+1 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Kızlar çocuklarımı parka götürdüm parkın etrafı 1 metre duvarla çevrili duvarın arkasında yol var kadının biri oradan geçerken kocaman taş attı az kalsın çocuğuma geliyordu ama başta omu yaptı anlamadım sonra bakkaldan ekmek aldı geri dönerken tekrar gözümün içine bakarak tekrar attı bende bağırdım çağırdım küçük çocuğumu bırakıp dövmeye gidemedim parkın çıkışı ona uzak yerdeydi tl yanımda değildi bakkalcıdan bilgilerini aldım polise şikayet etmek için ama eşim uğraşma bir şey çıkmaz diyor şizce sikayet edeym mi

18 Cevaplar

+1 oy
(4,700 puan) tarafından
Millet kafayı yemiş 
-Reklam-
+1 oy
(9,214 puan) tarafından
Et tabi. En azından polis kapısına gitsin tutup bi sorguya götursunler bakalm belki korkar. Manyak mıdir nedir
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Oralarda kamera varsa kayit bulubilirsen iyi olur şikayet et ama esinin dedigi cikmaz bisey sadece uyari verirler adalet yokki
0 oy
(2,611 puan) tarafından
Zoru neymiş niye atmış ***** kadin
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Durup dururken deli mi dürttü kadını tövbe yarabbim akıllı insan kalmamış memlekette. Taniyo musun 
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Yani durup dururken şakamı bu milletya. 55 yazmışın da samsunlumusun 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bu millet ne yiyo ne iciyo valla billa herkes kafayi yemiş manyakmidir dengesizmidir tovbeee tovbeee 
0 oy
tarafından
Tövbe bismillah manyak mi ne ya şikayet et tabiki sessiz kalma
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Amaan gerçekten zamanına yazık katiller dışarıda geziyo da taş atana ne yapsınlar 
0 oy
tarafından
Kafasında var heralde delimi ne 
0 oy
(811 puan) tarafından
***** mı bu kadın ya Allah aşkına yaaa şikayet et tabi belki de o taraflarda oturuyordur akıl sağlığı yerinde de olmayabilir. Bizim burda da çarşıda çantalı bi kadın vardı bi ara haberlere çıkmıştı önüne gelene çantayla saldırıyordu akıl sağlığı yerinde değilmiş onun da
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bi daha denk gelirse iyi bi şekilde döv kendine gelsin sıkıntılı şey
0 oy
(5,326 puan) tarafından
Hasta ruhlu aramızda birsürü hasta geziyor 
0 oy
(7,005 puan) tarafından
Uğraşma bişey çıkmaz bacım kanıtın var mı olsa bile niye yaptın dicekler bi daha yapma dicekler en fazla olacak şey para cezası olur o da 100 200 bişey oluyo seni dava açmak için harcadigin parayı bile karşılamaz 
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Ülkene manyak kaynıyor yeminle 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kız çocuğu bırak kocana git döv adalet yok 
0 oy
(8,925 puan) tarafından
 belki engellidir yada akli dengesi yerinde değildir sağlıklı biri dayak yiyeceğini bile bile bunu yapmaz
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Hani bi cocuk desen anlarim.  Tobe bismillah. Koca kadin niye size tas atiyor. Kafayi yemis herhalde

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 54 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 780 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,188 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,368,019 cevap