0 oy
281 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (328 puan) tarafından
Mefkure Eraslan Şahin nasıl bir doktor? 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sehir has giderim surekli ama bu doktora hic gitmedim ne doktoru?
-Reklam-
0 oy
(285 puan) tarafından
Bende hep gidiyorum ama kadın doktora 2 defa gittim isimlerini hatırlamıyorum.. Afralar tafralar tripler bi havalar falan bida kadın doktora gitmedim. Mustafa bertan demir var o çok ilgili güler yüzlü randevu buldukça ona gidiyorum tavsiye ederim.. Cemil cem berktin var oda çok iyi doktor hüseyin aksoydu galiba oda gayet iyi anlıyor herşeyi.. Kadın doktorları asla tavsiye etmem. Azarlıyorlar sürekli çünkü burunları havada 
(285 puan) tarafından
Son saatlerine falan denk geldyseniz :) yoksa oda suratsız duruyor ama öyle bir doktor değil 5sene önce oğlumda sürekli ona gitmştim ben kızımdada gittim bikaç defa şmdide gittim :)
(2,688 puan) tarafından
Tamda öyle valla son saatlere denk geldik:)))
(285 puan) tarafından
:)) yaa öyle insanlar varki valla doktorlar çok sabırlı bazen kızıyoruz falan ama pat pat dalıyorlar odaya laftan anlamıyorlar çok şahit oldum sıran var otur bekle yok kapıya yapısıyorlar benm ismim yazıo ben geçemiyorum kapıdan ittiriyorlar bde bende sıra dye öyle insanlarla ugrasmak gerçekten çok zor üstüne bde suriyeliler var ne desen anlamıo boş boş bakıolar.. Haklılar yani son saatlerde artık bitsin dyolar :)
(2,688 puan) tarafından
Doğru ama randevulu gitmiştim canm bomboştu bide yani artık 3 2 buçuk filandi saat genede ters davranması gerekmiyor işte
(285 puan) tarafından
Öyle tabi bizde insanız sonuçta.. Devlet hastanesine gidiyoruz dye insan yerine koyulmuyoruz galiba
0 oy
(573 puan) tarafından
Ya hani korkutmak gibi olmasın ama ben ilk önce tekdene gidiyordum çok memnundum ama fiyatlar pahalanınca şehir hastanesinde cevat rıfat cündübeyi tavsiye ettiler gittim neyse 21 haftadan sonra bakıyordu ediyordu ama eksik bilgi veriyordu 41 haftalık oldum ben nst de sancım yoktu açılmama falan hiç bakmadı sorduğumda nst de sancı çıkarsa bakarım açılmaya dedi tekrar tekdene gittim 4 cm açıklığım olduğunu doğumun başladığını söyledi doktorum ister şehir hastanesine git ister burda kal ama mutlaka yatış yapılması lazım bu halde eve gidemezsin dedi güvenemedim ve tekden de doğum yaptım hala güvenemiyorum ordaki doktorlara bebeğim mesela 11 aylık oldu bebeğim hastalandı kaç kere acile gittik çocuk doktoruna götürdüm  çocuğun kanında enfeksiyon çıkmış söylemediler bebeğim bronşit oldu onlar yüzünden 
(328 puan) tarafından
Benimde normalde doktorum tekdende Özlem hanımdı
Adet dönemim gecikti o yüzden gideceğim tekden 400 lira olmuş o yüzden şehir hastanesine gideyim dedim
(573 puan) tarafından
Evet canım çok pahalanmış geçen bende bebeğimi götürdüm tekdene 400 TL dediler Allah, yardımcısı olsun herkesin bu dönemde ben ilk gittiğimde 165 idi daha sonra 250 oldu doğumu da 4500 TLydi ama doktorum Nilgün hanımdı 4000 TL ye yapmıştı sağolsun :) tekden in doğum doktorları genel olarak çok iyi
0 oy
tarafından
Ben 2 kez gittim. Olumsuz ve üzücü bir tavrını görmedim.Daha çok memnun kaldığım ilgili doktor önerisi isterseniz yelda hanım ve şeyma hanım. 
(328 puan) tarafından
Yelda hanımın en erken 17sine vardı randevı
0 oy
(938 puan) tarafından
Benim doğum doktorumdu çok iyi geçmişti doğumum ama işte her zaman aynı olmuyor doktorlar ama oğlumda doktorum Hüseyin Aksoy su ondan çok memnundum valla normal doğuma girmiyordu ama gelip sezeryan da kendi hastasına geliyor çoktavsiye etmişlerdi banada onu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 433 göst.
0 oy
1 cevap 45 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bayramsekeri (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 346 göst.
6 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Karaguzu (2 puan) tarafından soruldu