0 oy
241 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar iyi geceler a ben böyle 4 senedir evliyim İstanbul'u yaşıyorum böyle kaynanamlarla falan yaşıyorum işte ev içindeyim oğlum var  3 yaşında böyle istiyorum komşular gelsin ben gideyim oğlum çocukları çocukları ile oynasın gel git olsun ben gideyim onlar gelsin öyle istiyorum ama nedense 4 senedir aynı mahalledeyim böyle ayaküstü konuştuklarım var ama böyle eve git gel samimiyetliğim yok bu durum beni üzüyor neden kimse benimle hani komşuluk kuramıyor niye gelip gitmiyor neden benim oğlum onların çocuklarıyla oynasın onlara da gidip gelseydin üzülüyorum niye benim çocuğum oğlumun arkadaşları yok neden kimse benim oğlumla dışarıda ya da evin eve gelip oynamıyor diye kendine stres yapıyorum üzülüyorum sizce yanlış mı düşünüyorum

3 Cevaplar

0 oy
(6,578 puan) tarafından
Sen davet ettin mi hiç evine bizim binada komşuluk var ama kafa dengi bir kişi var sadece onunla sürekli biraradayiz bizde ayni yaştayiz çocuklarimizda ama digerleri ile çok sık biraraya gelmeyiz 
tarafından
Yok davet etmedim kaynanamlar var  kayın babam evde gelmezlerde
(6,578 puan) tarafından
Anladım peki nasıl gidiş geliş olacak ki böyle o zmn
tarafından
Bu durum beni  üzüyor mutsuzum hep
-Reklam-
0 oy
(3,245 puan) tarafından
Belki kaynananla bir yaşadığın için kimse gelmek istemiyor benim çevremde de var sırf kaynanası var diye ben gitmeye çekiniyorum 
tarafından
Öyle oluyor ben olsam bende cekimirim ondanmi kimse benle  arkadaşlık kormuyor
(3,245 puan) tarafından
Sen yine de adım at yakın olanları çaya falan çagir samimi olursunuz hem
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Birlik oturduğun için olabilir evde kaynana kayinbaba rahat olmaz çekiniyor olabilirler 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 353 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 404 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 428 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 373 göst.