0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde (2,104 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
  kızlar sizce karnım inmiş mi ayağa kalkarken sanki kemiklerim kırılıyoe gibi sesler geliyor kütür kütür bişeyler oluyor topallıyorum yürürken  nst de sancım yok ama  ara ara ağrım oluyor özellikle de geceleri 

İlk gebelik inmiş mi bilmiyorum anlamıyorum da açıkçası ama şimdiden kucağımda oturuyor 

11 Cevaplar

0 oy
(2,091 puan) tarafından
Bence inmiş gibi
(2,104 puan) tarafından
33 teyim daha ama normal mi birde inince ne oluyor tam olarak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde nts de şancı yok ama ağrılar bende de var kimisi bana karnın düşmüş diyor kimisi düşmemiş diyor bana bende anlamadım gitti bu işi 

Kaç haftalık oldun ben 39 hafta 2
(2,104 puan) tarafından
33+2 yim ben daha geceleri çok ağrım oluyor nst de çıkmıyor gece gidip nst çektirmek istiyorum bazen hahahahah
0 oy
tarafından
Bu kadar acik atmsnda anlardık 
(2,104 puan) tarafından
Üstümdeki zaten crop  pijama lastiğim karnımı sıktığı için de aşağıda yanş bilerek yaptışım bir durum değildi sadece o an öyleydim yanş şey demedim en açıpı atayım demedim rahatsız olduysanız özür dilerim
tarafından
Yok rahatsz olmdim ama Google ye düşüyor karnim inmis mi diye yazilnca çıkıyor foton
(2,104 puan) tarafından
Zaten şimdi silerim canım cevap geldikçe
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Hafif inmiş canım 
(2,104 puan) tarafından
Teşekkür ederim 33 teyim daha ama çok zorlanıyorum kalkarken kemiklerim kırılıyor gibi doktorum da şey demişti perşembe günü doğum pozisyonu almış demişti hatta benim tansiyon sorunum var sezeryan önerirkrn ebe doktorum kabul etmedi sağlıklı doğum pozisyonu almış normal olcak diye
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ne desem bilemedim sağlıcakla gelsin bebişin
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Inmis gibi gorunuyor canim 
(2,104 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım 33 teyim acaba ne zaman olur doğum
(7,248 puan) tarafından
Kız doktor su haftada olur diyemiyo ben fotoya bakip ne bilem ne zaman doguracagini :))))
(2,104 puan) tarafından
Ay canım bilemedim ki ya ilk ya bsktım burda herkes düşmüş mü diyor dedim herhalde nişan gibi bileti vardır ahhahahaha heyecan yaptım zaten
(7,248 puan) tarafından
Nisan geldiginde bile hemen olmayabiliryor biri gecen nisandan 5 gun sonra dogurdum yazmis benim ikindi gibi geldi gece 12 ye dogurdum mesela onu bilemezsin
0 oy
(6,915 puan) tarafından
Bacım bak şimdi göğsünün altına elini koyuyosun 4 parmağın düz oluyosa göbeğin inmiş oluyo dene bakım inmediyse de biraz düşmüş az kalmış 
(2,104 puan) tarafından
Ayyy heyecan yaptım şimdi 4 parmaklık yer olmasa da derim var hahahaha ama bir yandan korktum haftam daha erken ve ilk gebeliğim
(6,915 puan) tarafından
Kaç haftaliksin canım
(2,104 puan) tarafından
33+2 daha acaba ne zaman olur doğum
(6,915 puan) tarafından
Benli de o zaman inmişti 35tw normal doğum sancılarım cikmisti ama hiç bişey hissetmiyodum ciğer geliştirici yaptılar ihtiyaten 37+5te doğdu aslında sancım hala belli belirsizdi 1 hafta daha dursam dururdu evdekilere kavga edince sancım arttı acil sezeryan doğum yaptım
0 oy
tarafından
İnmiş bence canim sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah 
(2,104 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım 33 teyim daha ama zaten biliyordum tam gününde doğum yapmıcsğımı ocak biterse şükür
tarafından
Maşallah canım ben sandım ki son günlerin oğlun mu olacak
(2,104 puan) tarafından
Aaaa seni hatırladım özelden konuştuk bugün seninle yılbaşı mevzusunda oğlan da benim ilk gebelik inince ne zaman oluyor ki doğum
tarafından
Evet canım konuştuk ☺ vallahi canım belli olmuyor bazen inince son haftaya kadar da bekliyorlar canları ne zaman isterse gelirler ☺☺☺
0 oy
(394 puan) tarafından
Biraz inmiş canım sağlıkla gelsin bebegin
(2,104 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cevap için normalde 15 şubat dedi doktor ama ben içime hep ocak biterse şükür diyorum zamanını görmem gibi geliyordu bana bide ben temizlik falan da yapıyorım yani ağır temizlik yatak itme çekme gibi onların da etkisi oluyormuş galiba öyle diyorlar
(394 puan) tarafından
Bile bile niye yapıyorsun. Yapma sadece yürüyüş yap hafif tempoyla canım. Bak arkadaşımda 35 haftalik doğurdu bebek 20 gün kuvozde kaldı. Bol bol dinlen anı hareketler yapmaktan sakın. Bide evde böyle dolaşma sen şimdi hamilesin diye sicakliyosundur ama iyi degil soğuk almaman lazim. Dikkat et inşallah vaktinde gelir bebegin sağlıkla kavuşursun canim
(2,104 puan) tarafından
Canım evden çıkmak için hazırlanıyordum ayna karşısındsn geçerken fark ettim öyle çektim normalde zaten böyle dolaşsam totom donar temizlik konusunda benden başka yapacak ya da yardım edecek kimsem yok yani mecbur olarak yapıyorum zaten 4 günde bir yapıyorum artık onu da yapabilir miyim bilmiyorum yürürken bile zorlanıyorum
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Korkma benim 2 çocuğumdada bu sekildi hep kizimi 40 haftalıkken doğurdum oğlumu 41 eşimin teyzeside benle doktora geldi doktora hocam göbeği düşmüş 5 parmağım koyuyorum gösterdi bakin nasıl inmiş dedi o zmn 33 haftaliktim  inşallah sende zamanında dogurursun
(2,104 puan) tarafından
İnşallah canım ama galiba biraz inmiş gibi benşm ksrnım öyle çok yukarda değildi sanki sadece göbek deliğim küs gibi aşağıys bakıyor oğlum küstürdü galiba onu  hahahahah
(7,939 puan) tarafından
Benim 2 Side hep böyleydi asla yukarı çıkmadı böyle karın bacak üstüne geliyor oturup kalkmak işkence maşallah kardeşimin hep yukarda toplu hamilelik kıyafetleri çok yakışırdı benim bacak üstünde olduğu için ne giysem güzel değildi
(2,104 puan) tarafından
Benimde öyle çok yukarda değildi ama böyle de değildi
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Bence öyle bişey yok canım mesela benim doğum zamanı iyice yukarı çıktı ayaklarını kaburgalarıma dayıyordu. Daha haftan erken bi an önce doğurmak istediğin için öyle hissediyor olabilirsin :) bide kendini bırakma kendini bıraktıkça hantallaşırsın hareketli olmaya çalış
(2,104 puan) tarafından
Canım herkes benden kendimi salmamı bekliyor aslında ben hamile değilmişcesine delirmiş gibi temizlik yapıyorum artık yeter diyorlar bana bende dediğinden korkuyorum kendimi bırskırsam ben biterim brnşm bünyem uykuyu seviyor 24 saat utanmadan uyumuşluğum var bir aralar doktorum perşembe günü bebek dığun pozisyonu almış dedi nst de sancım çakmadı bana diyorlar ki genetik erken doğum olabilir benşm annem beni 6 aylıkkrn doğurmuş 800 gram doğmuşum kardeşim 1 ay erken doğdu bana genetik diyorlar
(3,728 puan) tarafından
Hiç öyle düşünme iyi düşün iyi olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah önemli olan o :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 320 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 328 göst.
24 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Huzgundolu87 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 186 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 337 göst.