0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar kış gelince çok üşengeç oluyorum hiç temizlik yapmak istemiyorum sizde de oluyor mu öyle yarın annemlere gidicem örtüleri falan çıkardım yikicam evi süpür sil falan gözümde çok büyüyor neden acaba

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aksine kışın daha güzel temizlik yaparım ben asıl yazın yapmak istemem mis gibi havada gezmek varken temizlik yapmak sıkıcı gelir bana :) 
(1,618 puan) tarafından
Hahahahahah
-Reklam-
0 oy
(101 puan) tarafından
Bende kenarda bekleyeyim 
(1,618 puan) tarafından
Valla hiç ama hiç istemiyorum ya normalde temizim ama kışın yapmak istemiyorum
(101 puan) tarafından
Valla Ayn bnde bir de Evim en üst kat buz gibi daha çok üşeniyorum
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bende olmuyor yaa bendede olsa keşke bazsn☺️
0 oy
(594 puan) tarafından
Bende öyleyim kuzum dün bı iş yapmadm yemek te dahil eşime sıkıldım artk hep aynı şeyleri yapmaktan dedim. Bugün yine yemek iş hiçbirsey yapmadım bugün ne dicem bilmiyorm ☺️
(1,618 puan) tarafından
Hahahahajajah amannnn sıkıyor insani
0 oy
(875 puan) tarafından
havalar böyle kapalı gibi oluyor ya benim de o günler hiç temizlik yapasım gelmez hiççç 
(1,618 puan) tarafından
Evet bende öyleyim miye acaba psikolojikmen midir nedir
0 oy
(8,922 puan) tarafından

Sabah uyanır uyanmaz hemen makineye çamasır atarım. Yıkanınca mecbur sericem. Sermeden balkonu yıkamam lazım. Evi süpürürüm. Toz almazsam bir anlamı olmaz. Tuvalete dayanamıyorum zaten günlük yıkarm. Öyle bir zincirlemeyle işlerimi bitiriyorum :D

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Senin bu söylediklerini ben her gün yapıyorum kalk kız işini yap üşenmemin zamanı değil 
(1,618 puan) tarafından
Valla ben her gün uğraşamam
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bir kere bismillah de kalk yap bende öyleyim yapmaya başlayıncada oturamıyorum bende yarın sabah yapıcam temizliği akşamda misafitlikteyiz pazarda yatarız akşama kadar
(1,618 puan) tarafından
Oh oh ne güzel
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bende öyleyim ev doğalgaz sobalı tek odada yanıyor diğer odalar buz gibi hiç iş yapasim gelmiyor üşüyorum 
(1,618 puan) tarafından
Bizim heryer sıcak sobali
0 oy
tarafından
Temizlik hastası biri olaraktan asla temizlik yapmaya üşenmem aksine temizlik yaptığım zaman kendimi çok mutlu hissediyorum yaz değil de kışın daha çok seviyorum temizlik yapmayı
(1,618 puan) tarafından
Neden acaba
0 oy
tarafından

Kışı daha çok seviyorm ttemizlik konusunda , terlemiyorm susamıyırm en azından ;) 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 338 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 181 göst.
0 oy
17 cevap 387 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu