0 oy
151 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (205 puan) tarafından

image

image

Bebeğim yemek yemiyor ve zayıf bu ürünün yorumları baya iyi kilo alan bebeklerden bahsetmisler siz kullaniyor musunuz gerçekten işe yarıyor mu

4 Cevaplar

0 oy
(929 puan) tarafından
Fotoğraf yok canım
(205 puan) tarafından
Yüklendi yiye gösteriyor çıkmadı
(929 puan) tarafından
Şimdi oldu ama bilgim yok canım post çıksın henüz Fındık kızım doğmadı ☺
(205 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,572 puan) tarafından
İcerigini arastirin. Fenomenlerin urunlerine guvenmezdim ben. Zaten piyasa da olan ürünlere etiket basıyolar. İceriginde ne var bakın
(205 puan) tarafından
Tamamdır
(1,572 puan) tarafından
Yemeyen çocuk yemiyo bide:D benim oğlum kullanmadığım surup öz kalmadı yemiyo kendimi parçalasam da yemiyo:D
(205 puan) tarafından
Evet öle ya
0 oy
tarafından
Ben inanmiyorum ya birde her vucutta etkili degil canim ben kizimda neleri kullandim bi fayda etmedi en son kendi haline biraktim topatladi cok sukur
(205 puan) tarafından
Tabiki öle de oğlum şuan bile yemek veriyorum yemiyor ne yapicam daha
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Şu zühre anayı alacaktımda 2taştan önce kullanılmıyomuş almadım onun yerine kuşburnu marmelatı karadu özü üzüm ve dut pekmezi aldım dönüşümlü veriyorum 
(205 puan) tarafından
İşe yarıyor mu
(5,220 puan) tarafından
Bence yarıyo çünkü bizimki 2 3 ay hiç yemek yemedi nerdeyse sonra dr götürdük kaı falan düşmüş balık yağı kan ilacı verdi ama kızım asla ilaç içen bi bebek değil. Bunları reçel diye kandırarak yada pankeke meyve püresine karıltırarak veriyorum daha yeni yeni yemeye başladı inşallah devam eder
(205 puan) tarafından
İnşallah oğluma pilav yaptım çorba yaptım yemiyor puding yiyor ama aç kalıyor çocuk
(5,220 puan) tarafından
Benimkide öyleydi sadece az yoğurt yada puding yerdi. Kuşburnu marmelatında c vitaminü bolca var kış içinde çok iyi
(205 puan) tarafından
Anladım canım saol

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 110 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
28 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 1Anne1Melek (228 puan) tarafından soruldu

381,042 soru

11,407,676 cevap

34,943 kullanıcı

...