0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (240 puan) tarafından
Kızlar yoğurt yemiyor ya kendim yaptım yemedi hazır aldım onuda beğenmedi nasıl sevdire bilirim bide kaç öğün vermem lazım nasil tarifler yapmalıyım 

8 Cevaplar

0 oy
(2,356 puan) tarafından
Yoğurdu bir şeylerle karıştırıp ver canım. Civibebe filan yap karıştır ver . Ya da meyveler ile karıştırıp ver yemezse pekmezle azıcık tatlandir yer.
(240 puan) tarafından
Tamam canım pekmez farkeder mi ne pekmezi olduğu
(2,356 puan) tarafından
Valla canım doktorlar soğuk sıkım pekmez öneriyorlar bir araştır istersen ama ben normal üzüm pekmezi verdim.
(240 puan) tarafından
Tamam canım sağol
-Reklam-
0 oy
(914 puan) tarafından
Benimki pilavla bayılıyor , elma püresi ile birlikte yogurt verebilirsin yada muz ile birlikte yogurt verebilirsin 
(240 puan) tarafından
Deniyecem sağolun
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Ben yoğurda biraz pekmez dokuyordum sonra bazen meyve katıyorum Muz Cennet hurması gibi sende öyle dene bı istersen
(240 puan) tarafından
Tamam canim
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sağlık ocağı kağıt vermedi mi bana vermişti bakarak yaptım baya bide Google play üzerinden bak kullandığımız gibi programlar var orada bebek menüleri falan yaz çıkar indir çeşit çeşit var herşey her gün bi tane yaparsın ben pek yemek ayrı yapmadım tadımlar bitince alerji olmadığını gördüm allah ne verdiyse yedirdim 
(240 puan) tarafından
Vermedi canım bana
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Yoğurdu meyveyle karıştırıp ver cici bebede olur 

Yumurta sarısını ez azıcık zeytinyağı ekle ver kahvaltıda 

Peynir ver labne sever bebekler 

Şehriye çorbası yap ama blender kulanma sonra hep ezmek zorunda kalırsın azıcık pütürlü olsun 
(240 puan) tarafından
Peyniri kendimi yapıcam nasıl olacak
(6,441 puan) tarafından
Hazır al canım labneyi nasıl yapacaksın
(240 puan) tarafından
Tamam canım sağol
(240 puan) tarafından
Sütaş Marka olur mu
(6,441 puan) tarafından
Ben hala pınar labne alırım bence farketmez canım
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Yoğurda muz elma gibi meyvelerle tatlandirabilirsin belki sever 
(240 puan) tarafından
Tm Cnm
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Mail adresi yazarsan tarif atabilirim canım
(240 puan) tarafından
İnsta mi gonulgungor_1
(1,733 puan) tarafından
Gmail hesabı canım
0 oy
(6,957 puan) tarafından
Canım içine birazcık pekmez koy hergun yoğurt vermeye devam et yavaş yavaş her geçen gün pekmezi azalt benim oglanda önce yemedi şimdi günlük bi kavanoz yiyo sadece yoğurt mu tattiniz neler yiyebiliyo ben sana çok güzel tarifler verebilirim 
(240 puan) tarafından
Brokoli Karnıbahar havuç patates elma salatalık yumurta sarısı muz yoğurt tattık 3 gün öylece verdim bebek irmiği
(6,957 puan) tarafından
Şimdi peynir dene bacım sabah ilk öğün bi emzir 1 saat sonra bi tadımı bittikten sonra 1 tatlı kaşığı peynir 1 çay kaşığı pekmez 1 yumurta sarısı ve hangi meyveleri yattiysa birazzcik ondan cam rendeden geçir onu ver şöyle 3 4 tatlı kaşığı kadar bişey hazırla o kahvaltısı olsun sonrabi emzir yediği sebzelerden ya da yoğurttan çorba yap onu yedir ben yoğurt çorbası yedirmiyorum genelde çorba + yoğurt vermek istiyorum çorbasını yapsam tek cesite dusuyo çünkü bu da öğleden sonra 3 4 gibi yesin akşam yemeği olsun günde 2 öğün saglikli beslenmiş olur akşamları yatmadan da muhallebi verebilirsin ben bi gün pirinç unu + meyve bi gün irmik + meyve 3uncu gün herobaby meyve püresi veriyorum bu öğün şart değil doktorlarda tavsiye etmiyorlar ama ben gün içinde sağlıklı çok şey yiyo birazda kilo yapacak bişey yesin diye veriyorum hem daha tok tutunca daha uzun uyuyo uykuda gelişimi için çok önemli sen şimdi yeşil kabak bal kabağı mercimek tarhana avokado kayısı şeftali armut bunları dene 7 aylık olduktan sonra ceviz dene mutlaka kahvaltısına koy bi tam ceviz tattir ben cam rendeden geçirip kahvaltısına koyuyorum un gibi oluyo korkma çok faydalı 8 aylık olduktan sonra da ispanar pırasa falan verirsin inşallah iştahlı bi bebek olur kuzucuk ben kendim böyle yaptım bacım anca böyle içime sindi senin içine sinmezse yapma
(240 puan) tarafından
Çok iştahlı bir bebek değil bizimkisi ya yumurta sarısını biraz pekmez koydum onu yedi biraz önce üzüm pekmezi farkeder mi acaba
(6,957 puan) tarafından
Yok kız bende üzüm pekmezi kullanıyorum ek gidaya basladigimdan beri hemde önce bi çay kaşığı kadar koyuyodum şimdi bi tatlı kaşığı yediriyorum kan değerleri temiz çıktı maşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 116 göst.
14 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,831 kullanıcı

...