0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
Burs yardımı ve faturalara ayda 1000 TL yardım yaptıklarını söyledi bende yapmak istedim durumum şu an çok kötü iban tc isim soyisim hepsini verdim inşallah dolandırılmadım bana papara dan kart gelecekmiş her ay ona yatacak 1000 TL çok korkuyorum 1 kuruş param yok hiç bir yerde ama dolandırırlar diye aklım çıkıyor 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İnşallah korktuğuna uğramazsin canım böyle bir devirde tc vermeseydin keşke 
(2,011 puan) tarafından
İnşallah canım ya valla çok korktum
-Reklam-
0 oy
(5,341 puan) tarafından
Cnm bnm kurumun adı ne kız nye TC ni verdin  bilindik bir hayır.sever kurumumu acaba ben hiç tcmi vermem bilindk yerlere basvurdim
(2,011 puan) tarafından
Tamam canım gerçekten kira faturalar okul aidatı derken herşey üst üste geldi ve hastaneye gittim bu ara baya eşim çok izin aldığı için çıkardılar dolap bomboş
(5,341 puan) tarafından
Vala gülüm:( bende öyle ev sahibi evden çıkaryor evim 7. Kat hepsi rutubet olmus kiyafetlrimiz perde halı hepsi rutubet ıslak kiziim camlara çıkıyor kirayı beş yapacam dyor şubata çıkacaz bakalım köşede hiç paramız yok banka borcu var kira fatura derken yetişmiyor bile yemin ederim
(2,011 puan) tarafından
Zor valla zor çok zor hayat napacağız hiç bilmiyorum
(5,341 puan) tarafından
Vala herkesin hayatı kendine gerçekten çok zor ben babamın evidne bekarken de durumumuz yoktu evlendim çok yokluk çekiyorum halen çekiyorum yemin ederim tuzum olmazdı sofrada makarnayı tuzsuz yedugimi bilirim vallahi aylarca hep makrna yediğim oluyor bide bu evden neler nerler çekiyorum bak bebek bölümünde yaz ben çok çaresiz kaldım ordan iki bayan bna yardım gönderdi Allah razı olsun birisi marketten alışveriş online üzeri gönderdi bı bayan bı koli bisuru herşey vardı cnm oraya yaz bebek bölümü ozeleden yazablirmisniz çocuklarım için dye yaz cnm
(2,011 puan) tarafından
İsimleri neydi bayanlara özelden mi yazayım post mu açayım
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Ahbap dernegine basvuraydin canim 
(2,011 puan) tarafından
O hiç aklıma gelmedi kart gelecek almayacağım valla korkuyorum
(5,341 puan) tarafından
Kız ahbap artık vermiyrr Twitter uzeri dediler en son
(2,687 puan) tarafından
Viiiii benim arkadas var kocasindan bosandi ona iki kere gida paketi gonderdiler bende ondan duymustum tam bi bilgim yoktu canim
(2,011 puan) tarafından
Valla Allah sonumu hayır etsin aldım başıma belayı kart gelince kapıya çıkmam almam
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Polise sorsana tatlım,bu korkuyla yaşama 

Bi karakola git
(2,011 puan) tarafından
Ay valla bir sürü yardım yaptıkları kişileri kart alanları attılar ***** gbi inandım ama çok pişman oldum insan çaresiz linkten herşeyi yapıyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mucizem (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 66 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.