0 oy
186 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,368 puan) tarafından
Süt reçeli tarifi bilen varmı 

9 Cevaplar

0 oy
(2,368 puan) tarafından
Şimdi inek sütüm kaynadı syogurt uyutmak için almıştım sogumadi ama bu şekilde sıcak şekilde koyup nalzemeleri karıştıran hani kaynanaya kaynanaya koyulasacakmis ya olmazmiyki sütun soğumasını mi bekleyin 
-Reklam-
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Kızlar ya gündem ne bana bı donun
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Beni de farkedin
0 oy
(4,390 puan) tarafından
canim süt reçelini ilk defa duyuyorum:))
(2,368 puan) tarafından
Kız çok güze basit yap
(4,390 puan) tarafından
reçel düşkünü degilim canim sagol
(2,368 puan) tarafından
İmmm çok şey kaybedersin:) hafif sağlıklı
0 oy
(971 puan) tarafından
Canım valla ben bugün yaptım süt kaynayinca şeker koydum onu iyice erittim sonra 1 çay kaşığı karbonat 1 çay kaşığı kabartma tozu koydum kaynadikca renk alıyor zaten 
(2,368 puan) tarafından
Benim sütüm yeni kaynamış soğumasını mi bekleyim?
(971 puan) tarafından
Yok kız öyle köy tüpe malzemeleri koy dibini kıs kaynasın kısıkta 1,2 saat zaten renginin döndüğünü görürsün
(2,368 puan) tarafından
Koyummu sıcak sıcak bak koyuyorum
(471 puan) tarafından
Koy canim bende oyle yaparim
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Bana tarif veren de gitti
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Süte seker katip iyice kaynatiyorsun sonra bir cay kasigi gibi karbonat katip rengi iyice donuyor cok lezzetli oluyor nefis yemek tariflerinden yapmistim 
(2,368 puan) tarafından
Bu karbonati kabartma tozunu kattiktan snra mi koyuyorum
(2,368 puan) tarafından
Cnm ben hem karbonat hem kabartma tozu koydum bişey olrmu ay
(7,249 puan) tarafından
Ayni sey zaten tek karbonat koymustum ben bisey olmaz heralde
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Nefis yemek tarıflerınden up canm soguk sıcak farketmez kaunat kafana göre sekerını az tut cunkı baya baya tarlı oluyor koyulaşınca 3/2gidiyor zaten:)az bısı cıkıyo ama keskın tadı oldugundan cok yedırmıyor baya gider 
(2,705 puan) tarafından
Oo maşallah zor clısan kadına
(2,368 puan) tarafından
Bu hala cıvık koyummu
(2,705 puan) tarafından
Hayr canm baya koyulaşıyor macun kıvamına gelıyor ama sıcakya ıllkı akışkan olur sıguyunca daha da koyulaşıyo kaşık geçmiyo suluysa bekle az daha
(2,368 puan) tarafından
Hem hamur kabartma tozu hem karbonat mi koydun ay sanki ben öyle yaptm ay
(2,705 puan) tarafından
Kız hayr normal kabartma tozu koydum larbonat tadını degıstırıyo
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Az önce senin posttan görüp yaptım valla rengi falan çok güzel görünüyor 1 gece dolapta beklemesi lazımmış yarın sabah bakarım artık tadına 
(2,368 puan) tarafından
Oh oh yapın herkes yapsın ben hazıra 80 TL verdim 100 TL den indide hiç gerek yokmusti kendim de yaptım başında durmak lazım 1 kqvanoz çıktı bide tekrar 2 kiloluk yaptım bakalım o nekadar kalaacak kaynağa kaynağa
(2,368 puan) tarafından
Evet rengi kahve oldu açık kahve çok güzel bende soğusun aticam dolaba daha kıvamlı olur
(6,512 puan) tarafından
Müthiş oldu kız ilk defa yaptım
(2,368 puan) tarafından
Ay benmde rengi ikinci kaynattigimin baya köyü oldu karbonati co k koydum kimi tadı değişiyor dedi ama bence iyi gibi ... Diğeri daha açık renk ben hem hamur kabartma hemde karbonat koydum
(6,512 puan) tarafından
İkisi fazla mi olmuş acaba ben sadece karbonat koydum 1 çk dolu doku deilde ama niye öyle olduki i
İki defa kaynattigin için mi ki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
25 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
29 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Benibenibihterini (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
11 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde .SU. (4,985 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 146 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Damla... (736 puan) tarafından soruldu

380,051 soru

11,377,003 cevap

34,862 kullanıcı

...