0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde (7,266 puan) tarafından

image

kızlar benim bu minnosumun derisi dökülüyor normal mi 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilgim yok postun çıksın canım 
(7,266 puan) tarafından
Bi besleyen vardi ya görür inş tesekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dışkısı normal mi keyfi nasıl bir iki damla limon damlatın suluguna şuan halsiz olur tüy dökerken 
(7,266 puan) tarafından
Normal sanirim dün geldi daha tüy değil canim koyu renk kıyafette fark ettik kendini kasiyor gagasiyla filan derisi dökülmus kendini kasirken
(7,266 puan) tarafından
Bide yavru daha 1 aylik filan dun hic ucmamisti bana alisti ben gel diyince benim elime ucup geliyor keyfi yerinde gibi
0 oy
tarafından
Deri ne kız tüy olmasın o :) 
(7,266 puan) tarafından
Yok canim ya böyle beyaz ölü deri gibi birseyler dokmus kendini kasidikca siyah kiyafetin uzerinde belli oldu oda
0 oy
(163 puan) tarafından

image

image

biz bundan aldık küçük olan vitamin suyuna damlatiyorm diğeri de tüyü derisi için vitamin sanırım mavi kuş çok tüy döküyordu ucamiyordu hatta bundan 2 defa sıkınca iyi geldi uçuyor artık bı sorup böyle bir şeyler alabilirsiniz .....

Ben de tam kuşlarla ilgili bı post acacaktim bizimkiler de kafesin boyasını soyuyor sürekli gaga taşı alıyoruz ama yine de faydası yok 

(7,266 puan) tarafından
Bizimki kendini çok kasiyo kucuk oldugu icin daha tuyleride tam cikmasi heralde tuy dökmuyor ama deri gibi birseyler dökmus
(163 puan) tarafından
Küçük ya ya yeni tüyler çıksın die oyle yapıyordur ya da bu zamanlarda hepsi tüy döküyor geçen biri daha açmıştı kuşum tüy döküyor die hatta kadın kafesi çöp poşetine sarmış millet her şeyi demişti bakamiyorsan nie alıyorsun hayvanlar nereden nefes alacak die
(7,266 puan) tarafından
Yaa ama tüy yok canim hic deri dokulunce bi sorayim dedim
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Normal tuy dökerken deri  döküntüsü yaşıyor yumura hasla beyazı rendele kabuğunu ufala ver  cok faydasi var veteriner cok gittim kusum icin sprey su bu bos heosi canım
(5,953 puan) tarafından
Bit g8zle görülmeyecek kadar ufak gece ışıgi kapatınca kafesine ansizin ışığı ac bak telefonun feneriyle  minik kuşu resmen emiyo rahatsiz ediyo takip et yavru oldugu icin kuslarin arasından geldi takip et canım
(7,266 puan) tarafından
Yavrunun kasınmasi normal mi canim kaynim yeni tüy cikariyor normal dedi ama deride dokulunce bi inceledim bitmi diye hic kipirdamiyo hareketi olur heralde koyu renk kıyafette gorunurdu diye dusundum
(7,266 puan) tarafından
Yanindaki kuslarda bizimki gibi yeni yavruydu daha
(5,953 puan) tarafından
Siyahda göremezsin gözle görülmeyecek kadar küçük beyaz birsey ser ustune duserse ona isik tut bak yurur degisik hirsey basima geldi evimin komple ilaclattim hemde kac kere masama yuva yapmışti kabus gibiydi bana gore degil börtü böcek  cok şükür bitti gitti
(7,266 puan) tarafından
Yaa ay huyandimda ya bi bakayim bugun canim ısıkla

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 172 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 163 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 247 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu