0 oy
427 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (759 puan) tarafından
Kızlar kızıma yarın kızıma bileklik alcam model olrak ve fiyat olarak uygun bişey istiyorum cok bütçem yok sizin bebişlerinkinin remini bide kaça aldığınızı yazarmsn 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
bize 2 tane hediye geldi isimli . 500 olsa gerek . 
(759 puan) tarafından
Bakalım yarın uygun bulabilecekmiyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eger sadece hatira olarak bsey istiyosan instagramda gümüş bsey al altindan daha gösterişli duruyolar altin kaplama fln. Suan altin ucuk 700den asagiya bulamazsn onlarda cok sade bileklikler 
(759 puan) tarafından
Bende gümüş düşündüm ama eşim altına bak dedi o yüzden kararsız kaldım
tarafından
Bi bak canim sen kuyumculara ama 700 u gozdeb cikar yani
(759 puan) tarafından
O kaadrsa zaten alamam canıö bakalım olmadı çiçek sepetinde ki gümüş altın kapalama alırım hayırlısı kuzum
0 oy
tarafından
Künye yaptırdık biz ismi yazıyor 300 ya da 400 tu tam hatırlayamadım 
(759 puan) tarafından
Ne zamandı canım bende o tarz bişey istiyorum isimli
tarafından
9 ay once felan canim modelden modele degisiyor daha da pahalilari vardi ama kayinvalidem alacakti bende oyle cok pahalı olsun istemedim
(759 puan) tarafından
İnşallah bende o fiyatta bişey bulurum canım daha oahalı bişey istemiyom zaten
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Bana hediye geldi kendim yaptrsam kaplama gumus yaptirirdim altin çok pahalı elticigime yaptrcam bakalım begenirse :)
(759 puan) tarafından
Yarın bakayımda pahalı plursa bende öyle biley yaptırmayı düşünüyorum çiçek sepetindekiler muhteşem
(2,931 puan) tarafından
Oraya bakmadm da Instagram da bi sayfa var oradan begendim 89 liraydı çiçek sepetnde ne kadar
(759 puan) tarafından
Çiçek sepetindede o fiyatlardan başlıyo canıö bem bugün kuyumcudan 400 tl ye buldum gayet güzekdi aldım
(2,931 puan) tarafından
Güle güle kullansin minik
0 oy
(37 puan) tarafından

image

yanlarında uğur böcekleri var ama burda tam belli değil bize de hediye geldi canım fiyatını bilmiyoruz 
(759 puan) tarafından
Bende isim yazdırabileceğim bi model istiyoruö buda gayet güzel
0 oy
tarafından
Bebeğe bileklik yerine o paraya çeyrek alıp koysan yatırım gibi olur.bebege altın takı takmayı doğru bulmuyorum ben nedense.gerci kızım yok konuya biraz uzağım ama ne bileyim ya zamanda kotu ya almaya çalışan falan olur.bebis de rahatsız olur gibime geliyor.tabi bu benim fikrim sadce.
(759 puan) tarafından
Herkezin kendi düşüncesi haklısın ama daha bebek benim yanımda olacak hep daha 6 aylık
0 oy
(12,859 puan) tarafından
Halası doğduğunda almıştı 1000 TL civarında fiyatı 
(759 puan) tarafından
Baya varmıs hala paraya kıymış
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Suan altin dusuk tanidik bi yere gidersen bi indirimde yapar diye dusunuyorum ben yaptirmadim ama gecen kendim icin zincir sormustum cok uygundu
(759 puan) tarafından
Valla tanıdık vardı ama kendi alyanslarımızı kazık attı o yuzden 40 kat ele gitmeyi planlıyorum
0 oy
(492 puan) tarafından

image

1000e alındı canım bu  nazarlikli olanda 850 tl

image

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 924 göst.
0 oy
7 cevap 497 göst.
18 Aralık 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 212 göst.
29 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bakiderya (1,208 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 338 göst.
22 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...