0 oy
1,045 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından

Arkadaşımla görüşüyordum Saçını boyatmış falan çok güzel olmuş onunla konuşurken tam eşim geldi o anda kapıyı açarken bana bir şey söyledi O anda açamadım eşim de arkadan kapıyı açsam falan dedi Neyse açtım Ay dedim Saçını falan boyatmıştı dedim ona bakıyordum dedi Biz de tıraş olduk hiç suratımızı falan bakmıyorsun dedi Neyse böyle geçti gitti benim kardeşim Yoğun bakımda ve şu an biraz durumu iyi olmuş arkadaşım da dedi ki bak dedi Sakın bu arahamile kalma herkes seni Kınar bir laf söylerler milletin dilinden düşmez Ben de gittim eşime söyledim bunu Neyse ha dedi tamam dedi O dedi şey yapmazlık falan dedi böyle tavir yaptı. normalde de onun fikirlerini hani şey değer verir Neyse saçımı boyatacağım dedim sarıya uçlarını dedi simsiyah yani dedim dibine her ay boyatmam lazım ona dünya kadar para gider bu sarıdır dedik sen Ne o yaparsa sen de onu yapıyorum bir daha onunla görüşmek yok o sunu yapti bende yapacam o bunu yapti bende yapacam bu ne ya dedim dedim yaparim kotu bisey yapmio sonucta iyi bisey yapio dedim bide tek arkadasim omu gozune batti dedim Bana bir gözlerini bereliyor elini felan sokuyor kendi kendine bende bir konuşması var anlatamam nasıl bir insan oldu ya kendime bakmayacak benim çevremden soyutlayıp resmen eve mahkum edip kendi sadece ailesine odaklamaya çalışıyor Ne yapacağımı bilmiyorum

19 Cevaplar

+14 oy
(6,441 puan) tarafından
Gayette doğru olanı söylemiş demek ki her yaptığını yapıyorsun ki insanların kıskançlık olduğunu düşünüp görüşme demiş ayrıca arkadaşınla konuşulan şeyler eşe eşle konuşulanlarda arkadaşa söylenmez söylersen böyle yasak yersin saçını böyle boyatmış kaşını böyle aldırmış ay bu botu giymiş gibi sürekli dile getirdiğin için oluyor yani
(265 puan) tarafından
İcimi okudun sanki
(1,983 puan) tarafından
Önünde saygıyla eğildim bacim
(8,937 puan) tarafından
Ben yazacaktım benden önce yazan akıllı biri çıkmış:)))
tarafından
Katılıyorum sana artııı+++
(4,242 puan) tarafından
Aynn bende oraya takildim niye  anlationki elin kizini. Kocana şoyle dedi bole dedo falan sunu yaomis bunu etmiş falan diye
-Reklam-
+8 oy
tarafından
al dedi

çocuklarını dedi

çocuklarını istiyorsan dedi

kendini dedi

al kendini dedi

git dedi

nerde kalırsan kal dedi bana
(5,220 puan) tarafından
Puhahhahahahahsha aradığım yorum :D
tarafından
Yazdığından hiçbir şey anlamadım. Sadece bunu anımsattı bana :D
(5,220 puan) tarafından
Aynı bende 2kez okudum bunu yazacaktım baktım sen yazmışsın :)
tarafından
Bu neydi ben ne kaçırdım yine
(1,118 puan) tarafından
Hahahhaha dedi de dedi
+6 oy
tarafından
Adam haklı. Yaptığınız yada yapmadığınız çocuktan ona ne  16 senelik arkadaşlarımla aramızda böyle bir muhabbet asla geçmez birde onun fikirlerinin sizin evinizin içinde ne işi var bir buyugunuZ falan olsa neyse 

Neden eşim böyle yaptı diye bir düşün istersen 
(13,834 puan) tarafından
Amin amin ya buyugum hiç söz dinlemiyor sürekli çocuğun tepesinde.beni çok yoruyor o☹️napacagim bilmem iki gündür başım ağrıyor vallahi
tarafından
Allah sabır versin  . Ben artık hafsaya hayır diyorum duvara diyorum sanki. Kızım ağzıma bak diyorum, yapma demek ne demek diyorum hayır nr anlama gelir diyorum yok. Varya çocuğunu döven kadınlar böyle böyle patlıyor demek ki
(13,834 puan) tarafından
Benimki de öyle iste yok laf söz dinlemiyor artık yoruluyorum yapma demekten çocuğa rahat da vermiyor zarar veriyor hep buara .cidden tahammulsuzlesiyor insan Rabbim sabır güç versin
tarafından
Amin canim Allah pişman olacağımız şeyler yaptirmasin
(13,834 puan) tarafından
Amin ♥️
+3 oy
(1,389 puan) tarafından
Şu okuduklarım da ilk dikkatimi çeken arkadaşının sana söylediği şeyi eşine söylemiş olman ki arkadaşınla bu konuyu konuşman onun fikir sunması ayrı fiyasko. Erkek herşeyi bilmek zorunda mı. Konuştuğun şeylere kadar eşine anlatırsan böyle bir davranışla karşılaşman da anormal olmasa gerek. Kıskançlığa gelince eşin o kadının yaptığı herşeyi nerden biliyor da senin o yaptığı için yaptığını düşünüyor dmekki onları da anlatıyorsun valla kusura bakma sorun eşinde deil sende. Hamilelik muhabbetini söylicektin madem arkadaşım diyor deil de kardeşimden dolayı şimdi zmanı deil biraz erteleyelim ben byle düşünüyorum dyebilrdin. Haklı olduğun hiçbir nokta göremedim. 
+2 oy
tarafından
Adam haklı ben olsam seni kimseyle görüştürmem :) 
+1 oy
tarafından
Eşin sonuna kadar haklı. Sen acaba fazla mı iyi niyetlisin ya da fazla mı özeniyorsun da kendine hakim olamıyorsun
+1 oy
tarafından
Ne nokta ne virgül var hicbir sey anlamadim.
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Sende herşeyi eşine neden söylüyorsun ki kızacagi şeyi içinde tutmalisin sonra böyle olur işte 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Sen fazla mı bu arkadasını önemseyip agzına bakıp özeniyorsun felan acaba:)

0 oy
tarafından
Ben eşine hak verdim 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Arkadaşla konuşulan şeyler neden esine bu kadar yansitmissin anlamadim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Neden okudumki ben bunu simdi:) beynim yandi nokta koymaktan
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Adam haklı        
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Arkadaşınla konuşmalarını ne diye eşine anlatiyon ki hem arkadaşın ne yapsa sende onu mu yapcan eşin hakli bence 
0 oy
tarafından
Evinizin içini o mu yönetiyor her zaman onun fikirlerine değer verir demişsin kim ki onun demesiyle hareket edeceksiniz demekki adam burda patladı senin onun takliti olmanı istemiyor kardeşin yoğun bakımda diye kocanla birlikte olma ama saçını falan boyatabilirsin istediğin gibi haklıymış manipüle etmeye çalışıyor seni kocanın demesinden önce sen kendini kurtar o arkadaştan
0 oy
tarafından
Ya hadi herşeyi geçtim de nokta kullan virgül kullan şey diyip durmuşsun anca. 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Bu arkadaşınla konuştuğun şeyleri eşine anlatma huyundan vazgec
0 oy
(1,070 puan) tarafından
 Haklılık payı var eşinin
0 oy
(423 puan) tarafından
Dışardan bakarak fikrimi söylüyorum alınma ama Esin bana haklı geldi sanki tamam kardeşin yoğun bakımda Allah şifa versin ama senin çocuk yapmana yapmamana kim ne karışabilir bnm arkadaşımın kardeşi öldü kız hamile kaldı hemen üstüne mesela napsin hayat devam ediyor eşi var kmsede bişey diyemez bu arkadaş yüzünden ilerde sorunlar gelecek gibi başına başka başka haberin olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 153 göst.
0 oy
4 cevap 221 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 332 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,918 cevap

34,943 kullanıcı