldi sonrasinda herhangi bir saglik sorunu yasamadik cok sukur
(636 puan) tarafından
Bende 36+6 da doğum yaptım 3480 doğdu 1 hafta kuvezde kaldı ☺️ 30. Haftada suyum geldi 24 saat arayla iğne vuruldum çok şükür Rabbime şimdi iyiyiz 6 aylık olduk kilo alımı zayıf benimkinin sadece
(130 puan) tarafından
Allah bagislasin canım kiloyu dert etme sagligi yerinde olsun kilo ek gidaya gecince buyudukce normallesir
(636 puan) tarafından
Geçtik doktor 4 aylıkken geçirdi ama 5. Aydada covid oldu yine gitti kiloları
tarafından
Massallah Rabbim bağışlasın
(636 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah
0 oy
(3,408 puan) tarafından
Şuan 19 yaşında canim oglum 35 haftalık doğdu hiç kuveze gitmedi erken doğum olacağı belliydi ciğer geliştirici yaptılar iki doz çok şükür hiç bir sorun yasamadik
(2,475 puan) tarafından
Nasil anladı doktor erken doğum olacağıni

Benim ilk gebeliğim erken doğum oldu şimdi ikinciye hamileyim doktorum diyor şu an bir risk yok diye yine de içim rahat degil
tarafından
Ya maasallah Rabbim ömür versin. Benim kizimda ilerde sağlık sorunu yaşayabilir vs diye baya korkuttular ama yapmak istemediler yani demek ki
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Ben vuruldum igneden yaşamadım cok şükür 33 haftalık dogdu bebek 
tarafından
Massallah
0 oy
(32 puan) tarafından
Ben yaptım erken doğum riskim vardı  bişey olmadi şuan kızım 2 buçuk yaşında gayet sağlıklı 
tarafından
Maasallah kuzuya
0 oy
(251 puan) tarafından
Bana yapıldı kanama gelmişti iki tane ciğer geliştirici çok şükür kızım 22 aylik bir sorun yok 
tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(435 puan) tarafından
Ben 35 haftalik dogum yaptım ve 32. Haftada 2 tane birer gün arayla ciger gelistirici igne vurulmuştum çok şükür kızım doğduğunda kuveze bile girmemişti ama sonrasında ben kızı aç bırakmışım sarılık yükselince girdi luveze 17gunlukken 
tarafından
Allah sağlık versin olabiliyor öyle
0 oy
(474 puan) tarafından
Benim oğlum 37 haftalık doğdu doğumdan 1 gün önce 2 tane ciğer geliştirici vuruldum ilk doğduğu an sağlığı iyiydi odaya çıktık kontrol için hemşire geldiğinde çok hızlı nefes alıyordu küvöze girdi 6 gün kaldı çıktı . Ciğer geliştiricisi 48 saat önce yapmak gerekiyormuş aslında etkili olması için o zamanlar bilmiyorduk tabi biz. Şimdi 8 aylık çok şükür her şey yolunda
tarafından
Ya maasallah ❤
0 oy
(695 puan) tarafından
33 haftada kanama ile hastanede yattım erken doğum olursa diye 2 doz ciğer geliştirici iğne yapıldı 37 de 3500 kilo ile sağlıkla kucağına aldım çok şükür şimdi 18 ay elhamdülillah bı sıkıntı olmadi
tarafından
Rabbim sağlık versin
(695 puan) tarafından
Amin cümlemize inşallah
0 oy
(6,441 puan) tarafından
3 yaşında şuan sıkıntıdan kastın ne canım anlayamadım çok sık hastalanmaz nefesinde de sorun yok iştahıda öyle aman aman yok diyemem 
tarafından
Ya benim kızıma hamileyken yapılmasa daha iyi ileride sağlık sorunları yasayabiliyorlar dediler
(6,441 puan) tarafından
Aa olur mu küvözden kurtarır doğunca sıkıntı olmaz diyip yaptılar bana ne baş ağrısı çektim allah korusun yine olmasın yani korkuyorum
0 oy
(796 puan) tarafından
30 haftalikken igne yapildi simdi 2 5 yasinda masALLAH i var hic bisorun yok cok sukur hatta esim der bizim kiz cok zeki olacak beyin gelisimi icinde ugne oldu 
tarafından
Maasallah beyin gelişimi için iğneyi ilk kez duydum nasıl cesaret ettiniz
(796 puan) tarafından
Cnm 30 haftaliken erken digum riski var dediler beyin gelistirici ve ciger gelistirici yapalim dediler  zaten doktorlar iyiligimiz icin yapiyolar niye karsi cikayimki doktor guzelce konustu benle simdi fogsa kuveze girecek hem onun icin hem sizin icin eziyet dedi daha kucucuk dedi
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Ben 4 cocugumdada mecbur vurundum hep erken dogum oldugu icin suan biri 17 biri 13 biri 10 biri 2.5 yasinda;)))) hic bir sıkıntı yok
tarafından
Allah hepsine sağlık versin canım
(4,288 puan) tarafından
Amin cumlemizin evladina inşallah
0 oy
(1,386 puan) tarafından
4 doz yaptılar ben 32 haftalık hamile jken bilmiyorum ona mı bağlı ama oğlum krup oldu evde buhar veriyoruz çoğu zaman 
tarafından
İlk ve tek sen yazmışsın kuzum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 210 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 203 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu