0 oy
707 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
Bana kıyafet mont almayan adam elime doğru düzgün para vermeyen adam son zamanlar bana Dyson almış hediye eve koltuk aldı perde aldı ne istersem alıyor yapıyor bu değişimi korkuttu açıkçası beni bir yandan mutlu olsamda

15 Cevaplar

0 oy
(8,936 puan) tarafından
Nerden esti boşanmak istediğini mi söyledin 
(8,936 puan) tarafından
Haa o zaman akli basina gelmiştir inşallah aman maşallah de nazar değmesin fırsat bu fırsat robot supurgede aldır zaten evin en önemli şeyi o geri kalan seyleride hemen aldır hazır kıvama gelmişken tadını çıkar Haa bide imkanin varsa biraz yont onu malum erkeklerin hammaddeleri odundur:))))
(877 puan) tarafından
Fırsat bu fırsat aldiracam:D
(8,936 puan) tarafından
Aynen hatta imkanı varsa s7 aldır o şuan piyasanın en iyisi aldırinca kullanırken banada hayir duası etmeyi unutma :))))
tarafından
Dyson almış kız adam robotu niye alsin akdkffk
(8,936 puan) tarafından
Robot günlük temizlik için idealdir dyson büyük temizlik için mesela ben evde yokken aciyorum robotu geldiğimde silinip süpürülmus tertemiz miss gibi ev ayrica bebekli kadinlarin mutlaka imkani varsa almasi gerekir malum hem bebekle ugrasip ev isi yapmak hic kolay degil dyson haftalık büyük temizliklerde muhteşem otesidir e hazır adamcağız yola gelmişken 2side olsun fırsatı kaçırmamak lazım:)))
-Reklam-
0 oy
(4,978 puan) tarafından
Maşallah de cnm   nazar değmesin 
(877 puan) tarafından
Maşallah maşallah:))
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Yapsalar dert yapmasalar dert bacım ya eline para geçmiştir kötü düşünme tadını çıkar:)
(877 puan) tarafından
Önceden yapmayipta birden yapınca vücut alışkın değil ya ne bileyim:)
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Eline geçince yapıyor demekki kuzu maşallah diyelim. :)
(877 puan) tarafından
Elinde vardi hep zaten canim :))
(2,687 puan) tarafından
O zaman kesin kafasina taş duştu bacisi :))
(2,545 puan) tarafından
Hahaha evet taş düşmüş olabilir :))
(2,687 puan) tarafından
Yada evdeki saksilari bi yokla eksik var mi :))
0 oy
tarafından
Durumunuz eskiden iyimiydi peki eskiden kötüyse işi şimdi iyi olduysa kesesine bereket

Ama durumu hep iyiyse eskiden almayıp şimdi almaya başladıysa düşündürücü 
(877 puan) tarafından
Eskiden de vardı parası yapmıyordu şimdi birden yapması beni düşündürüyor acikcasi
tarafından
Ne bileyim kız eşini sen iyi tanıyorsun niye yaptığını biliyorsun
(13,825 puan) tarafından
Bencede bir şey alması değil önemli olan davranışları nasıl samimiyeti onu da sen anlarsin en iyi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ee adam dönmüş dogruyu bulmuş aklı basına gelmiş şükretsene canım: ad
(877 puan) tarafından
Şoktayım valla :D
0 oy
tarafından
Önceden parası vardı da mı yapmıyordu?
(877 puan) tarafından
Evet canim vardı yapmıyordu
tarafından
Kalbine kötü şeyleri getirmek istemem ama bu durum beni düşündürdü, bi erkek bir anda bu kadar değişmez büyük bir sebep yokken.
tarafından
Yanı ilahı bır msj almadı ya bu adam bır anda Insallah gercekten kıymetını bilmeye basladıgın dan yapıyordur ama gözunu boyamasuna ızın verme ıyıce gozunu ac dort ac bı acık verecektir bısı varsa
0 oy
(3,862 puan) tarafından
canim buna benzeri benim basima geldi . gerci eşim normalde de alir ama bi ata tutturdu elif sana yeni kahve makinesi alayim yok yuzuk alayim falan filan . dedim sen bir seyler karistirdin kesin durupdururken ne oluyor . benden gizli bitcoin oynamis biraz kazanmis . vicdanini rahatlatmak icin bana hediye alacakti . cok kizmistim o zaman bir daha yaparsan sonu kotu olur demistim .. senin durumunda buna benziyor esin bir sey karistirmis kesin
(877 puan) tarafından
Oda olabilir ama önceden de parası vardı yapmıyordu
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Hangi tarafını sorguluyorsun. Sana olan ilgisini mi yoksa bu paranın suyu nerden geliyor kısmına mi. Çünkü ikincisi de çok önemli bence 
(877 puan) tarafından
Her ikisinide yaa
0 oy
(1,334 puan) tarafından
İnsaAllah bişi yoktur aklı başına gelmiştir bence sende keyfine bak işte ne güzel:) 
(877 puan) tarafından
İnşallah ya yinede biraz suphlendim acikcasi
(1,334 puan) tarafından
Yokk bee boşver vesvese getirme kendine
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Hahha ah kadinlar.  almasa.  Almiyor alsa da acaba  beni aldatiyor.  Valla isimiz zor
(877 puan) tarafından
Ama birden böyle olunca hemen aklıma bir şeyler geldi acikcasi
0 oy
tarafından
Akli başına geldi demek ki
(877 puan) tarafından
Sanırım öyle :)
0 oy
(5,331 puan) tarafından
Maşallah inşallah hep böyle kalır:D
(877 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Umarım soğuk yapıyorsun diye düzelmiştie bazı eşler ihanetin bilinç altına etkisiyle de eşine iyi davranabiyoemus binevi vicdan azabı bastirma taktiği 
(877 puan) tarafından
Aklıma getirmek bile istemiyorum öyle seyleri
tarafından
Yine de gönül yaylarini gevsetme Allah korusun gözün ustunde olsun akıl da wtme ama gözünün önünden de ayırma bakim neymiş bu değişimin sebebi
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Eğer tavır aldıysan seni kaybetmekten korkup kendini düzeltiyor olabilir standart erkek.. 
(877 puan) tarafından
Soğuk davranıyordum hep
(5,877 puan) tarafından
Tamam işte kaybetme korkusu shshs aynısını ben yaptım eşim bi dönem çok ilgisiz olmaya başlamıştı hiç üstelemedim ben daha soğuk davrandım 1 hafta sonra çiçeklerle kahvaltı hazırlayıp altın yüzük hediye etmişti ben seni kaybetmek istemiyorum özür dilerim kendimi düzelticem falan dedi :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 221 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hatice2727 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 411 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.