0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Bugün diyalizden geldim yorgun bedenim zaten uyudum   kendi kızı olsa böyle yapmaz canciger kuzu sarma olurlar biz el kızıyız ya hep kendilerini haklı sqnarlar karnım aç kendi için yapmış kaynanam yemek yiyolar  baktım masaya benim icin bisey yapmamıs   odama geldim zaten hep kendim yapiodum bugün yorgunum  herseyi yiyemiyorum haslanmıs sebze o tarz sadece onu bile yapmak zor gelmiş allah kimseye muhtaç etmesin sabrım taşarsa nolur bilmiom  sadece  gün sayıyom nakile kadar   diyalize girmesem çeker aileme giderim ama evime yakın yerde diyalize giriom  göndercem evine defolup gitsin beyni tek bogazina çalısıyo ben dedim onq sebze haşlanmis onu yiyebiliom yasak hersey eşime gelmjş dio ben yapcam bilmiom ne pışiremem ona haşlanmıs sebzeyi pisirmek zormu allaha havale ediyorum görüyo biliyo sesimi duyuyo

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amin canım çok geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin inşallah 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım bosver bir de onu düşünüp üzülme 
(100 puan) tarafından
Üzülmemeye dik durmaya calisiom kendimi ona muhtac gibi göstermemeye calisiom ama içim cok yanıyo  eşime dedim iyilesyim bu eve adım atabiliolarmı eşimjn sesi çıkmıyo herseyi göruyo
tarafından
Şimdi sen hastasın diye mi ordalar? Sana faydaları yoksa gitsinler bari can sıkma birde
(100 puan) tarafından
Yok gezmeye gelmislerdi zaten ben böbrek hastasıydim kaynanam bunu yüzüme hep vururdu ama evimi işimi cocuklarımı herseyimi kendim yapardim kışın gelirler 4ay kalirlar   otururdu yerinden kalkmazdı ben rahatsızlandim iflas etti böbreklerim hastanede yattim 10gün cocuklarıma baktı oflaya puflaya söylene söylene  eve geldim sürekli laf sokma ben yapmam ben etmem gibi konusuo hep  dr bulundugum yerde diyaliz ayarlada az süre gir dedi hemen nakile alcam dedim ben ameliyattan sonra  aileme gidecem cocuklarımada annem bakcak kaynanamın derdi dr eve kimse gelip gitmeyecek ameliyat öncesi hasta olmjcak dedi ama buna beyni basmıyo kadınin saniyo ben istemio. Kizını kardeslerini hergün bunun icin kavga ediyo eşjmde ameliyattan sonra sen nasıl istiosan öyle olsun dedi hic sormuyo açmısjn tokmusun iyimisin ben diyaljzden geliom uykudayken gezmeye gidio bakiom evde kimse yok hersey gelebilir başima bukadar vicdansız
0 oy
(6,515 puan) tarafından
İnşallah bu günlerde geçer canım rabbim sağlığını sıhhatini versin kimseye muhtaç etmesin inşallah çok geçmiş olsun 
(100 puan) tarafından
Gececek elbette dostu düşmanı cok iyi gördum ne varsa kendi ailenmiş herzamn ailem yanımdaydı   gece gündüz başımda beklediler hastanede şunları onlara söylesem  alırlar bi dahada vermezler geri sadece sabir cekiom eşim iyi olmasa  annesinj de kovarım emin olun şuan tek istegim saglıgıma kavuşmak sıra ailesinede gelcek   sürekli kayınpederimle konuşuuyo alıp göturse ailesi kurtulsak bunu eşim duysa dediklerini  bunca zaman saygısızlik yapmadım ama hastayım die bunlari yapio allah gormıyomu kendi basina neler gelcegini kimse bilemez
(6,515 puan) tarafından
Allah'a havale et bacım ilerde kimin ne olacağını o bilir ancak
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun lohusayken banada acımadılar ana oğul narsist
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Yazıklar olsun ya insan sunu düşmanına yapmaz vicdansiz pislik kusura bakma ama onu evde tutarsan esinde buna bisey demezse onada yazıklar olsun bu kadar mi insanlıktan çıktılar geberesiceler ayy nasıl sinirlendim 
(100 puan) tarafından
Valla aklımdan geçmiyo eşimedende insanlardanda sogudum  bencil insanlar
0 oy
(3,060 puan) tarafından
Allahım kimseyi kimseye yük etmesin demek daha doğruymuş canım rabbim kendinden başka kimseye el açtırmasın zor tabi rabbim sana acil şifalar versin böyle zamanlardan geçiyorsun hadi beyi.nsiz düşünmemiş kocan da mı dğşünmedi seni bu dünya da annen yoksa kimsen yok demişler canım o yüzden sen rabbime sığın elbet eline düşer cadı 
(100 puan) tarafından
Eşime diyorum az sabret diyo uyariyo ailesini ama beyni sadece bogazina calisio ben saglam olsa simdiye kadar coktan kovmustum kendi saglıgım icin sabrediyom
(3,060 puan) tarafından
Nerde fazlalık var bizi bulur yeminle Allah yardımcın olsun canım
0 oy
tarafından
Kaynn sende misfr sanrm o evine gitsn esin yspsn yemgni 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sana faydası yoksa ne besliyorsun ki defolsunlar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 207 göst.
10 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu