0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım bir haftalık sürekli gözleri capaklaniyor süt ve pamukla bazen ılık suyla pamukla siliyorum ama aglarken sonrasında yatip kalkınca capak oluyor gözyaşı kanalları tıkalı mi acaba geçer mi henüz bir haftalık

4 Cevaplar

0 oy
(1,200 puan) tarafından
Doktora götür masaj önerecek jel verecek oğlumun da aynı şekildeydi masaj ve jel ile açıldı şükür açılmasaydı ufak bit operasyon ile açacaklardı
(13,853 puan) tarafından
Benim açılmadı ya yaşına girecek tekrar gitmem gerekiyor sanırım hala akıyor gozleri
(1,200 puan) tarafından
Tekrar bi muayene ye götür istersen kuzum
(13,853 puan) tarafından
Evet yaşı varmış sanırım tam da bilmiyorum da goturcem yinr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gozyasi kanali tikali olunca capaklanmaz canim itt dirsegi tip dilinde şalazyom kisti olusur benim tikanmisti goz kapaginda sislik oldu igneyle bosalttilar capaklanma enfeksiyondan olur elleri kirliyken gozune falan degdiriyosa
0 oy
(394 puan) tarafından
Evet olabilir oglumunda o sekildeydi sol gözü. 1 aylık olunca doktora götürdüm merhem damla bide günde 10 defa masaj önerdi. Doktor sana anlatır hangi noktaya ne kadar basınçla yapacagini. Bizim ki o şekilde geçti. Bide ben pamukla çayla siliyordum iyi geliyordu
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Göz doktoru bilir eğer varsa masaj yaptırır damla verir oğlumun gözü oyle oldu ilerledi gözü açılmaz oldu artk masaj ve antibiyotik damla kullandk 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 227 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
11 Eylül 2023 Aile kategorisinde Myangell (574 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu