0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Kizlar 22 aylik kızıma iyi gelirmi acaba hemen cikip alacağım faydasi olurmu cok hasta sesi soluğu gtti ateşli grip de var cigerde de enfeksiyon başlamış antibiyotik başladık ama kozalak şurubu duydum faydalimi bağışıklığı icin iyi gelirmi

2 Cevaplar

0 oy
(244 puan) tarafından
Kozalak şurubu bilmiyorum ama Kozalak pekmezini kulaniyorum ben kendim İçin eşim için baya faydasını görüyoruz ama bebeğe nasıl olur onu bilemem eczaneye danışın sizi bilgilendirir 
(244 puan) tarafından
Anladım kozalak pekmezi ise yarıyorsa şurubu da işe yarar bence oldukça hızlı geçiriyor öksürüğü
(276 puan) tarafından
Yalniz surubu baya aci soyleyeyim bebek icemez ..bende yoresel urunler satan pazarda gordum tatmak istedim ..ben bile zor icebildim..pekmezi daha faydali olabilr..

Ben almadim balgam sokmek icin ayak tabanina corek otu ve sarimsakli zeytinyagi uyguladim ama antibiyotikten kacamadik mecburen kullandik...

Ayni sikintidan muzdaribim..deneyimlerini paylasirsan pek memnun olurum ..saglik ve sifa diliyorum kardesim..
(244 puan) tarafından
Pekmezini güzel bi tadı var zorlanmaz benim komşum yapiyordu kendi oğlu 3 yaşında ona içiriyordu hastalığı önlüyor öksürüğü geçiriyor
(1,159 puan) tarafından
Kizlar surubu almistim ya abimlerde cok iyi deyince aldik deneyecegiz bakalim insAllah içer bir tatli kaşığı icmesi lazımmış suan icin deneyimim pek yok kuzu çünkü cocugum hic biseyi kabul etmiyor yemiyor icmiyor konusamiyor cunku sesi tamamen gitti
(244 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun acile şifa versin inşallah faydasını görürsün
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından
Şurubu değil de pekmezi tadı güzel benim oglanlarda öksurunce veriyorum 
(1,159 puan) tarafından
Yaa bende surup almıştık ya tuh

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde FilizEymen (7,640 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
7 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
29 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sehergkts (22 puan) tarafından soruldu

379,931 soru

11,373,445 cevap

34,855 kullanıcı

...