0 oy
262 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14 puan) tarafından
Kizlar bosanma asamasindayim kendim isdedm hakli sebeblerim var 2 gun oncede esyalarimi bölüserek getirdm bi depoya koydm ogun aksami esimden sabaha kadar msj duzelmek icin ne gerekiosa yapacagini bn ne isdiosam ole olacagini falan bnsiz yapamiycani bnden baskasini sevemiyceni bosansam bile bi tlf yanndayim sana zarar verdirmem falan isde dusun dedi esyam ciktigi gunden beri dusunuorm tekrar olurmu icime böle bi aci saplanio aksama kadar ama cok kararliydm esyam cikana kadar 3 ay oldu ayriyiz gecici biseymi bu piskolojiylemi bole dusunuorm cok deisik siz ne dusunuorsnz dururmm hakkinda 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok büyük sorunlar yoksa iyice düşün bence 
(14 puan) tarafından
Yagmur gevenc (13 puan) tarafından yorumlandı Siddet ve aldatms yok alkol var bagirms cagirma evden kovalama sonrasinda hatrlamama hakaret falan surekli kavga dövüs en son isde eve gelme 7 senedr hep bole bu durum yalnz bn kararli ciktm ailem bnm icin kardesimi ayirdi kiraya cikacaklar yani annemle kaliodu kardesmle gelin ben isdedm kararli geldm herkes defalarca sordu eminmism kararin neyse arkasnda duracana falan die
-Reklam-
0 oy
(2,418 puan) tarafından
Eğer şiddet aldatma yada büyük birşey yoksa tekrar düşünürdüm tabi barışmayı
(14 puan) tarafından
Siddet ve aldatms yok alkol var bagirms cagirma evden kovalama sonrasinda hatrlamama hakaret falan surekli kavga dövüs en son isde eve gelme 7 senedr hep bole bu durum yalnz bn kararli ciktm ailem bnm icin kardesimi ayirdi kiraya cikacaklar yani annemle kaliodu kardesmle gelin ben isdedm kararli geldm herkes defalarca sordu eminmism kararin neyse arkasnda duracana falan die
(3,244 puan) tarafından
Alkol alerjisi olmasın?
https://youtu.be/zd79UXg8_Q8
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Haklı sebeplerin varsa kocanın düzelmeyeceğini düşünüyorsan kararından vazgeçme tatlım 

Böyle duygu yoğunlukları yaşayacaksın ama böyle devam etmeyecek korkma
(14 puan) tarafından
Haklisn ne deyim esime bu durumds msjlarina karsilik sizce nasi bi tavir almaliyim
(14,428 puan) tarafından
Hiçbir şekilde cevap verme kuzum ortalarda olma inziva gibi düşün
Çocuğun konuşuyorsa babasıyla konuşsun ama sen kendini göstermeki anlasın ciddiyetini
(14 puan) tarafından
Ole yapiorm ama msjlar yazio cvp vermiyorm ama herseyi yapmaya hazir oldunu ayrilmk isdemedini soyluo
(776 puan) tarafından
Tamam canim sert tepki verme ama ama kaç aydır madem niye destek çıkmamış beş kuruş vermemiş bunu sor hala umrunda değil de sadece böyle mi dusinuyorsun de tatlı laflara değil çocuğunun arkasında dağ gibi duran babaya ihtiyacın var yatakta kocaya degil lafta aşkım hayatım diyene değil yanında destek olacak hayatı paylasasak adama ihtiyacın var kötüde olumsuzsuzda konuşma bence ama arada bırak biraz onu isteklerini belirt yaptirt
(14 puan) tarafından
Bnde ole dusunuorm  biraz zamana birakacam bakacam cabasina falan ona gore hareket etmek isdiorm
0 oy
tarafından
Neden boşanma kararı aldıgını ve o evden cıktıgın günü hatırla kinini taze tut kı yenıden kanma 
(14 puan) tarafından
Aklima gelior once barisimmi sonra diorm 7 senedir yapmadn kalmadi deismedi cok deisik ruh hali sabah kalkiorm bicak saplanio kalbime aksama kadar sonra kendimi ikna ediorm kararindan donme hata yapmakta isdemiorm bu ruh halinde
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Şiddet aldatma küfür hakaret aç çık bırakma yoksa düşün ama bunlardan biri bile varsa asla arkana bakma 
(14 puan) tarafından
Tabikide tekrar bole bi durumds kimse arkamdada durmaz artik bnm aceba duzelirmi diede dusunuorm kizim surekli babaya gidecem die aglior ona bole yaptikca cok uzuliorm allahm yardm etsin bna
tarafından
yavrum babasını yıne gorur babalıktan degıl eşlikten men edeceksin kocanı ıkısını karıstırma cocuk yuva kurtarmaz olan sana olur ceke ceke hastalanır erken yasta göçer gidersin
(14 puan) tarafından
Haklisinz ama ozluorm arasin yazsn sesini duyuyum isdiorm halbuki geldimde kararliydm gormek bile isdemiodm kalbime bi agri saplanio bu duyguyu anlayamiorm bnde
tarafından
valla bu gıdısle affedersin sen sonuc olarakta arkanda dag gıbı duran aileni ve kalan hayatını kaybedersin
(14 puan) tarafından
Icimdeki duygulardan nasi kurtulabilirm
0 oy
(4,235 puan) tarafından
Bosanma sebebiniz nedir ozel degilse
(4,235 puan) tarafından
Aliskanliklardan vazgecmek kolay degil. Zaten siz elinizden geleni yapmissiniz. Duzelse coktan duzelirdi. Herseyi gectim cocugunuzu kavga,dovus ortaminda buyutmeye hakkiniz var mi bunu dusunun.
Bi de aklima gelmissken belki sizde uygulayacaksiniz bilemem tabi. Elinizde alkolle ilgili kayitlar ,yasadiginiz olumsuz durumla ilgili belgeler vardir umarim. Bunlari avukatiniza verin. Babasi cocugu sadece sizin gozetiminiz altinda gorsun. Yani tek basina alip bi kac gun goturmesin. En azindan cocugunuz buyuyene kadar, akli basina gelene kadar,kendini koruyabilecek yasa gelene kadar. Alkolik insan herseyi yapar unutmayin.
(14 puan) tarafından
Evet oyle ama karari verdimde yuzunu bile gormek isdemiodm suanda ozluorm kizmla konusuo aglamak gelio icimden sesini duyunca msj atsin arssin die bekliorm
(4,235 puan) tarafından
Yani aslinda ozlemek degil, vazgecmeme durumuda degil. Suan bosluga dustun, sevgi ve ilgiye ihtiyacin var. Cok hassas bi donemdesin. (Herkeste aynisi olabilir,cok normal yani). Boyle bi donemde de eski esin ilgileniyo vs. Bu durumda senin hosuna gidiyo. Esin degil baskasida ilgilense emin ol hosuna gider. Tum gun bos bos evde mi oturuyosun. Bence vaktini daha farkli degelendir, ise basla,kurslara git,spora git . Kafan dagilsin,saglikli dusun. Allah yardimcin olsun kolay degil.
(14 puan) tarafından
Sanirim evde oldumgmdan oluo cok ark ortamm yok is icin basvurularm oldu cvp bekliorm hata yapmk isdemiorm cunki geri dönüsü bnm icin olmiyck yada smdiki gbi koly olmuyck
(4,235 puan) tarafından
Evet canim ,kotu bi surec yasiyosun ve evdesin. Hatta bu konuyla ilgili ruya bile gorebilirsin. Bilincaltin  sana oyun oynar. Olmasini istediklerini ruyanda gosterir. Arkadaslarinla cik, eve cagir. Konu komsunuz varsa caya gidip gelin annenle falan. Cik duz bi yolda bi kac saat yuru.
Annen duzenini degistirmis. Gelininiz ayni sekil. Onu da ayri takdir ettim, sonradan gelip annenizle yasamaya baslamis. Ben yapmazdim.
Annenizde tek kalacak sanirim bidaha gelmezler heralde.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Daha nıkahınız duruo eger boşandıktan sınra pişman olursan dönüşün daha zor olucak dinen şartlar var ve onlar cok ağır bnce şimdiden kesin kararını ver pişmansanda gurur yapma dön bir yuva kolay kurulmuyor. Cocukların varsa onlarıda düşün
(14 puan) tarafından
Pisman oluorm sonra hakli sebeplerim oldugu icin kendim isdedm kararliydmda deismiycenide biliorm esyami bile cikardm ailemde defalarca sordu kararlimisn die cok kararliydm esyam cikti oda msj lar atti ondan sonra oldu nolduysa
(11,217 puan) tarafından
Ya boşandıktan sonrada böyle pişman olursan
(14 puan) tarafından
Bilmiorm gecici bi durummu piskolojik ondanmi hata yapmakta isdemiorm
0 oy
tarafından
Ayrılma nedenınız nedır özel degılse
(14 puan) tarafından
Siddet ve aldatms yok alkol var bagirms cagirma evden kovalama yalan soyleme ilgisizlik iki maas aldihu halde yok demesi sonrasinda hatrlamama hakaret falan surekli kavga dövüs en son isde eve gelme 7 senedr hep bole bu durum yalnz bn kararli ciktm ailem bnm icin kardesimi ayirdi kiraya cikacaklar yani annemle kaliodu kardesmle gelin ben isdedm kararli geldm herkes defalarca sordu eminmism kararin neyse arkasnda duracana falan die
tarafından
Aaa aılenın duzenını de bızduysan bıttı gıttı bır daha gerı donmeye yuzun olamaz bak
(14 puan) tarafından
Annemd3 dedi senn icin kararli oldugm icin yaptm cok kararli ciktm cunki bidaha bnde yalnz kalirm.gidersen geride sahip cikamam sana dedi
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Seni gerçekten kaybetme korkusu yaşamış. Cevabı ben bilemem. Kocanı sen tanıyorsun. Sorunlarınızı, yok sayıla bileceğini, unutula bileceğini sen biliyorsun. Ama olurmu, olur. Yuva yıkmak kolay, kurmak zordur.  Toplumda evlenib boşanmış damgası da var. Bazı şeylere bende bu nedenle göz yumuyorum. Diyelim boşandın. Bi dahaki evliliğin mükemmel olacağı garantisi hiç hemde hiç yok. Beter olmasıda çokk kötü bişey. Evlenmesen bile, zorluklar 1e 5 çoğalır. İstersen direk eve dönmek yerine, babanın evinde kal. Bu şekilde ona şans ver. Kendini düzelte biliyormu? . Huyu suyu tavrı sana yaklaşımı.  Ailenin yanından ev isteye bilme durumunuz varsa değerlendir. Artık babam yakınından uzağa gitmemi istemiyor de. 
(14 puan) tarafından
Aileme yakin bi ev mi tut diosun bnde diorm bakim bi sure hemen dava icin zorlamayim mucadele edecekmi ne yapacak bi bakim diorm duruma mantiklimi sizce
(3,244 puan) tarafından
Eğer barışacak olursan ailene yakın oturmanı şart koy.
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Böyle birisine dönme sakın 7 senen gitmiş zaten.düzelmez.anneni de zor durumda birakma ne güzel sahip çıkmış.insanin alışkanlıklarından vazgeçmesi kolay değil.su ara böyle gitgel yaşaman gayet normal.geçecek sabret kolaydegil
(14 puan) tarafından
Bnde aceba piskolojikmi bu piskolojiyle hata yapmak isdemiorm karari aldimda yuzunu bilrle gormek isdemiodm suands özluorm vatsabina bakiom surekli arasin yazsin isdiorm
(1,140 puan) tarafından
Pişman olursun valla annene de yazık.bu hisler geçici.bitecegini anladığın için ve eşya meselesi de olunca o sebeble böyle hissediyorsun.kafani dağıt başvurularını bekle.çocugunla vakit geçir.yasadiginiz kötü zamanlari düşün duzelse şimdiye kadar duzelirdi.çocugunu o kavga gürültü içinde mi büyütmek istiyorsun.simdi böyle gidersin barisirsin bir süre iyi olur sonra yine aynı haline döner.pisman olursun o çocuğun psikolojisi bozulur.anneni tuz üstü yarı yolda bırakmış olursun bir daha da güvenmezler sözüne
(14 puan) tarafından
Aynen ole gttim dielim herseyi göze almam lazm.belkide geri donemiycem cunki herked sirt donecek cok arkmda oldu insanlar
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İnsan başta neyse sonu öle olur alkol var diyorsun yani bu birleşelim yazdıklarını aklı başında yazdığını duaunmuyorum gitsen yine aynı olcak ve bu defa ailene karşı yüzün olmuycak gidemiyceksin iyi düşün karar ver öle yap
(14 puan) tarafından
Isde karar veremiorm verebilsem cozecem bi dusunuorm zman versem duzelebilirse herseyi yoluna sokana kadar beklesem bide diorm hadi olmazss nasi geri gelecem

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 305 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤️Derin❤️ (2,722 puan) tarafından soruldu

380,177 soru

11,381,219 cevap

34,874 kullanıcı

...