0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (2,297 puan) tarafından

Kizlar evi topluyorm 2 gün sonra yeni eve geçecez çok yorucu:) yardım etmek isyeyen varmı :ermm::ermm:

Bide kızlar pratik nasıl toplayabilirim bilgilerinize ihtiyacım var :(

7 Cevaplar

+1 oy
(181 puan) tarafından
Keske bende ev tuttum gelin yardım edin diye post acsam çok zor birlik olmak yeni evinde huzur mutluluk eksik olmasın inşallah kardeşim 
(2,297 puan) tarafından
Tabikide ederim canm her namazda ediyorm herkese ınslalah kabul olur.. ev içinde mısın
(181 puan) tarafından
Evet 8 yıldır evim ayrıydı eşim yurt dışına gidince kaynanamlarin yanına geldik
(2,297 puan) tarafından
Bemde 8 yıldır ev içindeyim
(181 puan) tarafından
Zor valla ev içinde olmak eski günlerimi özledim rabbim bizede nasip eder inşallah
(2,297 puan) tarafından
Inşallah canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah bizim evde tez zamanda satılırda bende bu heyecanlı yoruculuga girişirim :) kolay gelsin canim
(2,297 puan) tarafından
Amin ınslalah canm .. teşekkür ler
0 oy
(8,925 puan) tarafından

Ahh ahh darısı başıma kendi evim var ama Bi türlü ortada yok ve taşınmak artık ne zaman bana nasip olup söyle kolilerle ugrasacagim vallahi razıyım uğraşmaya yeterki kendi evime geçeyim artik :( Allah sana nasip etmiş güle güle otur 

(2,297 puan) tarafından
Inşallah sende geçersin canm .rabbim gönlüne göre versin ınslalah
(8,925 puan) tarafından
Amin cnm insallah yeni evde bizim.gibi evi olup tasinamayanlar içinde dua edersen belki kabul olur yeni evin duası hayırlı olur diye bisey duymustum
(2,297 puan) tarafından
Her namaz da ediyorm canm .onslalah sizede nasip olur
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ev taşımak yerlesmek zor oluyo ya vallahi 
(2,297 puan) tarafından
En zoru yerleştirmek vala
(3,794 puan) tarafından
Onu düşünmek bile istemiyorum
(2,297 puan) tarafından
Neyseki eşim kaynnam kayinbba yardım ediyor. Ama evden eve tuttuk onlar yerleştirecek  kuracak
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Het odanın eşyasını ayrı ayrı kolile ve mutlaka üzenlerine nereye ait olduğunu yaz hem indirirlerken doğru odaya koydurursunuz hem de açarken hangi eşya nerdeki kolelide bilirsen yerleştirmek kolay olur çok az bir eşya bırak şimdiden bütün kıyafetleri tabağı çanağı paketle 
(2,297 puan) tarafından
Evet bende öyle yaptım canm. Çünkü çok koli var gerçekten. Odamı topladım onceden ..mutfak zor valla
0 oy
(4,162 puan) tarafından
Bizde esımle sımdı geri dönüşüme gidecekleri ayırdık baza altlarına boşalttık. Insaallah bızde yeni evimize gecicez 2 aya kadar. Ev yakın arabayla kırılacaklari mutfak malzemelerini ufak tefegi biz gotururuz. . Goturup yerleştirirm. Buyuk esyalarada tasimacilar halleder. Bı nebze kolay olur bizim ınsaallah. Taşınmak cok zor 
(2,297 puan) tarafından
Bizde öyle yapacaz kendi arabamız var tasiyacaz ama asansör tuttuk adamlar gelip taşıyacak kuracak biz yerleştirecez  zor valla
0 oy
(78 puan) tarafından
ay darısı en kısa zamanda başıma insallah kolay gelsin hu arada cnm bütün kutularin üzerine nereye koyucagini yazki daha kolaylık olur
(2,297 puan) tarafından
Amin ınslalah canm .evet öyle yaotim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 149 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Eymen5621 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 428 göst.
6 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Fadime (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Zehra berfin (1 puan) tarafından soruldu