0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Eşim bu gece vardıyada :( alkollusuyle delısıyle ugrasır tum gece :( bızde kızçemle evdeyız komsum cagırdı ama o da aılesıyle ne bıleyım ıstemedım gıtmek, keske eşim de evde olsaydı oturur bırseyler ızlerdık sohbet ederdık öyle buruk oldum kı, gurbet yetmıyormuş gıbı ne bayram ne ozel gun bılıyoruz :( bunu da bıze almış yılbası pastası olsun dıye 

23 Cevaplar

+1 oy
(6,192 puan) tarafından
Bak işte bizim dediğimiz gibi kutlamasa kimse alkollüsü delisi ile uğraşmaz kimse:D neyse sinirlenme hmn sakın :)) Allah polislerin yardımcısı olsun bu gece benim eşim de 12 de gidecek sabaha kadar çalişacak şu günü bi atlatsak hayırlısıyla 
tarafından
İşte sızın anlamadıgınız bız ısteyen ıstedıgı gıbı kutlasın karısmayın dedıgımızde alkol alın dıpsız kuyulara dusun dıyoruz sanıyosunuz halbukı bu sıtede yılbası gıbı gunlerde dısarıda alkol almayın eglencelere gıtmeyın cok tehlıkelı demısımdır hep :) ama gıdene de dur demem :)
(6,192 puan) tarafından
İşte sen farklı açıdan uyarıyosun ben farklı açıdan ama amaç aynı kimsenin kötülüğünü istemiyoruz:) neyse sıkıldım zaten sabahtan beri yılbaşı postlari var zaten hayırlı seneler dileyeyim sana da
tarafından
Hayırlı seneler valla benımde içim kıyıldı :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Rabbım yar ve yardımcıları olsun canım ayaklarına taş değmesin inşallah mutlu yıllar <3

tarafından
Allah razı olsun hulyacım, mutlu yıllar ♥️
0 oy
tarafından

Beeeeennnn :(benim esimde vardiyali gece 12de gelck

tarafından
Benımkı sabah 7deee gelıcek ne dıyelım canları sagolsunn
0 oy
tarafından
Pasta çok tatlı 
tarafından
Tesekkurler :D
0 oy
(2,475 puan) tarafından

Kız sanki üzüntün pasta da ki penguene yansımış onunda ici buruk sanki :'(

Rabbım yardımcıları olsun inşallah mutluu yillarrrr<3

tarafından
Penguen de dıyodur neee sofralarda olmak vardı geldım buraya :D

Amınnn, mutlu yıllar ♥️
0 oy
(3,354 puan) tarafından

Benim pastam bile yok :ermm: 

Şaka bir yana Allah yardımcısı olsun ilk önce

Benim eşimde işte geceye döndü bu hafta oda fırında çalışıyor bende iki oğlumla tek başıma giriyorum yeni yıla :happy:

tarafından
Pastayı da bana moral olsun dıye getırdı oglen :) Allah emegıyle calısan herkesın yardımcısı olsun valla
(3,354 puan) tarafından
Amin canım ☺️
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Yarama tuz basmasana ya:(hala aynıyım zaten:(

tarafından
Sabah gelcen teeee 7de :( ne bayram ne seyran ya
(13,825 puan) tarafından
Benimkinin saati belli değil bakalım gece kaç olur en azından evde olaydilar ya
0 oy
(1,474 puan) tarafından
Şuan tam olarak bensin. Eşim köyde ve kızımla ilk yeni yılımızda iki kişi giriyoruz :((
tarafından
Kız senınkı köyde napıyooo
(1,474 puan) tarafından
Çalışmaya gitti
0 oy
(7,742 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun inşallah sıkma canını 
tarafından
Amın kuzum sagolasın ♥️
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Benimkide yurtdısında anacuğuma geldim bende cocuklarımla ama kutlama yapmıyoruz
tarafından
Allah kavustursun :) mutlu senelerr
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah çarsamba gunu kavusuyoruz sizede musmutlu seneler
0 oy
(13,031 puan) tarafından

Ben de kızım ve oğlumla yanlızım eşim nöbette :(

5. Yılımıza gireceğiz sadece 2 sene birlikte girdik 

tarafından
Senın kı hangı meslegı yapıyor :(
Bız 5 senelık evlıyız hep beraberdık ya bu sene denk geldı :(
0 oy
tarafından

image

kutlama yapılan alana kontrole gitti eşim komsucuklarim beni tek koyarmi hiç onlarlayiz onlarında eşi calisiyor ama eşim 1 saate gelir insallah 
tarafından
Valla ben komsuda ıstemedım bugun sankı bır basıma kalmısım gıbı ıyıkı evladım var
0 oy
(540 puan) tarafından
Bizde aynı yalnızız gurbette oğlumla eşim nöbette o kadar haklısın ki ne Bayram ne özel gün boş geliyor artık.  Halimize elhamdülillah şikayet de etmiyorz ama insan ailesini sevdiklerinin hep birlikte yan yana olmasını ister:(((
tarafından
Senın esın ne ıs yapıyor :( ınan hıcbır bayram sbahı 5 senedır esımle bayramlasamadım, bır tek gecen sene kurbanda aılelerımızın yanına gıttık ızın alıp ne bayram ne pazar gunu bılırım
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Ben ve oğlum var bizde tekiz
tarafından
Mutlu seneler :)
0 oy
(210 puan) tarafından
Bende yalnızım eşim işte oğlum uyuyor ailelerimiz zaten uzakta farklı şehirlerdeyiz 3 senedir bu durum böyle malesef :/
tarafından
Aynen oyle valla aılelerı saymıyorum artık alıstık 5 senedır ona zaten :( kızımda sımdı uyudu uaparım kahveyı cıkarım balkona ben
(210 puan) tarafından
Malesef yapacak başka birşey kalmıyor bizimde özel günlerimiz böyle sağlık olsun
0 oy
(394 puan) tarafından
Benim eşimde çalışıyor oglumla yeniyila giriyoruz. Pastaya bayildim afiyetle yiyin güzel sağlıklı huzurlu bereketli seneler dilerim.
tarafından
Allah yardımcısı olsun :)
Tesekkur ederız, mutlu seneler :)
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Kızın varmış en büyük nimet insana varlıklarına bin şükür bende kızımla beraber giriyorum bizden size mutluluk huzur dolu yıllar (⁠✷⁠‿⁠✷⁠)
tarafından
Çok sukur ki evladım var gercekten yoksa ıyıce depresyona gırerıdm ben :) mutlu seneler
0 oy
(455 puan) tarafından
Bende tekim eşin görevde Allah ayaklarına taş değdirmesjn korusun onlari inşallah 
tarafından
Aminnn? Rabbım korusun hepsini
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Benimkide vardiyada olacak birazdan çıkacak sabah gelecek benle 2 çocuğum yeni yıla girecez ztn pekte takmıyorum yeni yılı giriş şeklini;);))
tarafından
Onu da illa belırt ama :) takmıyorum ;) asla ;) onemsıızz ;) mutlu senelerrr
(7,958 puan) tarafından
Kız ne diyim işte önem vermiyorum yani yanımda olsa ne olacak olmazsa ne olacak ondan dedim:)) sana birşey ima etmedim valla
Teşekkürler cnm sanada mutlu seneler
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Allah yardımcıları olsun canım mutlu yıllar 
tarafından
Amınn, Allah razı olsun, mutlu yıllar ♥️

İlgili bir soru bulunamadı

380,201 soru

11,382,331 cevap

34,880 kullanıcı

...