0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Benim adet döngüm 28 gün kızlar normal döngüm 18 gün var iken hafiff peçeteye silince gelen kanamam oldu böyle ped takacak kadar çok değildi 2 gün sürdü bugun ise ayaga kalktığımda birden afedersiniz pijama ma çıkan Bi kanamam oldu aniden sebebi ne olabilir başına gelen var mı 

3 Cevaplar

0 oy
(4,986 puan) tarafından
Yani bir doktora gorunsen iyi olur canm
(2,565 puan) tarafından
Malum randevu vermiyorlar canım bugun de cuma kadın doğum acile gitsem bakarlar mı
(4,986 puan) tarafından
Dediğin gibi aşırı olduysa bakarlar tabiki
-Reklam-
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Benim senede 2 kez bu şekilde oluyor aşırı kanama âdet üstüne âdet olmak ve kan tahlilleri yapılsa da ultrason da bakıldı değerlerim normal çıkıyor iki kez böyle yaşadım şükür bir sorun olmadı arkasına hamile kaldım kalamiyordum çünkü bazen çatlamayan yumurta olabiliyor Muş ikisinsede gece oldu bu şekilde boşa sabaha kadar hastanede bekledim genede bı kadın doğuma gidebilirseniz gidin
(2,565 puan) tarafından
Canım kadın doğuma randevu yok bu saatten sonra bulamam acile gitsem oda çok aşırı değil diye bakmazsa bilemedim
(1,771 puan) tarafından
Bakıp yolluyor lar acil de 2 kez yaşadım Sabah 5 e kadar kaldigimla üşüdümle kaldım:) yok bitkisel birşey mi içtin yok o bu yok bu aşırı değil se âdet üstüne âdet olabilir korunmuyorsaniz düşük olabilir hamile iseniz
(2,565 puan) tarafından
Korunuyoruz canım
0 oy
(389 puan) tarafından
Ertesi gün hapı fkan bsey kullandinmi 
(2,565 puan) tarafından
Hayır canım kullanmadım
(389 puan) tarafından
Bsey olmaz cnm korkma ama yine bir gorun doktora.biz kadına arada böyle şeyler yaşıyoruz malesef.stres yaptiysanda olur olur yani .enfeksiyonun vardır belki kist vardır kist çoğu kadında var

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 30 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ebruliiiiii (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 566 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde nurr001 (1,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hcr26 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
10 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...