0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (119 puan) tarafından
Kizlar oglum 6.5 yaşında raporlu mama ve büyüme hormonu kullaniyoruz iğne vuruluyor hergun ama asla yemek yemiyor 9dan 2 ye kadar okulda koyduğum beslenmeye asla dokunmuyor sadece mamasini içiyor okulda artik bütün çözüm yollarim tükendi ne kahvalti ne abur cubur ne fast food hiçbirini sevmez yemez vermesem bütün gün aç durur 

Çocuğu böyle olupta bi çare bulan var mi bu arada 6 yasinda ama 16 kilo boyu da 106 cm 

Yardımci olan herkesten Allah razi olsun bütün duaları kabul olsun 

7 Cevaplar

0 oy
(119 puan) tarafından
Kan değerlerine milyon kez bakıldı normal bütün değerleri doktorda neden yemiyor diyo
-Reklam-
0 oy
(119 puan) tarafından
Kizlar ne olur yardim edin ya 
0 oy
(6,220 puan) tarafından
Canım yemeyen çocuk yemiyor Ne yaparsan yap 

Belki ilerde alışır 

Yara mamaya alışmış ondan mı yemiyor bilemedim 
(119 puan) tarafından
Evet öyle yemiyor 1.sinifa gidiyor çok küçük kaldi arkadaşlarının yaninda çok caresiz hissediyorum artık
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Bi beslenme uzmanina gotursen belki başka Bi sorunu vardır cocugun
(119 puan) tarafından
Götürdüm canım götürmez miyim
Gastrenoloji bölümünde ayni zamanda endokrinoloji de sürekli takipte hastayız ama genede yemiyor
(8,908 puan) tarafından
Peki bisey çıkmıyor mu ne diyorlar
(119 puan) tarafından
Büyüme hormonu eksikligi var tedavi sürecindeyiz ama gel gör ki yemede hala değişen bisey yok
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Benim oglanda yemiyo sabah kahvalti hazırliyom aksama kadar zorla bi o bi tabagi benim zorumla yiyo . Sifir istah .tum gun yemek yemeden gezer acim demez.arada bi sevdigi seyleri yer pankek patates kizartmasi gibi şeyleri 
(119 puan) tarafından
Sonunda beni anlayan biri... zayıf mi peki yaşıtlarına göre inşallah hepsi düzelir
(3,794 puan) tarafından
5 yasinda 22  kilo benimki ama istahsiz  sabah bi yumurta haslamasi bi dilim peynir bi muz bunlari yiyene kadar ikindi oluyo valla . Pankek patates olunca yer ama onlarada devamli benim icim el vermiyo. Bide bu ara salgindan dolayi daha cok istahtan dustu
(119 puan) tarafından
Maşallah gene kilosu iyiymis en azindan bizimki yemiyor yese de almiyor kısır bi döngünün içinde gibiyim
0 oy
(974 puan) tarafından
Kocamın yeğeni böyleydi baya vitanminsiz güçsüz kalmıştı çocuk eltim ağlıyordu artık doktora götürdü ilaç verdi sanırım iştah açıcı düzeldi çok şükür keşke doktor iştah açıcı bir ilaç verse 
(119 puan) tarafından
Hangisini kullanmis canım biliyo musun
Çok fazla kullandık iştah açıcı bizde ama bi etkisi olmadi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 99 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde Melekkk (10,026 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Pembeoje (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.