0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (82 puan) tarafından

Hanimlar hangi marka iyi. Çok çamaşır yıkayan biri olarak artık kurutcak yer bulmakta zorlanıyorum. Özellikle kışın :)) tavsiyelerinizi bekliyorum

12 Cevaplar

0 oy
(119,338 puan) tarafından
siemnes kullaniyorum tam 3 yildir cok cok iyi
(82 puan) tarafından
Elektrik faturasını çok arttırıyor mu
(119,338 puan) tarafından
yok yaa
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hepsi aynı işi görüyor canım,tozu tüpü de topluyor 

Vestel diyorum
(179 puan) tarafından
Bende Vestel kullanıyorum memnunum
(724 puan) tarafından
Benim kurutma makinem cok kucultuyor kiyafetleri ve delik delik oluyor tshort ler.Beyazlarida sarartiyor neden sizce bilen var mi :(
(179 puan) tarafından
Hiç bir fikrim yok . Servis baktı mı hiç ?
0 oy
(8,932 puan) tarafından
Ben vestel kullaniyorum yazın aldım çokta memnunum ama tabi şuan fiyatlar uçmuş durumda ben 4500e aldım şuan 9000 civarı aynı makine
0 oy
(4,176 puan) tarafından
Arcelik benim gayet memnunum
(82 puan) tarafından
Elektrik faturasını çok arttırıyor mu
(4,176 puan) tarafından
Fazla fazla kayda degecek kadar arttirmiyor. Balkonum yik  ve evim 2 +1  mecburen kurutma almam gerekiyirdu elektrik artsa bike bebekle kis zor okurdu hadi yaz neyse cabuk kuruoda
(82 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumunuz için araştırayım bakalım bende almaya karar verdim
0 oy
tarafından

Benim makinem kurutmali 3 yıldır kullanıyorum elim ayağım vallahi az önce çıkardım çamaşırları katlayıp yerleştirdim miss gibi :D benimki vestel canım hele kışın çok iyi oluyor 

tarafından
Yok vallahi ben 3 yıldır kullanıyorum he nemli bırakan ayarı da var ama ben bir kere tek onda yanlışlıkla çalıştırdım o da nemli bırakmış yoksa dediğim gibi bugün 2. Makine çamaşır yıkadım direk kurutmaya aldim hem hassas hem de pamuklu kurutma ayarı var hangisinde istersem en yüksek ayara alıp çalıştıririm çıktığı gibi de alıp katlayıp yerleştiriyorum yerine elim ayağımdir resmen hele çocuk olunca daha da iyi oldu
tarafından
Bunu duyduğuma çok sevindim teşekkürler :)  geçen yıllarda almadığıma çok pişmanım şu an malum fiyatlar uçmuş durumda ama almam da lazımm ☺ tabi önce bunu eşime söylemem lazım ama önce iyi bir makine bulup sonra söylemeyi düşünüyorum vestel yazmışsınız bi araştırayım sağolun
tarafından
Sende sağol canım benim evimdeki bütün beyaz eşyam vestel TV bile 3 yıldır evliyim kullanıyorum hala da bir sorun yok çok şükür inşallah olmazda boyle bir zamanda bu fiyatlarda☺ inşallah istediğini alırsın canım Rabbım gönlüne göre versin güle güle sağlıkla kullanırsın inşallah şimdiden ☺
tarafından
Aminn amin amin inşallah Allah razı olsun ❤  ilk evlendiğim yıl görümcem kendine vestel telefon almıştı sürekli bozuldu durdu hiç memnun kalmadı, daha taksitleri bitmeden geri satmıştı sürekli der vestelden uzak durun diye ☺ ben hiç vestel kullanmadım bilmiyorum o yüzden ilk defa sizden duydum iyi olduğunu
tarafından
Hahahahahaa Burda da çok şikayet edeni duydum ama ben hiç şikayet etmedim vallahi inşallah bir sorun olmaz da TV masam da bile vestel yazıyor düşün artık ☺☺☺ senden de Allah razı olsun canım sanirim o da şans işi gorumcene denk gelmiş ☺
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Arçelik benimki faturayı ilk aldığımızda 5 yıl oldu tabi 10₺ etkilemişti. Şimdi olsun olsun 50. Ama eşim ayağım cidden. 
(82 puan) tarafından
Benimde öyle olur o zaman en lazım olan şey cunku
0 oy
(245 puan) tarafından
Profilo aldık 1 ay falan oldu çok memnunum keşke daha önce alsaymışım dedim yani hayatımızı kolaylaştırdı 
0 oy
(433 puan) tarafından
Hoover marka  benimki iyiki almışım çok memnunum
(82 puan) tarafından
Bu markayı duydum ama parçası zor mu bulunuyor servisleri var mı izmirde
(433 puan) tarafından
Servislik bir durum olmadı bilemiyorum
(82 puan) tarafından
Tamamdır tesekkurler
0 oy
tarafından
Samsung kullaniyorum memnunum
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle Hoover marka çamaşır makinemde Hoover kurutma da bulaşıkta çok memnunum :)
0 oy
(3,016 puan) tarafından
Daha yeni aldım 1 ay oldu kullanıyorum Arcelik Km900 model valla büyük lüks benim için küçük bir balkonum vardı serdiğim camasir 3-4 güne kuramadığı gibi içeri alıp kurutuyordum evin içine yayarak şimdi aşağıdan alıp yukarı atıyorum katliyorum direk dolaba kurutma süreleri de makul ben memnun kaldım topladığı pamuk  da cabası elektrik faturamda 17 kez kurutma çalıştırdım  9O kusur tl fark etti birde önceden yumuşatıcı kullanıyordum onu da kullanmiyorum artık çünkü yumuşak cikiyor çıkan fark da yumuşatıcı parası zaten değişen brisey olmadı 
(82 puan) tarafından
Bende aynıyım balkonumda kurumuyor içeri seriyorum bu seferde nem oluyor deterjan kokusu da yayılınca öksürük kaçınılmaz oluyor
(3,016 puan) tarafından
Balkona ser 2-3 gun beklesin gündüz yatak odasına ser akşam salona koltukların üstüne ser ertesi gün topla katla yerlestir insan katlamak bile istemiyor bu kadar ugrasinca 1 makine camasir için harcanan süre emeğe değmiyor valla kokusu oksuruk baş ağrısıda cabasi
(82 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(119 puan) tarafından
Samsung benimki canım gercekten süper kurutuyor elektrik de oyle etkilenmedi hergun calisiyor çoğu gün iki kez çalışıyor 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 102 göst.
22 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde YAVUZ AMINE (637 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
11 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde DeRinKuYu (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 626 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sosyetikgirll (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.

380,002 soru

11,375,304 cevap

34,859 kullanıcı

...