0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
3.5 buçuk yaşında oğlum var deminden beri kulağım ağrıyor diyo kulağını oynarken kıpkırmızı yapmış neden ağrıyor yada ağrıyomu gerçekten agrimasa niye ağlasın kulağım deyip ağlıyor 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kızım iki buçuk yaşında oda kulakim kulakim diye ağlıyordu götürdük kulakta enfeksiyon çıktı ihmale gelmez götür 
(1,210 puan) tarafından
Ya çocuklarım yeni hasta oldular grip üşütme olmuşlar doktora yeni çıktık kulağına heryerini baktı  kulağa bişey demedi bugün babası duşa soktu çıktı duştan uyucakti kulağım diyo ağrıyo acaaba eşim sumu kaçırdı neyden agriyoki
-Reklam-
0 oy
(5,258 puan) tarafından
Enfeksiyonu vardır canım ondan kızarmıştır belki. Ateşte yapar. 

Sor belkide içine bisey koydu kulağıyla oynayıp. Sen ışıkla içine bak
(1,210 puan) tarafından
Yok ışıkla baktım bişey yok ateşte yok suan
(5,258 puan) tarafından
Benim oğlumda kulağım ağrıyor diyordu goturdum kulak temizdi ama boğaz enfeksiyonu varmış ateşte yoktu doktor antibiyotik yazdı.bogaz ağrısı kulağa atiyo dedi doktor
Sen götur ilerlemesin. Bide bugünlerde Allah korusun sizdende bizdende soğuk havale geçiren çocuklar var
0 oy
tarafından
iki gün önce kızımda aynı 3 buçuk yaşında kulağım diye ağladı acile götürdük enfeksiyon kapmisti antibiyotik yazmış doktor onu kullanıyorum geçmiş olsun acisi çok kötü imkan varsa bir acile gidin kızım ortalığı inletti o gün 
0 oy
(7,693 puan) tarafından
Kızımın da geçen cumartesi günü ateşi çıkmaya başladı öksürük filan devam etti Çarşamba akşamı ağladı kulaklarım diye dr götürdük kulak iltihabı olmuş dedi
0 oy
(1,471 puan) tarafından
Enfeksiyon vardır bizimki de 7 yaşında gece uykudan uyandı ağlayarak boğaz enfeksiyonu da olmuş ikisi bir oluyor genelde antibiyotik içiyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 244 göst.
0 oy
16 cevap 649 göst.
1 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu

378,958 soru

11,343,456 cevap

34,809 kullanıcı

...