0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
kızlar mrb benim bir sorunum var ya mutfak lavobosunun altında ki gidegider den şu geri geliyor bir kaç haftadır sık sık geri geliyor yerlerde akıyor bildiğiniz artık temizlemekten bıktım ne zaman suyu sürekli acsam aşağıdan gider den akiyor geri lavobo hortumu takıldığı gider deliği farklı birde bulaşık mak hortumunun olduğu delik var gider yani oradan grri geliuor açıcı falan döktüm fayda etmedi sanırım yine aynı  napcam günde 4 5 kez oluyor suyu açmaya korkuyorum

2 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Suçu çağır rin canım 
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Lavabonun alt hortumunu değişin benmde ara ara olurdu. Lavabo açıcıları hrp döktüğümden açılıyor horrumda sorun yoktur dedik. O hortumu değiştik içinde hep taşlar kalmış. 20 liraydı hortum.
(0 puan) tarafından
lavobo hortumdan gidiyor sorun yok diğer delikten geri çıkıyor şu
(2,545 puan) tarafından
Bizde hortum basınca öyleydi kuzu. O zaman gidiyor sanıyordum. O lavabo borusu var ya alt kısmı çıkarttığımda , o deliğe lavabo açıcı ve ketıldan su döküyordum. Acılması için bir süre gidiyordu. Sonunda boruyu değiştik ve daha olmadı. Boru içinde taşlar çıktı sanırım lavabo açıcı bile eritememiş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ayca22 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 211 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 184 göst.
0 oy
6 cevap 198 göst.
1 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimm (417 puan) tarafından soruldu

381,131 soru

11,410,206 cevap

34,948 kullanıcı

...