0 oy
503 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Valla beğenmedim he :D baharatlı ve şekerli kokular hiç sevmezdim .Burda o kadar çok söylendi ki ben de denedim başka parfüm aldım :D oysa 122 almaya gitmiştim hehe

Merak edenlere söylüyorum .bu baharatlı bı koku hafif de keskin .fresh bı koku değil :D

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek merak edilen senin degil kocanin ne yaptigi serifem fjfjjfh
tarafından
Hshshshdhd off benim içim kalktı :D kocayı boş versinler şimdi .Adamın üstüne kusacam yoksa nshs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kocan begendimi
tarafından
Geldiler kızın ailesi öğrendi bakalım bizim ailenin büyükleri birazdan toplanır kız gayet neşeli valla
tarafından
Beni kusturduktan sonra kocamın ne düşündüğü umrumda değil esmacim .Ogkk bı koku bence :D
(15,827 puan) tarafından
Amannn hayırlısı olsun insallahh
tarafından
Serifecim hani millet diyor ya kocam bayıldı kocam şöyle oldu sjsj
tarafından
Hahshshshs :D evet ya öyle şeyler diyolardi
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Cokk ovmuslerdi evett ☺️☺️Ama Gunani (Elif 'te almıştı oda begenmemisti iyiki almamisimm diyorum ☺️☺️
tarafından
Bende aldım ama kocam gelince acicam sjsj
(13,834 puan) tarafından
Ya kötü bir koku değil ama hani yorumlar çok abartılı ya öyle de bir koku değil bence hala fikrimin arkasındayım bitsin diye kullanyrm evde yani ☺️
tarafından
Ay benim midemi bulandirdi ya benlik değil fresh koku seviyom ben ☺️ böyle ferah kokcak
(13,834 puan) tarafından
Ben bir tık ağırlık severim parfümde bir tık ama:⁠-⁠D:⁠-⁠Dyok bu benlik bir koku değil:⁠-⁠D
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Parfüm her tende aynı kokmaz bende 122 kullanıyorum bi sıkıyorum kadınlar hasta oluyor çok beğeniyorlar en iyi kış kokusu tek geçerim 
(1,088 puan) tarafından
Niye aynı kokmasin içindekiler aynı. Bende almak ixin gitmiştim ama beğenmedim. Ağır kokuyor
(1,539 puan) tarafından
İçindekiler aynı olabilir tenler farklı  iesmerlerin kullandığı parfümleri bi sarışın kullanamaz mesela her tenin kendine has bi kokusu var banada  baharatlı kokular gitmiyor tenimle bütünleşince farklı bi koku yayılıyor sende güzel kokan bende kokmayabilir
tarafından
Ama 122 baharatlı kuzu
0 oy
(683 puan) tarafından
Kokular her tende farklı olur bence ben üç gün önce sıkıp güzellik merkezine gittim estetisyenim durdurup parfümün kokusu ne harika dedi bence vazgeçilmez bir kış parfümü kışın hafif parfüm kullanılmaz zaten biraz ağır olacak 
tarafından
Ne güzel benlik değil kuzu ☺️
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Hiç öyle abartılacak bir koku değil cidden 
tarafından
Aynen elif ya :D yani öve öve bitiremedi insanlar
(13,834 puan) tarafından
Evet ben de merak edip aldım ama normal bir parfüm yanu
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Ayyy valla bende hiç beğenmedim. Bazen koku kalıyor gibi oluyor o da soğan kokusu gibi geliyor. Boş yere abartılıyor. Gelelim asıl konuya,değil parfüm şişesini parfüm kazanına bile girsem bazı şeyler olmayınca olmuyor:) :) :)
tarafından
Evet cidden kötü bence de :D abartı kesinlikle .Son cümle jahshahahahah
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hiç güzel değil 17bin yoruma göre yani gerçek adınıda öğrenmedim geldi pişman oldum allahtan başka parfümlerde almıştım:)
tarafından
Bence de güzel değil :D baktım kokusuna parfumcuden hiç benlik degil
0 oy
(13,101 puan) tarafından

Elma kokulusu var seversen sert bir koku güzel ama :)

tarafından
Aa elma kokusunu çok severim ☺️❤️
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Ben 122 numarayı kullanıyorum yoldan geçen bile numarasını soruyor :) sıktıktan bı 2-3 dk sonra o ağır kokusu gidiyor 
tarafından
Valla benim içim almadi kuzu midem aşırı hassas ağır geldi ☺️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 133 göst.
9 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde gamzeee123 (842 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 941 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Gunani (13,834 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 513 göst.
24 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,433 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 499 göst.
21 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ajangadget (1,317 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,947 kullanıcı

...