0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim cumartesi 1 yaşına girecek ama 7 kg doktor mama yazdı ama içmiyor çok iştahsız demiri eksik demir şurubu veriyorum ama dişleri simsiyah oldu onun bir çaresi var mı bir de yemek yemiyor kendi eliylr yemek istiyor kendi eline veriyorum yemekleri ağzına koyup geri çıkarıyor şaka gibi ya 6.ayda yemeği çok seviyordu ama eşimin köyüne gittiğimiz için ailesi orda kızıma su vere vere suya alıştırdılar ne kadar su içse de doymuyor ama yemek yemiyor asla napabilirim lütfen tavsiyesi olan var mı şunu yaptım veya bunu yaptım düzeldi diyen var mı 

3 Cevaplar

0 oy
(25,223 puan) tarafından
Suya alıştığı için yemiyor değil tabiki de suya alıştırmakla da çok iyi etmişler su çok önemli. Sevdiği yemekleri yap sık sık bu ara sadece sevdiğini
-Reklam-
0 oy
(804 puan) tarafından
Bende bekleyeyim diş dönemindeyiz iştahsız kusar belki bi fikir veren olur
0 oy
(128 puan) tarafından
Benim kizimda iştahsız ve zayıf bi bebekti 1 yaşında 7 kiloydu dediğin gibi doktor mama verdi icmedi kafayi yiyecektim un çorbasını severdi sık sık ondan yapardım koyu bi sekilde icinede ilik suyu falan atardim önüne koyardim bide fazladan tabak koyardim kendisi bi tabaktan digerjne aktarma yaparken ben yedirirdim sende bi dene canım birde sonradan mamayi meyve suyuna katip vermeye başlamıştım onun cok faudasi oldu zorla 1 ay meyve suyuna katip gunde az az içe ice 100 cc tamamlardim ay sonu yarim kilo almıştı 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 171 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde ebru.esila (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 183 göst.
0 oy
4 cevap 92 göst.
30 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilal44 (140 puan) tarafından soruldu

383,313 soru

11,471,920 cevap

35,076 kullanıcı

...