0 oy
716 göst.
Diğer kategorisinde (1,683 puan) tarafından
Ablamın ve kardeşimin kızlarını oğlum çok seviyor dünde ablam saolsun bizi davet etti bütün aile bende bir iki durum yaptım yegenlerimle falan neyse eve geldik sırf oğlum onlardan gıcık olsun diye neler yapıyor görseniz mesela oğluma diyor ki bak sana para vermicem eceme (kardeşimin kızı ) vercem seni parka goturmicem edaya (ablamin kızı ) goturcem seni sevmicem onları çok sevicem sana çikolata almicam onlara Alcam falan dedikçe oğlumda yokkkkk diye bağırıyor yani gıcık olsun istiyor kendi torunlarini katmiyor bile nasıl sinir oldum yaptığı çok ayıp değil mi 

16 Cevaplar

+1 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben de sinir oldum sen de de ki teyzesi ona alır ecemle sNa çikolata alacak de , teyze eda ile seni parka götürecek de anlasın sinsi, sorarsa şaka yapıyorum dersin yersen tabi
(399 puan) tarafından
Rabbim sizin eşinize sabr versin burda böyleyse iz Allah bilir ama çok fenasiniz beli rabbim hidayet nasip etsin insallh
(5,406 puan) tarafından
Bak yine vebal aldin, Allah bunun da hesabını bu dünyada sorsun sana, rezil oldun verdiğin cevaplari hep gördüm millete ne biçim akıllar vermişsin sinsi fitne hala utanması yok yazıyor,sen kimsin bana iyiyi doğruyu gösterecek bu ne had bilmezlik bu ne basitlik? Çık git yorumumdan kovuyorum da gitmiyor
(399 puan) tarafından
:)tövbe yarrabim
(5,406 puan) tarafından
Nerde ne konusacagina dikkat edeceksin anladın mi? Herkesin herseyine karismayacaksin, benden beter ederler seni ben yine insafliyim
(399 puan) tarafından
Tesekkurederim canım sağol insaflı olduğun için :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kayınvaliden büyüyemiş bence. Ne güzel kuzenleriyle vakit geçiriyor cocuk beş yaşında mı torununu kıskanıyor ya
tarafından
Takma cocugun bile takmıyormuş yok diye bağırıyor :))) inadına daha çok görüştürcanım
(1,683 puan) tarafından
Öyle yapcam:))
(399 puan) tarafından
Yüzüne soykeyemedigin şeyi niye burda söylüyorsun pislik kadın.vaybe.kocan senin arkandan annene bunları dese hoşuna giderdi.hakli haksız hoşuna gider mi gitmez dimi
(1,683 puan) tarafından
Öncesi var artık dayanamıyorum çünkü yaptığı şeyde pislik o yüzden hem sanane
(399 puan) tarafından
Haklısın banane :)
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Ayyyy evlerden uzak vallaaaa. 

Deseydin yaa ne ağlatıyon oğlumu delimi nedir çocukla çocuk olmuş 
(1,683 puan) tarafından
Kalbi kötü insan ne deyim kuzum zaten bu kadının yüzünden eşimle hep tartışıyoruz artık bıktım ya 63 yaşında ama yaşının insanı değil ymn ederim bıktım artık
0 oy
(127 puan) tarafından
Torununu sevmiyor ki kendi egosunu seviyot cocuga boyle diyip psikolojisi bozulur mu ya ben yemek yediritken bile babayas cok kizim ye demiyorum kiskanc olmasın diye ign iplik gibi isliyor resmen cocugu 
0 oy
tarafından
Neden böyle bir durumda müdahale etmedin ki ben olsam hemen engel olurum 
0 oy
(1,263 puan) tarafından
Gerçekten cok karaktersizce davranış ya şaka gibi onlara gıcık olsun dye yapıyor belli, neden oyle yapıyosun de tavrını goster
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Akıl yaşı 3, 5 bile değil. Sen bu olaya sessiz mi kaldın. 
0 oy
(13,145 puan) tarafından
Oğluna öğret öyle dediğinde bende seni sevmicem anneannemi sevicem desin :)
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Sen uyarmadin mi ? Bu kadınların aklı kit oluyor biraz maalesef kafasına vura vura ufacık çocuğa böyle davranilmamasi gerektiğini anlatman gerekir . 

Benimde bir aile büyüğü vardı eşimin tarafından kizimi sevmek isteyip kızım kendini sevdirmeyince küçücük çocuktan aynı bu şekilde hıncını alırdı seni sevmiycem amcanın oğlunu seveceğim ya da kızını seveceğim diye . Bende her seferinde uyardım çocukları birbirine düşman edeceksin diye .. Allah iyilik versin hepsine ne diyeyim ki
0 oy
(399 puan) tarafından
Nevar bunda bsey var sandık bumu olay ne niyetle söylediğini nerden biliyorsun kalbinimi acip baktın ayıp bence kaynanana burda millet yok zekası geri yok bilmem ne bseyler dyolarya hakaret ediyorlar onun vebali hep senin boynuna giriyor sebep olduğun için.
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Man.yak mı ne niye çocuğa öyle birşey yapıyor ki
(1,683 puan) tarafından
Yaş aldıkça bir tuhaf oldu kuzum tabi eşimin de payı var kadın ne yaparsa yapsın annesi bir melek
0 oy
(588 puan) tarafından
Benimki de aynı... Anneme ablama gidince kuduruyolar kıskançlıktan istiyorlar ki hiç gitmiyim anneme
(1,683 puan) tarafından
Ymnle aynen ailem arkadaşlarım sırf bu kadın yüzünden evime gelmiyor cnm :(
(588 puan) tarafından
Ben mesafemi koydum ama yanında kardeşimden yeğenimden bahsetmemi bile cekemiyo rengi değişiyor hemen. Sırf eşimi sevdiğim için sonuçta annesidir diye sabrediyorum yoksa yüzüne bakılacak kadın değil
(1,683 puan) tarafından
Bende mesafe koydum cnm da eşim beni artık sıkıyor annem o benim diyerek o kadın ne yaparsa yapsın annem diyor o kadın fosur fosur yatağında yatarken ben dün gece ağlayarak çocuk uyuttum buz gibi odada eşim le kavga ettik annem o benim diyor herşeyin farkında ama göz yumuyor
(588 puan) tarafından
Benimkisi de aynıydı anam da anam. Hamileyken bıraktım gittim babamın evine anladı orda ağlaya ağlaya 3 gün kapımda yattı. Şimdi eskisi gibi anaciligi kalmadı. Yine varda bana bişey demeye cesaret edemiyor
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Ayıp tabi hoş değil kaynanan gereksiz birine benziyor
(1,683 puan) tarafından
Fazla hemde yaş aldıkça kadın bir tuhaf oldu ya
(17,811 puan) tarafından
Ay bizimkide yapmaya çalışıyoda izin vermiyom ben azarlıyom alışmasın
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım sinir olmamak elde değil zaten okuyunca ben de sinir oldum Sen de De ki anneciğim hiç üzülme teyzelerin sana alır çikolata hepinize alır Hatta ben de alırım anneciğim Babaannen almasa da olur çikolata da böyle insanlar üstünden alıyorum kendi fesatlıklarını çekememezliklerini art niyetli davranışlarını ne kadar çocukları yüklemeye çalışıyorlar Neden Onlar da öyle olsunlar diye en sinir olduğum şey sen git kimi çekemiyorsan çekemez kardeşim sen şimdi bu çocuktan ne istiyorsun çocuk ne anlayacak
(1,683 puan) tarafından
Kuzum eşimle bu kadın yüzünden artık kavga ediyoruz tek bu değil sürekli böyle eşimi doldurur çocuğuma böyle yapıyor beni elin gelinleriyle kıyaslio artık vallahi billahi ne evliliğimde huzur kaldı ne heves eşim için annesi bir melek bişey dedirmiyor göz göre göre susuyor
(2,103 puan) tarafından
Ha benimki dedirtiyor gider bağırır çağırır ama akşam yatağa yatınca da der ki senin yüzünden bağırdım ayar olduğum da o zaten ben mi dedim bağır sevgililik sürecimiz oldu 2 sene ailesi ile görüşmüyordu benim sayemde aile aile oldu ha annesine beni de ezdirmez ikimizin arasını bulmaya çalışıyor kötü olmamızı istemiyor ama o dengeyi kuramıyor benimkinin o sorunu var mesela kaynanam Kürtçe konuşur her ortamda anlamıyorum ya oğluna der ki kapıyı çaldım açmadı yalan ama yok öyle bişey birde yalandan yardım edeyim mi diyor evimin anahtarı varmış kadında düşünsene evdesin teksin duşa gireceksin çıplaksın karşında birden bire kaynanan çıkıyor normal bir insan o an korkudan kalp krizi geçirir ben hamileyim bide hahahahahahaha ve diyor hsyır bende anahtar yok kavga dövüş verdi 1 hafta sürdü vermesi
(1,683 puan) tarafından
Senin yaşadıklarını yaşadım desem belki burda ki kendini bilmez insanlar yasa nasil tepki verirdi acaba kesin ellerini operdi o ! Neyse evimin anahtarı vardı inan evden çıkar çıkmaz evime girer gezermis düşün nerden anladım dersen kışlıklarin yerini benden iyi biliyor ve ben o yokken yaptım çoğu eşyamda kayıp maalesef cnm
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Benim oğlumda benim babama biraz soğuktur. Babam pek çocuk sevmeyi bilmediği için bir de diğer dedesini daha çok gördüğü için kaynanam şey derdi ali abi seni sevmiyor bak sana gelmiyor deyip duruyordu sinir oluyorum 
(1,683 puan) tarafından
Oda var kuzum bizde çocuktur olur demiyor bunu alıştmadi çocuk tek büyüdü falan o evreyi atlattık şimdi de bu başladı
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Neden direk senin pskolojik sorunun mu var diyemedin bacım.manyqk mi bu
(1,683 puan) tarafından
Eşim yüzünden sürekli susuyorm evimde huzur kalmadı artık annemde annem diyor göz göre göre susuyor kendi de biliyor annesinin huyunu dünden beridir evimde huzur kalmadı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 312 göst.
31 Ekim 2021 Aile kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 231 göst.
11 Ekim 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 682 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,410 göst.