0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (1,538 puan) tarafından
Bu ara çok kötü alışverişe düştüm çok açıldım arkadaşımda kalan altın paramı istedim usulünce gönderdi ama onlarda kapatmaz üstüne dahada çok açılıyorum geçen aydan bu aya 11 bin sadece alışverişe gitti bakıyorum dişe değer hiç bişey yok az önce kızıma swit aldım onuda pişman oldum 250 lira edermi etmez basiretim bağlanıyor kendimi durduramıyorum kartı kapatacak nakitim olsa direkt kapatıp kırıp atıcam onuda geçtim limit artırımı yaptım geçen hafta bi kaç gün sonra 27000e çıkacak yok tamam artık yapmıcam diyip trendyolda gezinirken buluyorum kendimi bunun önüne nasıl geçicem hanımlar ortalık kötüye gidiyor benim birikim yapmam lazım bana bi yardımcı olun

6 Cevaplar

0 oy
(402 puan) tarafından
trendyol boyle,ben de ayni durumdayim.en iyisi silmek galiba.evde dururken nakit vermedikce sanki para harcamiyomusuz gibi geliyor
(1,538 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ya boşta iki dakika kalayım kendimi orda buluyorum silip denicem bide çok fena oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sanırım bende ayni durumdayım.  Internettwn olsun marketten olsun bim aktuelden bile yani. Eşim bir de yurt dışına gitti önümüzdeki ay karta yatacak para yok şuan:)
(1,538 puan) tarafından
Sonunuda düşünmüyoruz hipnoz olmuş gibiyim ben alıyorum bunları niye aldımki diyorum o an gözüme hoş geliyor ama çokta gerekli değil bunun önüne geçmem lazım benim başım sıkıntıya girecek yoksa
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Çalışıyor musun bacım? Toplam kart borcum 11 bin benim maaşım da var ama uykularım kaçar benim açıkçası 
(1,538 puan) tarafından
Uykularım kaçıyor streste oluyorum buna rağmen durduramıyorum kendimi son zamanlarda böyle oldu
0 oy
(119,346 puan) tarafından
kredi karti kotu bankkart kullan nakit paran varsa yatir harca
(1,538 puan) tarafından
İşte onu yapmam için alışverişi kesip bunu kapatmam lazım ki sonra nakite döneyim şu kredi kartına niye bulaştıysam
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Helal sana devam et bacım:)
0 oy
(3,086 puan) tarafından
Acaba bunalimda misin ? Çünkü benim içim daraldiginda alışveriş yapardim bende kıyafet kizima derken bi yiğin oldu bari çoğunlukla büyük beden alsaydim diyorum jsjsj inşaAllah bi kızım daha olur da girdiririm 

Sana gelicek olursak insan sonradan pişman oluyor o paraya daha önemli şeyler yapabilirsin. Allah korusun acil durumda her zaman para gerekiyor. Kendini frenle. Alma bir iki hafta geçsin gerçekten ihtiyacın varsa sonra al. 
(1,538 puan) tarafından
Bunalımdayım evet canım ondanda yapıyor olabilirim ama artık dur demem lazım söylediklerini dikkate alıcam
(3,086 puan) tarafından
Kesin bunalimda olduğun için kendini alışverişe verdin alışveriş insanı mutlu ediyor çünkü
(1,538 puan) tarafından
Ah mutlu olsam keşke kuzum mutlu etmiyoki beni niye aldım bunu diyip iyice mutsuzlaşıyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 172 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BirMelek (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minikii (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 32 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 539 göst.