0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (790 puan) tarafından
Niue böyle oldu anlamdım başına gelen var mı sizinde oluyor mu 

5 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Göz tansıyonu mu aceba bı ara bana anıden olmştu yarm saatyen fazla bı kısmı karanlık gördum göremedım cok korltum kör olcam diye durup duurken oldu bıde zaten gozum sıkıntılı benım tansıyondandr dedı doktor 
(790 puan) tarafından
Ya öyle aşırı bulanık değilde fark ediyorum bı oluyor bı geçiyor aurali migrenim var da onda oluyordi böyle şeyler de ama iki gündür tam olarak geçmedi acaba ondan mı oldu böyle uzun sürer mi ki o
(2,705 puan) tarafından
Bılemedım canm sen mutlaks git bı doktora gözuk ne olr ne olmaz
-Reklam-
0 oy
(3,507 puan) tarafından
Bende de oluyo uykusuz olunca 
(790 puan) tarafından
Belkide ondan olabilir kaç gündür uykusuzum kızlar sayesinde
0 oy
(51 puan) tarafından
Gözlerin bozuktur, onun sinyali
(790 puan) tarafından
Valla önceden yoktu öyle birşeyim
0 oy
(8,088 puan) tarafından
Benim ikisi öyle resmen geçici körlük yaşıyorum saniyelik sonra geciyo doktor göz filmi istedi ama başka ille gitmem lzm lanet olsun ki 21 n yüzyıldayiz hala çoğu yerde ne cihaz var ne doktor 
(8,088 puan) tarafından
Vala nörolojiye gittim mr cektim tüm kan değerlerime baktım kulağıma baktım hiç sorun yok gözlerime baktırdım doktor sıkıntı yok uzagida okuyirsun nedenini anlamamjz için göz filmi çekmen lzm oda başka ilde
(790 puan) tarafından
Belki migrenin olabilir mi benimde aurali migrenim var 10 yıldır gözümün yarısı kapanırdi yarım saat ama bu her zaman olmazdı bende de şöyle var parlak ışıklar olur her gün bama migrende denildi seninde böyle olabilir göz filmini de çektir de ondada birşey çıkmasa migren olabilir
(8,088 puan) tarafından
Migrenim 10 yıldır var ama bu göz sıkıntısı 1 aydır yeni oldu
(790 puan) tarafından
İnsaaallah bir sıkıntı yoktur canım ihmal etme gidilmesi gereken yere git biran önce
(8,088 puan) tarafından
Gidecem 2 şubata oğlum mr a girecek o zmn onu goturken bende gosterecem
0 oy
tarafından
Benim de bazen oluyor ama ben 2 aydır doğru düzgün uyku uyumadım ona bağlıyorum 5 6 saniye bulanık görüyor hatta bazen dumanlı görüyor eşimi çağırıyorum burda birşey mi yendi duman var diye yok diyor ama ben öyle görüyorum 
(790 puan) tarafından
Benimde aslında doğru düzgün uykum yok iki çocukla öyle çok bariz değil ama TV ye bakarken insanların yüzü bazen net olmuyor özellikle hareket ettiklerinde yüzleri bulanık oluyor biraz acaba herkeste mi böyle oluyor hareket ettiklri için mi oluyor yoksa bende mi bir sıkıntı var
tarafından
Benim de öyle oluyor tamamen uykusuzluktan
(790 puan) tarafından
İnsaaallah öyledir ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 170 göst.
7 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.
28 Nisan 2021 Aile kategorisinde Queen (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 202 göst.
28 Ekim 2023 Aile kategorisinde Anne adayiiii (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 236 göst.
26 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu

382,547 soru

11,452,797 cevap

35,029 kullanıcı

...