0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde (1,218 puan) tarafından
Bir ara esim hariç ben iki oğlum hasta olduk bn doktora çıkmamak için evde geçer diye direndim geçmedi doktora çıktık ilaç kullandık atlattik sonra üç yaşındaki oğlum gene hasta oldu geçmeyince doktora çıktı ilaçla öyle geçti  şimdi gene hastayız öksürük var öksürünce başımın sol kenarına ağrı acı giriyor ve yere eğilince birşey almak için gene ağrıyo aciyo oğlum gene hasta annem sürekli şurup içir şurubu varmı evde dolven var calpol. Var hep onumu vereyim doktora çıkin çocukta çıksın diyo öksürüyor diyo hep kac kere doktora çıktık sürekli antibiyotik ilaç mı içelim gene

1 cevap

0 oy
(3,794 puan) tarafından
Dut cayi iyi geldi benim çocuklarıma bi hafta sabah aksam icirdim devamli corba kaynattim sonra satimsakli sut simdi iyiler cok sukur benimkilerde iyilesip tekrarliyodu 2 aydır.  Son iki haftadır iyiler sukur
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
20 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2prensannesi. (896 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
22 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu

379,619 soru

11,364,095 cevap

34,841 kullanıcı

...