0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (1,366 puan) tarafından
Kızlar koltukları ne sıklıkla siliyorsunuz yada halıları valla benim kollarımın hiç bu işlerde gücü yok ama ektim sürekli siliyor ben pis mıyım diye düşünmeye başladım 

10 Cevaplar

0 oy
(10,080 puan) tarafından
Hic silmem valla. Sildikce pislikler asagiya iniyor. 2senedir yikatmadim bu sene yikatacagim insallah
(1,366 puan) tarafından
Anladım canım yikatma daha mantıklı tabi
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hic silmiyorum yikatiyorum 2 takım koltukla kendimi ölderemem sene de bi kere koltukları 2 kere halıları yikatiyorum zaten sürekli örtü kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Silmiyorum yıkıyorum 
(1,366 puan) tarafından
Makinem yok canım maalesef
tarafından
Silme işni sevmem ben kuzum olmadı yıkatırım ama silmem yani
(1,366 puan) tarafından
Yikatmiyor eşim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Koltukları birşey dokulmedikce silmem sadece her supurmede süpürürüm. Halıları da yılda bir kez yıkatırım
(1,366 puan) tarafından
Bende supuruyorum ama ektim sürekli siliyor anlamadım valla benim gücüm yetmiyor
(5,108 puan) tarafından
Bence gereksiz canım ya bilmiyorum belki çocuğum küçük ondan olabilir ama ben kirlendikce siliyorum hep silince yipranmaz mi burda duyuyorum bulaşık deterjanı eritip siliyor bazıları
0 oy
(4,355 puan) tarafından
Yazin iki defa silerim kışın kuruması zor oluyor
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Çocuk var mı biraz ona da bağlı. Ben sadece yazın silerim bir kez. Onun dışında bi leke vs bişey oldu mu hemn siliyorum. O kadar..
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Anam hiç sevmem ama silerim,Arap sabunuyla şöööööyle
0 oy
(4,222 puan) tarafından
Yenı oldukları için henuz yikatmadim cocuk var ama leke olabiliyor. Bı yüzünden siliyorum rengıde acılıyor temiz oluyor 
0 oy
(282 puan) tarafından
Cnm önceden her hafta silerdim koltukları  en son yikattim o kadar pis çıkmadı şuan ayda 2 defa felan siliyorum perwol ve sıcak su.  Halıları silme bı leke bişey görmedikçe yazdan yaza kadar yıkarım yıkamaya da veririm yedekler olduğunda sıkıntı olmuyor 
0 oy
(974 puan) tarafından
Koltuk kesinlikle silmem çünkü sikdikce süngere işler daha çok kirlenir yikatirum ben halıları da çocuklar birşey dokerse silerim 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 164 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 400 göst.