0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Yanlislikla almisiz hic sevemedim ya toptan kiyafeti cikarmak kis gununde cok zor geliyo bide kizim kaciyo altindan. Var mi memnun olan 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende geçenlerde yanlışlıkla almışım ama memnun kaldım kız güzeldir
(1,022 puan) tarafından
Yazin guzel olabilir belki canim ama digerine alismisim zorlandim ben
-Reklam-
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Yazın hep  ondan kullnirm kışın çıtçıtlı kiz
(1,022 puan) tarafından
Yazun kolay da kisin sknti
(1,975 puan) tarafından
Aynn yaa
0 oy
(119,237 puan) tarafından
kiz allah seni alt tarafi bi pantolunu cinarcan neyi zor geliyo☺️
(1,022 puan) tarafından
Kulotlu corapta oluyo bide kizim kacmasa
giyimler neysede kacmasi cok zor
(1,022 puan) tarafından
Normalde emeklemeyen cocuk o anda emekleme pozisyonu alip gitmeye calisiyo korkar oldum heryere *** bulastircam diye ,:D
☺️☺️☺️ cok cadilar yaa
0 oy
(10,019 puan) tarafından
Asiri memnunum oglumu bezden kesene kadar 5aydan sonra hep onu kullandim
(1,022 puan) tarafından
Yaa ben sevmedim ya
0 oy
(7,373 puan) tarafından
Birkere bende almıştım memnun kalmadım bida  dikat etim almadım
(1,022 puan) tarafından
Bende dikkat ederim artik
0 oy
(11,217 puan) tarafından
8. Aydan beri onu kullaniorum cirtcirtli iskrnce benim icinde hic durmuo cunku 16 aylik
(1,022 puan) tarafından
Benimkide durmuyo ya bide hepten kiyafetleri cikarinca hic durmuyo
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Çok uzun zamandır kullanıyoruz çok memnunuz oğlumuzda çok rahat ediyor 
(1,022 puan) tarafından
Uzun vadede ne olur bilmem ama daha yeni actim pek sevemedim :)
(7,444 puan) tarafından
Sleppy kullanıyoruz doğduğundan beri çok uzun zamandırda külot bez kullanıyoruz çokta severek kullanıyoruz :)
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Yazın özellikle yürüyorsa falan rahat oluyor sadece çıtçıtlı badi giydiği için yurt çıkar külot gibi giydir. Kızıma çiş öğretmeden önce külot bez kullandım artık ablan gibi külot giyceksin bez takmiycaz tuvaletin gelince şöyle falan diye. Kaçırdığı zamanlarda direk çıkarıp attım o görmeden kolay oldu sonradan normal çamaşır giydirmeye başladım biraz daha akıl edince.
(1,022 puan) tarafından
Mantikliymis yazin bence iyi olabilir kisin kulotlu corap falan olunca zorlandim ben :)
(3,151 puan) tarafından
Evet daha rahattı yoksa sürekli elimde kirli çamaşır arindirmam gerekecekti :) ama kışın falan dediğin gibi zor oluyor bebeklikte de almıştım yanlışlıkla o zaman zor gelmisti külotlu çorap pijama derken dönüyor durmuyor bı de uğraştırıcı ama çiş öğrenme zamanında kullanılır :)
(1,022 puan) tarafından
Beden olarak buyumuyceni bilsem bekletirdim ama kullancam mecbur :)
(3,151 puan) tarafından
Kaç beden aldın benim kızım 3 yaşındaydı 5 no takıyordum şuan oğlum 8 aylık gündüzleri 4 takıyorum ama gece fazla yapıp tasiriyo diye 5 takıyorum. Saklasam olur mesela 5 noyu
0 oy
(6,441 puan) tarafından
O tam yaz için ya tak sadece onu dolansın :) kenarda kalsın yenisini al yazın onu kullanırsın 
(1,022 puan) tarafından
Aynen canim yazlik bence de zaten tek zibinla geziyo yazin :)
0 oy
tarafından
Nerdeyse doğduğundan beri külot bez kullanıyorum aşırı memnunum oğlum hiç durmuyor normal bezi bağlayım kaçıyor en azından külot bezde kucağıma alıp geçiriveriyorum veya kaçarken arkasından yakalıyorum 
0 oy
tarafından
Yani tavsiye etmiyor musun doğum olacak bende fikir alayım 
(1,022 puan) tarafından
Etmiyorum canim yazin olabilir de kisin zor
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşadım eve geldi paketi açtım ve ben şok ayy birde kış hava soğuk hepsini tek tek çıkarmam gerek zor çok şükür bitti de kurtuldum yani 
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Ben yasindan sonra kulot bez kullandim asiri rahattı oglum hareketli oldugi icin digerini takmak eziyetti kulot bez pat cat giydir gitsin 
0 oy
(352 puan) tarafından
Yani bez değiştirirken her türlü kıyafeti çıkaracaksınız.. Kulot bezle diğer bezin bir farkı yok ki..Ben kullanmıştım,güzeldi.. Allahtan geçti öğünler, çok şükür:))Acaba siz cikarmayi bilmiyor musunuz diye aklıma geldi...Çıkarırken yanlardan dikişli yerlerden yırtıp alacaksınız,diğer bizlere benzer sekilde..Alttan mi çıkarmaya çalışıyorsunuz, oyle değil çıkarması.. Belki bu yüzden zorlaniyorsunuz diye düşündüm...
(1,138 puan) tarafından
Diğer bezle aynı değil ki.çıkarırken kolay evet te giydirken diğer bezde pijamasini varsa külotlu corabini dizine kadar indirip takabiliyorsun.külot bezde bu mümkün değil pijama ve çorabı tamamen çıkarıp külot bezi takip tekrar pijama ve çorabı giydirmen gerekiyor.o bakımdan fark var
(352 puan) tarafından
Anladım.. Ben zaten cırt cirtli olunca da hep soyarak takiyordum, daha rahat geliyordu..Ama tabi bizimki erkek..Külotlu çorap zor olabilir tabi..Ben sevmiştim kullanimini..
(1,138 puan) tarafından
He genelde benim dediğim şekil açıyor çoğu kişi.sen baştan zora alismissin zaten
(1,022 puan) tarafından
Bende yirtarak cikartiyorum da cirt bezi takarken dize kadar indirip aradan geciriyodum daha pratik geliyofu o yuzden sevemedim
0 oy
(251 puan) tarafından
Kız Allah canını almasın ben çok memnunum hatta eşimin yanında kıza giydiriyom bu bez çok guzel diyor bana o bile beğeniyor 
0 oy
(561 puan) tarafından
Ay hic sevmiyorum kilotlu corapta oluyor oglda hepsini cikar geri giydir bi kere yanlislikla almistik bizde daha almadim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
En mantıksız bez :D
0 oy
tarafından

Ben kullandm memnundm canm . Kaçma işi bizdede var valla bezdim :) evde bu soğukta çıplak çığlak koşuyorx :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
18 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tcmkl1 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 87 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu

379,123 soru

11,348,961 cevap

34,813 kullanıcı