0 oy
668 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben yarın arkadaşımın yanına gidicektim. Eşime de söyledim arkadaşım da eşimin arkadaşının eşi neyse eşim dedi ki  annemi de götür şimdi ben nereye gidersem kaynanam da gelir görümcelerim olsun annemler olsun bir yer olsun her yere Allah'ın  bir sağlık ocağına tek başıma gidemem ama ben bu durumdan hiç hoşnut değilim kaynanamı da götürmek zorunda mıyım biz belki kız kıza oturacağız eşim diyor ki annemi de götür ben götürmek istemiyorum eşine söyle hoşnut olmadığını diyebilirsiniz söyledim ama fayda etmiyor sırf eşimin kalbi kırılmasın diye kaynanamlarla altlı üstlü oturmayı kabul ettim yeme içme bir olucak dediler seslenmedim ama bu kadarı da fazla değil mi sizce acaba ben mi çok alttan alıyorum siz olsanız kabul eder misiniz? 

48 Cevaplar

0 oy
(695 puan) tarafından
Haklısın bence de gidecegin yerler vardır gidemeyecegin yerler vardır arkadaşınla daha rahat oturursun tek gitsen ama anlamiyorsa kocanda ne yapılabilir bilemedim
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Baştan bu yüzü vermişsin ayrıca kırılan kırılsın ne alaka yani eşin istiyor diye herşeyi yapıyorsun benim için kavga sebebi bu ne yani güvenmiyor mu her yere onu takıyor tamam bir hastane olur kendi akrabaları olur neyse dersin ama kız kıza olan yerde ne işi var bende alt üstüm mangal yada hastalık hariç yada bayram seyran olmadan bir yemeğimiz asla olmaz kabul etmem 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ya can cıgerde olsan ınsan kndını rahat hıssetmez kı her zmn herzamn heryerede onunla nıye gıdecen
0 oy
(414 puan) tarafından
Kaynanamlarin akrabalarina onlarla birlikte gideriz ama arkadas vs olunca ya eşimle yada kizimla giderim
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Kaynananın hiç işi yok mu :))) haklısın tabiki fazla bu kadarı..
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Ya benşmkş de doktora gidicem annemle git sağlık ocagına gidicem yengemle git hamilesin başına bişey gelir diyor ama onlar ne yapacaksa o an sanki bana anlamazlar canım demezler belki kız koza özel bişey konuşacaklar ben o yüzden gideceğim her yerden vazgeçiyorum ha zaten tamam diyip tek gidiyorum çünkü kaynanam baş belasının teki nefret ediyorum resmen kadından eltim de ***** ***** tavırlar oğlum oluyor diye bana küsen bir değişik ne diyim canım Allah yardımcın olsun aslında diyeceksin sen git ananla çok istiyorsan
0 oy
(285 puan) tarafından
Hayır canm ne münasebet.. Belki onla ilgili birşey konuşcam zaten gece gündüz beraberiz braz hava alıyım bende bi ohhh çekeyim onsuz bir saat geçsin.. Eşin diyorda eşine kim söylüyor o önemli.. Kaynanan öğretiyordur beraber gdek oğlum diye hadi yalan atarsan hadi erkeklerle buluşursan falan kaçarsan ohooo nasıl girer oğullarının aklına o kaynanalar... Düzgün biriyse yok kızım sen git ben napım yanınızda demesi lazım. Demiyorsa eşini öğreten odur emin ol. Söyleme bile çık git eşinede söyle çağırdım ama gelmek istemedi dersin o zaman çıkar ortaya :D 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ya öyle arkadaşma giderken götürmem tabi ama çoğu yre de beraber gideriz açıkcası aramz 10 dk mesfde o köyde Bn ilçede oturyrm mesla pzara gidlck olsn geçrkn benide alırlr yda birine bebk görmeye gtcek olrsk ikmzde tanıyosk anne şuna bebk görmeye gitcez gelmk ister msn derim yda tatile faln giderken hadi gel beraber gidelim derim yani ne blim belkide aramz iyi seviyoruz birbirimizi ondandr srun etmeyz
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Haklısın canım benimki de öyle sen müdahale etmezsen wcye bile kaynanamla gidersin öyle güvende hissediyolar çünkü ya kendileri olacaklar yanımızda ya anaları soye açık acik bebek miyim ben de he böyle mi olcak gelsin ben gelmesin demiyorum ama sürekli böyle mi olcak velimle mi gitcem heryere de 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Ne gidicem adi batasica.

Seninde heryere onla gitmen saçma tabi o ne öyle
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Beraber yaşamamıza rağmen kendi aileme, özel anlara yalnız gidiyorum. Eşim ilk evlendiğimizde bir dışarı çıktığımızda annemi de alalım yalnız falan dedi, o anda bende seninle yalnız kalmak istiyorum banane diyince bir daha hiçbir anımıza katmadı. Sadece eşimin ailesi tarafına giderken bir toplu gidilme sorunu var ama onu da aşmayı planlıyorum yakın zamanda 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Tabikide hayır  onun akrabaları  hariç  hicbiyere onla gitmeyiz
0 oy
(166 puan) tarafından
Tabiki de kabul etmem o ne ya 

İlkokul çocuğu değilsin canm sen evli barklı bayansın ne alaka her yere seninle gelecek seninle

Velin gbi 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Kaynanayla aynı binada oturmak zaten hata ben uzak oturuyorum şükür kaynanamın köyüne gidince köydeki arkadaşlar gel oturalım filan diye arıyor kaynanamla bende geleyim mi der ben direk anne arkadaşım senden sıkılır utanır seni tanımıyor gelme derim ama görümcemle gidiyorum çünkü görümcem kankam gibi yoksa onuda götürmezdim eşimde bişi demez kafasını kırarım yoksa:D
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Sen çok alttana liyorsun arkadaşımın yanında kaynanam napmaya geliyor tobe est.
0 oy
tarafından
Allah aşkına kaynananın bunu düşünüp benim ne işim var kızım sen git demesi lazım ben olsam kaynanama söylerim oturur konuşurum bu konuyu 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ay benm sansim kaynanam asla benmle bi yere gitmek istemiyor hala nedendr diye merak ediyorm aramzda iyidir ama huyu oyle
0 oy
(622 puan) tarafından
Cnm ben benim kaynanamı benimle bir kaç kere dısarıya çıkardım sonra pişman oldum tövbe ettim sürekli dır dır laf sokmalar hiç gerek yok cnm zorunda da değilsin kaynanasıyla hiç işi olmayan gelinler çok sende uyanık ol malesef gelinlik uyanıklık gerektiriyor yoksa olmaz tahammülün de bir sınırı var
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Eşin zor bırakıyorsa gitmen için bende gitmem arkadaşa  kaynananın ne işi var arkadaş ortamında ama başta sessiz kalarak ipleri vermişsin eşin ve ailesine 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Kaynanayla gidilecek yer var yer var.   Arkadasinda da bi zahmet gitmeyiversin.  

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 321 göst.
27 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 229 göst.
22 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 368 göst.
14 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 509 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,321 cevap

34,861 kullanıcı

...